התארגנות חרדית במחיר למשתכן.

איזה טוב השם

משתמש פעיל
מ-ו-מ-ח-י-ם מה דעתכם?
אני גרה בדירה משלי אבל היא רשומה על שמנו בטאבו רק 33 אחוז כך שאנחנו זכאים להשתתף בהגרלה.
אני נרשמתי בבני ברק וברכסים ורציתי לשאול מה עדיף להירשם בירושלים או בלוד?

נ.ב.
אני רשומה בירושלים כבן מקום.
הדירה שאני רוצה לקנות היא אך ורק להשקעה.
אין לי כסף להשקיע מלבד הדירה שאני גרה שם כעת וזאת אני יכולה למכור במחיר מלא.
תודה מראש!
מצד רווח אין לי הרבה מידע
מצד הסיכויים שלך, בלוד (אם את נרשמת לכל הפרויקטים) זה בערך פי 3
נקודה נוספת למחשבה: אולי עדיף לך לזכות במקום אחר יותר זול ששם השכירות תוכל לכסות את המשכנתא, ולא תצטרכי למכור את הדירה שאת גרה כעת

נערך לאחרונה ב:

אסתי222

משתמש חדש
מצד רווח אין לי הרבה מידע
מצד הסיכויים שלך, בלוד (אם את נרשמת לכל הפרויקטים) זה בערך פי 3
נקודה נוספת למחשבה: אולי עדיף לך לזכות במקום אחר יותר זול ששם השכירות תוכל לכסות את המשכנתא, ולא תצטרכי למכור את הדירה שאת גרה כעת
השאלה מתי מתחילים לשלם משכנתא? כמה זמן לפני שהדירה מוכנה?

אם יש מישהו יכול לשלוח לערוצים ואתרי חדשות חרדיים לפרסום כעת:

כזכור וכפי שדווח כאן, "ועד הדיור החרדי" המורכב מעסקנים מפורסמים בתחום הדיור, בהם הרב אברהם סלונים, הרב אליעזר יוטקובסקי, הרב נתן רוזנבלט ועוד יצאו בקריאה לציבור להתאגד ולהרשם בתכניות מחיר למשתכן.

בימים האחרונים, לאור נתוני הרישום, יצאו חברי הועד בקריאה נוספת לציבור, לתת עדיפות ראשונה לרישום לקריה ממזרח עכו, מכיון שלפי ההערכה יש כרגע מעל 500 משפחות חרדיות שנרשמו שם, וזה אומר שבע"ה תוקם שם קהילה חרדית, ואם ההרשמה תגדל עוד ותגיע לאלף - תהיה השכונה חרדית ברובה הגדול, ובכך תהיה עזרה גדולה לאלפי משפחות שיגורו בשכונה הזו בהמשך, מכיון שכידוע אושר שם תבע ל8000 יח"ד.

יצויין כי הקריה המדוברת סמוכה לרכסים, חיפה, קרית אתא וכרמיאל.

חברי הוועד נכנסו למרנן ורבנן גדו"י , ובראשם רשכבה"ג מרן רה"י הגרי"ג אדלשטיין שליט"א, הגרמ"ה הירש שליט"א, הגר"ד כהן שליט"א ועוד, והם חיזקו מאוד את היוזמה ובירכו עליה.

בשעות האחרונות יצאו חברי הועד בקריאת חירום, תחת הכותרת: "השעות הבאות הן קריטיות לעולם הדיור החרדי."

היום בחצות מסתיים הרישום להגרלות. עד אז אפשר לתקן את הרישום.

נא להריץ בכל מקום!!! בידינו הדבר!!!

ישראל סגל

משתמש פעיל
זה אומר שכדאי להירשם קודם לעכו.
ובשניים הנותרים טבריה או אופקים או לוד (בן שמן).

ולאלה שיש להם אפשרות לרכוש דירה בכ1.7 מיליון שזה אומר שצריך מינימום 170 אלף ש"ח ומשכנתה של כ8 אלף ש"ח בחודש, וזה עוד לפני עליית הריבית והמדד, וזה במידה ויזכו בדירה קטנה, ואם הם יוצאים אחרונים בהגרלה זה גם יכול להגיע ל2 מיליון ש"ח אז שירשמו לירושלים.
לדירה שעולה 1.7 צריך הון עצמי לפחות 450,000 ש"ח [ 25 אחוז מ1.8 שעד הסכום הזה זה ההטבה למשכנתא במשתכן]

איזה טוב השם

משתמש פעיל

כזכור וכפי שדווח כאן, "ועד הדיור החרדי" המורכב מעסקנים מפורסמים בתחום הדיור, בהם הרב אברהם סלונים, הרב אליעזר יוטקובסקי, הרב נתן רוזנבלט ועוד יצאו בקריאה לציבור להתאגד ולהרשם בתכניות מחיר למשתכן.

בימים האחרונים, לאור נתוני הרישום, יצאו חברי הועד בקריאה נוספת לציבור, לתת עדיפות ראשונה לרישום לקריה ממזרח עכו, מכיון שלפי ההערכה יש כרגע מעל 500 משפחות חרדיות שנרשמו שם, וזה אומר שבע"ה תוקם שם קהילה חרדית, ואם ההרשמה תגדל עוד ותגיע לאלף - תהיה השכונה חרדית ברובה הגדול, ובכך תהיה עזרה גדולה לאלפי משפחות שיגורו בשכונה הזו בהמשך, מכיון שכידוע אושר שם תבע ל8000 יח"ד.

יצויין כי הקריה המדוברת סמוכה לרכסים, חיפה, קרית אתא וכרמיאל.

חברי הוועד נכנסו למרנן ורבנן גדו"י , ובראשם רשכבה"ג מרן רה"י הגרי"ג אדלשטיין שליט"א, הגרמ"ה הירש שליט"א, הגר"ד כהן שליט"א ועוד, והם חיזקו מאוד את היוזמה ובירכו עליה.

בשעות האחרונות יצאו חברי הועד בקריאת חירום, תחת הכותרת: "השעות הבאות הן קריטיות לעולם הדיור החרדי."

כמה נקודות מ שאלות ותשובות בנושא תוכניות "דירה בהנחה" לגבי עכו.
  1. ניתן לבטל זכייה כמה פעמים שרוצים, בשונה מעד עכשיו שיכלו רק 3 פעמים, כך שגם לאחר הזכייה ניתן לבטל ולהמשיך לנסות שוב.
  2. בהגרלות הבאות: ההנחה במסלול מחיר מטרה מוגבלת ל-20% ממחיר הדירה או ל-300,000 ₪, הנמוך מבין השניים.

בעכו כרגע יש הכי הרבה סיכויים אחרי דימונה לזכות בדירה.
וגם ההנחה שם ביחס למחירים כיום מאוד משמעותי, משהו כמו חצי מיליון ש"ח, באחוזים גבוהים יותר ממקומות אחרים .
דרך אגב השכונה המדוברת יושבת על קו הרכבת, כך שברכבת שתצא מצפת דרך כרמיאל לבני ברק ואלעד תעבור גם שם, וגם זמני הנסיעות ברכבת הולכות להתקצר בשל העלאת מהירות הרכבות כך שפחות משעה ובתדירות גבוהה ונסיעה נוחה יוכלו להגיע למרכז, זה נשמע אולי חלום אבל כל מפת הדיור והתחבורה החרדי הולך להשתנות בעשור הקרוב.
אנא הפיצו בקבוצות, מייילים, משפחות, חברים וכו',
שלא נפספס הזדמנות היסטורית!!
נותרו 6 שעות!!

פנרס

משתמש מקצוען

אני חושב שכדאי לעשות על זה צינתוק לכל הציבור החרדי. (ואף על פי שאני סולד מאוד מתופעת הצינתוקים)
מי שיודע איך עושים את זה נא לכתוב, תודה

קדימון

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים שימו לב לגודל הפונטציאלי של העיר החדשה ליד עכו לעומת הגודל של בני ברק, זה כפול כמה פעמים מבני ברק, המפות הם באותו קנה מידה של 1 ק"מ.
ניתן לראות גם את התוואי של הרכבת בקצה ההעיר החדשה.

Screenshot from 2022-04-10 15-38-49.png
Screenshot from 2022-04-10 15-38-39.png

איזה טוב השם

משתמש פעיל
תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים שימו לב לגודל הפונטציאלי של העיר החדשה ליד עכו לעומת הגודל של בני ברק, זה כפול כמה פעמים מבני ברק, המפות הם באותו קנה מידה של 1 ק"מ.
ניתן לראות גם את התוואי של הרכבת בקצה ההעיר החדשה.

צפה בקובץ המצורף 1100558צפה בקובץ המצורף 1100559

עכו זה גם עיר עם חוף נפרד, רק מלהשכיר את הדירה בחופש לקייט, ניתן לכסות את המשכנתא של כל השנה תשאלו את אלה שגרים בערי חוף.
בקיצור נראה שזה הולך להיות בס"ד סיפור הצלחה, אולי אפילו יותר גדול מחריש
הזדמנות לנרשמים באופן פרטי והזדמנות לכלל הצבור

קדימון

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
בס"ד

כל המעלות על עכו במרוכז בשביל שתוכל לשכנע את החברים והקרובים שלך.
  1. סיכויים הכי גבוהים לזכות בדירה לעומת מקומות אחרים לצורך הענין בבני ברק זה 1.58 ו3.04 לעומת עכו שזה 30.65 ו 100% ובבני ברק אתה יכול לזכות בדירה שהיא תהיה מדי יקרה בכדי שתוכל לעמוד בתשלום, ואז תאלץ לוותר על הזכייה.
  2. מבחינת תעסוקה זה קרוב מאוד לחיפה כך שלא נראה שיהיה שם בעיה של תעסוקה.
  3. אחוז ההנחה בעכו הוא מאוד גבוה לעומת מקומות אחרים, בהגרלות הבאות ההנחה היא עד 20% או 300 אלף ש"ח הזול מביניהם.
  4. עכו זה עיר חוף וניתן להשכיר את הדירה בחופש.
  5. יש שם ההטבת מס שיכול להגיע ל1710 ש"ח בחודש.
  6. עיר על קו הרכבת כך שזה מאוד נגיש גם בעתיד הרכבת הולכת להיות מאוד שימושית לחרדים, ערים חרדיות לדוגמא שהולך להיות שם תחנה כמו צפת חריש אלעד וכו'.
  7. למי שיש כל מיני חששות כמה ומי יזכו, אז ניתן אח"כ לבטל את הזכייה ולהירשם בהמשך למקומות אחרים כמו הר יונה וכו' זה לא מוגבל מספר הפעמים שניתן לבטל את הזכייה, עדיף ציפור אחת ביד מ100000 באויר.
  8. גם ירידה של 10% במחירי הדירות (זה כבר קרה במקומות בעולם שהמחירים ירדו בעשרות אחוזים, להזכירכם הריבית היום היא 0.1%) בדירה שעלתה 2 מיליון היא הרבה יותר כואבת מדירה שעלתה 680 אלף ש"ח, גם כמו במניות מניה שיותר נוסקת כך יש לה יותר לאן ליפול.
  9. מי שדואג לגבי ביקוש של חרדים, יש כיום מעל חצי מיליון תלמידים במערכת החינוך החרדית, שזה אומר שצריך לפחות 250 אלף דירות ב15 שנה הקרובות, וזה חוץ מהעשרות אלפים שכבר התחתנו ואין להם דירה, או שיש להם חור של 38 מ"ר, כך שאיפה שיתחיל שיווק של כמה מאות דירות לחרדים בתוך תקופה תהיה לשם נהירה.

בבקשה תמשיכו לעדכן את הרשימה זה קריטי ביותר.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה