מצלמות עדשות וציוד טכני התייעצות

moyshi

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שלום חברים.. המון זמן לא דרכתי פה, אשמח לעזרתכם.
יש לי היום קנון 80d עם עדשת 18-55 is די פשוטה.. לאחרונה הפוקוס האוטומטי עושה בעיות ולא מגיב ברוב המקרים. חשבתי שזו הזדמנות להחליף עדשה

מחפש עדשה איכותית, צילום משפחתי, מוכן להשקיע קצת. אשמח להכוונה. אני יודע שיש המון עדשות.. אשמח למיקוד. מחפש טווח גדול יותר מהקודמת.

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
17-55 CANON
17-50 SIGMA

עדשה בעלת טווח רחב ממש אינה איכותית. האיכות כמו של ה18-55. כמו ה18-200 18-270 18-400.

ותעשה בדיקה על עדשה נוספת לראות שזה לא בעיה במצלמה.
לטווח צר הייתי לוקח את ה50-100 של סיגמא.

moyshi

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יתרונות וחסרונות? על מה היית הולך

יש לי עדשה נוספת 70-300 של קנון, עושה עבודה מצויינת. איתה אין בעיות פוקוס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה