התלבטות בין 2 סוגי פונטים ללוגו

צי. P

משתמש רשום
@yaeli reuven @נעמי- מעצבת גרפית @אדריכלית פנים @דסולישה @יעל זפרני @פדהאל לסיים סיפורים @ירמקית @חישוקים ולכולן כאן...
היי לכן!... סורי על החפירות, אבל כבר עבר שבוע אז מותר קצת לנדנד שוב, לא?...
טוב, אז עבר שבוע מהפעם האחרונה, אני לא אשקר שכל השבוע אני מתעסקת בזה, ממש לא... אני עסוקה בעיקר בללמוד דברים חדשים, ועם הילדים בלעה"ר... אבל בין לבין קצת לקחתי זמן לעבוד על זה עוד, עם העצות שלכן... ומאוד מעניין אותי לשמוע עכשיו דעכתן... [שתבינו, אני חייבת לאיזה פרויקט שאני נכנסת בו עכשיו, למסור להם לוגו].
על הדרך, אנא תעזרו לי בהתלבטות החדשה, בצביעת הפונטים, הנה 2 הדוגמאות, תגידו מה אתן אוהבות יותר... :)
אני, שוב אוהבת קו נקי, ומתחברת לשני יותר, אבל אולי הוא כבר "נקי מדי"?
1596404417740.png

1596404436033.png

~Debi~

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הייתי הולכת ל השני

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
התקדמת!
(ת'אמת בהתחלה שפתחתי את האשכול התגובה הראשונה שלי היתה: "אוי לא!!")

הייתי מנסה:
א.ליצור שילוב כלשהוא בין האלמנט החצבית- לשם העסק.
ב. לשנות את הסיומים של החץ, הם נוקשים מדי- וזהים, יוצרים כבדות בעין.

הצלחות!

צי. P

משתמש רשום
התקדמת!
(ת'אמת בהתחלה שפתחתי את האשכול התגובה הראשונה שלי היתה: "אוי לא!!")
תודה רבה!
סליחה שאני מעירה, אבל תמיד אני חושבת על אלו שאומרים: "וואי כמה טוב זה עכשיו, פעם היית גרועה ממש!..." - מה הם חושבים לעצמם? מי זה היה בפעם הראשונה? לא אותו אדם?... אז אולי כדאי טיפה להיזהר עם המילים, גם אם הם ביחס למשהו שכבר עבר... הרגשה שלי.
הייתי מנסה:
א.ליצור שילוב כלשהוא בין האלמנט החצבית- לשם העסק.
הרעיון של הסמל הוא "ריענון" - כמו שם העסק. [כמו הסמל בדפדפן, ונדמה לי שגם מי שלא מכיר את הסמל, יכול להבין שזה מה שהוא מסמל]. - לא מספיק קשור?
ב. לשנות את הסיומים של החץ, הם נוקשים מדי- וזהים, יוצרים כבדות בעין.
זה רעיון! נעבוד על זה! תודה!

צי. P

משתמש רשום
לא יודעת למה... אבל פתאום לא נוח לי כל כך עם הלוגו הראשון... מרגיש לי קצת "טו מאצ'"...
ניסיתי משהו יותר חלק ופשוט...
משום מה אני יותר מתחברת....
מה אתן אומרות?
אולי הוא יותר מדי פשוט?

לוגו חדש.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה