דרוש מידע התינוק שלי מקיא ומשלשל כל הזמן

מתכנתת!!

משתמש פעיל
כבר תקופה ארוכה
בן 10 חודשים
יש לו מצב רוח אבל לא מידי תאבון
הגיוני שזה מהשיניים?

ישי.כ

משתמש פעיל
לבדוק מה התינוק אוכל, כנראה לא מתאים לו,

פעולות השלשול וההקאה הן פעולות הגנתיות של הגוף, כדי לפלוט חומרים בלתי רצויים בקיבה (דרך הקאה) או במעיים (דרך שלשול). כאשר יש פסולת מרובה במעיים, החיידקים שבמעי מפרקים את הפסולת בקצב מהיר יותר מהרגיל כדי שפסולת זו לא תרעיל את הגוף, דבר זה מתבטא בשלשול, וזה אחד מחסדי הבורא.

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
מסתןבב עכשיו וירוס כזה ושמעתי ממישהי שהרופאה אמרה לה שזה דיזנטריה ונתנה אנטיביוטיקה. בלכ מקרה צריך לשמור שהילד לא יתיבש. לתת כל הזמן שתיה ואם צריך, גם תמיסה של מלחים.

ניק 8129

משתמש מקצוען
הבן שלי גם היה כך שבועיים
להקפיד על נוזלים
בסופו של דבר היגענו למיון שניידר
וגם אני נדבקתי ממנו

ישי.כ

משתמש פעיל
לבדוק אולי המספר 2 לא מתאים, או שעדיין לא התרגל לאוכל החדש, המכיל גם פרוביוטיקה ופרה ביוטיקה
וצודק לתת לתינוק מים שלא יתייבש.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה