התייעצות התיעצות, סונול צומת שילת, המתדלק טוען שאני חייבת לו 150 שח

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
תודה גדולה לכל העונים! גם על התובנות וגם על העצות.
הרגעתם אותי ממש, שאני לא מדמיינת שזה מוזר.
כרגע לא עושה כלום, (לא שילמתי משהו בינתיים) מפחדת לפנות למשטרה או לשירות לקוחות.
אבל אם יחזור אלי הבן אדם, כן אפנה לשירות לקוחות של סונול, כדי לנסות לדעת עוד פרטים.
בכל מקרה יש לי הוכחה שכן שולם משהו באותו תאריך.
חבל מאד.
יש לך אפשרות לעזור לתפוס גנב ולהעמידו על חומרת מעשיו.
וכך לעזור ולמנוע נזק מהמון משתשמים

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
הבעיה שבמתתיהו אומרים שהוא מערבב...
דלק מעורב בחומרים מזיק לרכב, אני מתדלק במתתיהו כבר כ 15 שנה ומעולם לא קרה כלום לרכב ב"ה, ימשיכו האומרים לומר, ואנו לא נחזק את ידם של עוברי עבירה.

saidov

משתמש חדש
ראיתי היום והייתי חייב לשתף
@tovat ראיתי היום והייתי חייב לשתף

סיפר הגה"ח רבי שמעון שפיצר שליט"א: לפני כמה חדשים בניו ג'רז'י נכנס יהודי חרדי למלא דלק בתחנת דלק. כשרצה לשלם, אמר לו בעל התחנה: "איש אחד שלבוש כמוך היה פה עכשיו, מילא דלק בסכום של חמישים וחמשה דולר וברח בלי לשלם".

כששמע זאת היהודי, ברגע הראשון התעורר בו כעס – "היתכן שיהודי שומר תורה ומצוות יעשה חילול ה' כזה?!". אך לאחר מכן חשב לעצמו – "מדובר בסך הכל בחמישים וחמשה דולר ולא יקרה לי כלום אם אשלם את זה ואעשה בכך קידוש השם". הושיט לגוי חמישים וחמשה דולר, ואמר לו: "הא לך בשביל פלוני שלא שילם".

כעבור שלושה שבועות, הוא מגלה מודעה בעיתון, שם כתוב על גוי שמנהל תחנת דלק וגנב ממאות חרדים. כל פעם שנכנס אליו יהודי חרדי, הוא מספר לו אותו סיפור – "היה כאן לפניך אחד שנראה כמוך, מילא דלק ולא שילם", וכל חרדי כששומע זאת, מושיט ידו לכיס ומשלם לו. זה עובד לו טוב לגוי. הוא למד שכל חרדי כששומע שנעשה חילול ה', עושה הכל כדי לתקן אותו, וכך מגדיל את הונו על חשבון החרדים.

שמעתי יהודי מספר את זה ומתלהב: "אני כל-כך שמח שאני חלק מאומה כזו, שאפילו הגוי מבין שכל המשתייך אליה מוכן להוציא מכיסו כסף בשביל מי שאינו מכירו, העיקר שלא יהיה חילול השם". והוסיף: "הלוואי והייתי זוכה להיות מאלו שהגוי רימה אותם. אף אני הייתי רוצה להיות חלק מהסיפור הזה"…
לפעמים כשמרמים אותך זו תעודת כבוד ענקית בשבילך !
(הבינני)

D

Deleted member 107321

אורח
ראיתי היום והייתי חייב לשתף

@tovat ראיתי היום והייתי חייב לשתף

סיפר הגה"ח רבי שמעון שפיצר שליט"א: לפני כמה חדשים בניו ג'רז'י נכנס יהודי חרדי למלא דלק בתחנת דלק. כשרצה לשלם, אמר לו בעל התחנה: "איש אחד שלבוש כמוך היה פה עכשיו, מילא דלק בסכום של חמישים וחמשה דולר וברח בלי לשלם".

כששמע זאת היהודי, ברגע הראשון התעורר בו כעס – "היתכן שיהודי שומר תורה ומצוות יעשה חילול ה' כזה?!". אך לאחר מכן חשב לעצמו – "מדובר בסך הכל בחמישים וחמשה דולר ולא יקרה לי כלום אם אשלם את זה ואעשה בכך קידוש השם". הושיט לגוי חמישים וחמשה דולר, ואמר לו: "הא לך בשביל פלוני שלא שילם".

כעבור שלושה שבועות, הוא מגלה מודעה בעיתון, שם כתוב על גוי שמנהל תחנת דלק וגנב ממאות חרדים. כל פעם שנכנס אליו יהודי חרדי, הוא מספר לו אותו סיפור – "היה כאן לפניך אחד שנראה כמוך, מילא דלק ולא שילם", וכל חרדי כששומע זאת, מושיט ידו לכיס ומשלם לו. זה עובד לו טוב לגוי. הוא למד שכל חרדי כששומע שנעשה חילול ה', עושה הכל כדי לתקן אותו, וכך מגדיל את הונו על חשבון החרדים.

שמעתי יהודי מספר את זה ומתלהב: "אני כל-כך שמח שאני חלק מאומה כזו, שאפילו הגוי מבין שכל המשתייך אליה מוכן להוציא מכיסו כסף בשביל מי שאינו מכירו, העיקר שלא יהיה חילול השם". והוסיף: "הלוואי והייתי זוכה להיות מאלו שהגוי רימה אותם. אף אני הייתי רוצה להיות חלק מהסיפור הזה"…
לפעמים כשמרמים אותך זו תעודת כבוד ענקית בשבילך !
(הבינני)
יפה מאד!
אבל להיות פרייאר זו לא תעודת כבוד גדולה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה