התגברות על חסימה מכניסה לאתר

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
חסמו לי את הכניסה לאתר מסוים, החסימה היא ע"י בעל האתר ולא בגלל סינון של הספק וכיו"ב.
שיניתי את כתובת אי פי ולא עזר. מה עושים? זה חשוב לי מאד... תודה מראש למסייעים

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בשביל להתגבר על החסימה אתה צריך לדעת ע"פ איזה פרמטרים הוא חסם אותך.

יש אינסוף אופציות:
שם מחשב
כתובת IP
דגם מעבד
MACADDRESS
וכו' וכו' וכו'....

תנסה כל מיני משחקים של שינויים עד שתבין ע"פ מה הוא חסם אותך.

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש לי הרגשה שניסית לשנות את כתובת הIP הפנימית שלך...זה לא יעזור כי כשאתה יוצא החוצה לרשת, אתה יוצא עם כתובת שונה - שאותה בעל האתר חסם.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
לא ניסיתי לבד. פניתי לספק שלי והם החליפו, החלפתי גם את השם מחשב שלי אולי צריך גם לשנות את הכתובת ip אצל נטפרי?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אתה בטוח שכתובת הIP החיצונית שלך הוחלפה?
הכתובת מופיעה כאן
http://netfree.link/ip

אם אתה בטוח, נסה להיכנס לאתר בחלון גלישה בסתר

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
לא. באמת לא השתנה. מעניין, דיברתי עם הספק שלי וביקשתי שיחליפו ואמרו לי שהחליפו......

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תדגיש להם כתובת IP חיצונית,
באיזה ספק אתה?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הם לא כל כך יודעים מה שהם מדברים,
והם גם לא יודעים להחליף כתובת IP חיצונית,
אם זה ממש חשוב לך, תתנתק מהם לגמרי, תסגור את הקו,
אח"כ תפתח קו חדש, ואולי תקבל כתובת IP חיצונית שונה.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
הם לא כל כך יודעים מה שהם מדברים,
והם גם לא יודעים להחליף כתובת IP חיצונית,
אם זה ממש חשוב לך, תתנתק מהם לגמרי, תסגור את הקו,
אח"כ תפתח קו חדש, ואולי תקבל כתובת IP חיצונית שונה.
עשיתי כעצתך, ביקשתי מהם שינתקו ואחר כך יחברו ואכן עשו כך ובכל זאת נשארתי עם אותו כתובת:(

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
לא מסוגל להבין איך מוכנים לעזור בכזו בקשה?!
מי יודע מה עומד מאחרי זה?
אם בעל אתר חוסם אולי יש לו סיבות טובות.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
אולי תדון לכף זכות? כתבתי משהו בפורום מסוים ועוד אנשים כמוני כתבו אותו דבר ובעל האתר מחק את זה כי לא התאים לו והוא באופן קבוע מוחק על ימין ועל שמאל הודעות של אנשים והרבה אנשים מתלוננים על כך. אז הבעתי תרעומת על כך וציינתי שזה דיקטטורה במיטבה. זה הכל אז הוא מחק גם את ושוב מחיתי עד שהחליט לחסום אותי. זה הסיפור......

• תודה
Reactions: aeb

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עשיתי כעצתך, ביקשתי מהם שינתקו ואחר כך יחברו ואכן עשו כך ובכל זאת נשארתי עם אותו כתובת

הדגשתי לסגור לגמרי, תתקשר לסגור את הקו לגמרי, ואחר כך תעשה טלפון נוסף שאתה רוצה לפתוח קו חדש.
לא בהכרח שיעזור, אבל אולי.

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
אולי תדון לכף זכות? כתבתי משהו בפורום מסוים ועוד אנשים כמוני כתבו אותו דבר ובעל האתר מחק את זה כי לא התאים לו והוא באופן קבוע מוחק על ימין ועל שמאל הודעות של אנשים והרבה אנשים מתלוננים על כך. אז הבעתי תרעומת על כך וציינתי שזה דיקטטורה במיטבה. זה הכל אז הוא מחק גם את ושוב מחיתי עד שהחליט לחסום אותי. זה הסיפור......
אין לי תלונות עליך אתה יודע אולי שאתה צודק, אבל אנשים אחרים שלא יודעים...
[אא"כ כולם יודעים משהוא שאני לא יודע:rolleyes:]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה