מטבח התיעצות דחופה לגבי חיפוי למטבח

פינגווין

משתמש מקצוען
בס"ד

אשמח מאוד לעזרת המבינים

זה ההדמיה של המטבח שלנו, מקווה שמובן, זה מה שיש לי...

אני מתלבטת איך וכמה לחפות את הקירות

יש לי אריחים בגודל 60/120, עם דוגמא (הארונות חלקים והדוגמא מגיעה מהאריחים)

הבעיה במטבח שאין בו קו גובה אחיד מכל מיני אילוצים

ואני לא רוצה שהחיפוי יוסיף עוד קו למטבח, אלא יאחד את הכל למשהו משולב ומעוצב יותר.

יש לי כמות שמספיקה לחפות עד התקרה אבל זה לא ייראה אמבטיה?

גובה 60 בלבד מעל השיש לא ייראה עוד קו גובה נוסף על הבליל שיש בו?

ועוד נקודה חשובה – הארונות הם בגובה 50 מהשיש.
דו מיימדי חזית מקרר לאישור לאחר מדידה 24 3 7.jpg
מטבח הדמיה.png

דו מיימדי חזית כיורים וכיריים לאישור לאחר מדידה 24 3 7.jpg
דו מיימדי 2 חזית מקפיא ובילד אין לאישור לאחר מדידה 24 3 7.jpg

תודה מראש!

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ככה חשבתי
ואמרו לי שייראה אמבטיה:(
תלוי מאד איזה סוג אריחים יש לך , אפילו שזה נכון כי יראו את החיתוך בין האריחים (אלו במטבח שעושים עד לתקרה עושים משיש)
יש לך להעלות תמונה?

נערך לאחרונה ב:

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זה כן יראה אמבטיה- כי הרי הגידים לא ממשיכים והם נחתכים בין האריחים- אם זה היה פלטת שיש גדולה זה היה מאד יפה ומרשים
אולי תנסי לחפש חיפוי קיר דמוי שיש- לא יקר אבל בא בפלטות ענקיות יש הרבה דגמים
(רק תבררי שזה מומלץ למטבח- ואם לא תעלי טיפה עם השיש על הקיר רק שיהיה שקוע- ואז את הפלטה מעליו שלא יראו)

פינגווין

משתמש מקצוען
זה כן יראה אמבטיה- כי הרי הגידים לא ממשיכים והם נחתכים בין האריחים- אם זה היה פלטת שיש גדולה זה היה מאד יפה ומרשים
אולי תנסי לחפש חיפוי קיר דמוי שיש- לא יקר אבל בא בפלטות ענקיות יש הרבה דגמים
(רק תבררי שזה מומלץ למטבח- ואם לא תעלי טיפה עם השיש על הקיר רק שיהיה שקוע- ואז את הפלטה מעליו שלא יראו)
החיפוי כבר קיים, נקנה ומחכה לעבודה השבוע בעז"ה
כבר חיפינו את הקיר של פינת האוכל
אני מתלבטת עד איזה גובה לעלות עם החיפוי הספציפי הזה על הקירות של הארונות (קיר מרכזי והקיר של המקרר)
תודה רבה!

פינגווין

משתמש מקצוען
למה לא אריח חלק מט? כזה שמדמה קיר?
החיפוי כבר קיים, נקנה ומחכה לעבודה השבוע בעז"ה
כבר חיפינו את הקיר של פינת האוכל
אני מתלבטת עד איזה גובה לעלות עם החיפוי הספציפי הזה על הקירות של הארונות (קיר מרכזי והקיר של המקרר)
תודה רבה!

דבורה אדריכלות מידול

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
תחשבי על אופציה של ללכת עם האילוצים, על קו הארונות התחתון 50 סמ מהשיש ומעל הכירה לעלות עד קצה הארון
ואולי לשלב פינת קצה מוזהבת או שחורה (לפי גווני האריח) בקצה העליון של הקרמיקה היכל שלא נפגש בארונות
גובה מלא למטבח הוא פחות נפוץ אבל אפשר שתי אפשרויות: 1. עד קצה העליון של הארונות בחזית העיקרית ו2. גובה מלא רק על חלק. יכול לתת איזון מסויים.

1712567710778.png

1712567264736.png

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
יש לך תמונה של מה שכבר עשית...
תעלי תמונה!
וככה תקבלי חוות דעת עדכנית....

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לדעתי, ואני לא מעצבת
תעשי רק בגובה של הארונות העליונים. מקסימום תשאירי אותם שלמים שיעלו 10 ס"מ מהצדדים. ובפינה הריקה שליד הזוית תשימי שעון או פריט יפה אחר

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חושבת קצת אחרת-
אם המטבח בהיר/ חלק והאריח הוא נותן הטעם
כן הייתי מחפה עד התקרה / לכל הפחות עד קו עליון של ארונות עליונים, תלוי בחיתוכים

פינגווין

משתמש מקצוען
חושבת קצת אחרת-
אם המטבח בהיר/ חלק והאריח הוא נותן הטעם
כן הייתי מחפה עד התקרה / לכל הפחות עד קו עליון של ארונות עליונים, תלוי בחיתוכים
המטבח בהיר (לבן ושיש לבן, קיר גבוהים אפור בהיר מאוד) מכשירי חשמל נירוסטה / אפור
ההתלבטות אם עד התקרה או עד קו הארונות העליונים תלויה במספר האריחים?
הארונות מסתיימים בגובה 1.3 מהשיש
נשאר עד התקרה בערך 20-25 סמ
אריחים בגובה 60 כמו שכתבתי
תודה!

מלכי ו.

משתמש רשום
צילום מקצועי
סיימנו כעת לחפות מטבח. נתקעתי גם עם אזור בעייתי כמו שאת מתארת. לאחר מחשבה החלטנו לעלות עם האריח עד התקרה. אבל זה לא שטח גדול כמו שלך. מצרפת תמונה (מקווה שתצליחי להתרשם עם כל הבלגן מסביב)
המון הצלחה! קשוח לשפץ בתקופה זו...

קבצים מצורפים

• IMG-20240409-WA0010.jpg
    IMG-20240409-WA0010.jpg
    KB 108.7 · צפיות: 37

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה