התורה חסה על ממונם של ישראל.

שרה רבקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י rifki;1306247:
כנ"ל אני. גם באתרוג
וכשביקשתי לעבור לרימון (לצורך חד פעמי) ביקשו ממני לחתום על טופס.
זה היה ממש לאחרונה
מתי אצלך?

שבוע שעבר. וממש שאלתי שוב בענין הזה וענו לי שאם אני לא רוצה יציינו את זה כתנאי בנתוני החשבון שלי. אך יכול להיות מצב שלא ישימו לב לתנאי. אבל כבר שנים זה כך.
מענין שאצלך זה לא כך. יש מסלולים בתוך אתרוג?

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה ל s_h מנתיב
שבעקבות האשכול הזה פניתי אליו באישי והוא סידר לי מיד את מה שביקשתי.

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פרינטופ;1304661:
מאתמול עד לפני דקות ספורות - לא היתה לי אפשרות להכנס לאינטרנט, וכל אתר שרציתי להכנס אליו - נרשם כי הוא לא ברשימת האתרים שלי (ג'ימייל, פרוג...:cool:).

אני מנסה לשלוח בקשה להוספת אתר, והם רושמים שהמכסה לחודש זה הסתיימה. איך? כולה שלחתי בקשות ללא יותר מארבעה אתרים (וגוגל ביניהם), כשהמכסה היא עשרה לחודש הראשון!

אז בקשר לאתרים שנכתב לך שלא נכללים ואת לא יכולה לפתוח, גם לי יש את הבעיה הזו, אבל אני לא בטוחה שזה שייך לנתיב, כי אני מצליחה לעקוף אותה וכן להכנס לאתרים שיש לי, אולי באמת אני אפנה לשי מנתיב שינסה לעזור לי. אבל אני עוקפת את הבעיה כך: ברגע שהוא כותב אתר זה לא נכלל בפרופיל, אני לוחצת על השורה של " להוספת אתר זה...", אז זה נכנס לעמוד של הוספת אתרים, ולא משנה אם כתוב ל שם שיש לך או אין לך זכות לעוד אתרים, כי אני פשוט לוחצת למעלה על האייקון של דף הבית ואז הוא עובר לדף הבית ומשם אני כן יכולה להכנס לכל האתרים שיש לי. תנסי, אולי יעבוד גם אצלך.
בהצלחה, ותעדכני אם הצלחת.

פרינטופ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ליבי;1306273:
תודה רבה ל s_h מנתיב
שבעקבות האשכול הזה פניתי אליו באישי והוא סידר לי מיד את מה שביקשתי.

s_h מנתיב, תודה שפתחת את האשכול!

נ.ב. כאמור לעיל, שבתי. אני עדיין ממתינה לתגובה מניחה את הדעת.

נכתב ע"י גפ"ן;1306366:
אז בקשר לאתרים שנכתב לך שלא נכללים ואת לא יכולה לפתוח, גם לי יש את הבעיה הזו, אבל אני לא בטוחה שזה שייך לנתיב, כי אני מצליחה לעקוף אותה וכן להכנס לאתרים שיש לי, אולי באמת אני אפנה לשי מנתיב שינסה לעזור לי. אבל אני עוקפת את הבעיה כך: ברגע שהוא כותב אתר זה לא נכלל בפרופיל, אני לוחצת על השורה של " להוספת אתר זה...", אז זה נכנס לעמוד של הוספת אתרים, ולא משנה אם כתוב ל שם שיש לך או אין לך זכות לעוד אתרים, כי אני פשוט לוחצת למעלה על האייקון של דף הבית ואז הוא עובר לדף הבית ומשם אני כן יכולה להכנס לכל האתרים שיש לי. תנסי, אולי יעבוד גם אצלך.

תודה רבה לך!
(באמת)...

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י שרה רבקה;1306253:
י.
מענין שאצלך זה לא כך. יש מסלולים בתוך אתרוג?
יש באתרוג לא מעט מסלולים, בכל מיני רמות

s_h

נתיב טכנולוגיות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י גפ"ן;1306366:
נשמע לי לא הגיוני הפיתרון שאת מתארת. אודה לך אם תמסרי לי בפרטי את הפרטים שלך בנתיב על מנת שניצור איתך קשר לבדיקה

kinly

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מרוצה מאוד מנתיב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה