דרוש מידע התחברות לווצאפ דרך המחשב

pdf

משתמש חדש
אשמח אם יש פתרון
אני מחוברת לווצאפ דרך המחשב
פעם אחת קניתי סים ובאופן חד פעמי מישהו חיבר אותי מטלפון ועבד מצוין
אבל עכשיו כבר פעם שניה שזה כאילו מתאפס ודורש שוב סריקה של הברקוד:
(מצורף צילום מסך)
יש דרך להתגבר על הבעיה הזו? מישהי יודעת?
זה מסובך לי מאוד להתחבר מטלפון שוב...
אשמח לשמוע מה אתן עושות?
מה הדרך הנכונה?
זה דחוף לי כי זה התיקשורת אצלינו בעבודה...
1689835913573.png

התותח

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
2 אפשרויות
או שניתקו אותך דרך הפאלפון
או שעבר שבועיים בלי שימוש במכשיר ואז זה מתנתק אוטומטי

התותח

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אין כזה דבר להתחבר לוואצפ ווב בלי מכשיר
אולי יש לך אנדרואיד וירטואלי על המחשב?

pdf

משתמש חדש
אם הפתאון אינדרואיד וירטואלי
איך לעשות זאת?
אשמח להדרכה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה