בקשה השתתפות ונתינה מעמ"י

• פותח הנושא r@a
  • פורסם בתאריך

r@a

משתמש צעיר
שלום וברכה
השבוע שמענו והזדעזנו כולנו על האסון הנורא שארע בקרלין. ד' יגן וישמור עלינו.
כידידה קרובה לאם האלמנה הצעירה גברת רובינשטיין שנשארה בודדה עם בתה בת השלושה חודשים והרצון לסייע ולהקל במה שאפשר,
את בעלה כמובן שלא נוכל להחזיר אבל לפחות לנסות ולהקל מעליה את רגעי הצער והבדידות שלא ניתנים לתיאור ולשמחה במקצת.
שמעתי מאמה שלה שבגדים חדשים לתינוקת היתומה, צעצועים ואביזרי תינוקות יכולים לגרום לה שמחה ולעמעמם במעט את האבל הנורא.
נשמח מאד לעזרתכם בתרומות או בהשגת תלושים וזיכויים בחנויות מתאימות
מי שבידו האפשרות נשמח שתפנו למייל E9090205אין לכתוב כתובת מייל ולציין עבור רבקי רובינשטיין
והקב"ה אבי היתומים והאלמנות יסיע לכם בברכה והצלחה ושלא תדעו צער כל ימי חייכם.
בהערכה ובכבוד

r@a

משתמש צעיר
:) כל הכבוד על העעניות המיידית
אין לכם מושג איזה חסד ונתינה שיש בזה...
אני רוצה לרכז הכל ביחד ואז להעביר לה.
אם זה נגיש במייל לשלוח למייל שכתוב למעלה.
באיזה אפשרות יש את השובר.
תתקשרו איתי דרך המייל

r@a

משתמש צעיר
וודאי שיש רק שאין לי אפשרות לשלוח הודעה פרטית.
תשלחי לי כתובת מייל או למייל E9090202 ואעביר לך כתובת.
כל הכבוד.

גלוריה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

r@a

משתמש צעיר
חייבת לשתף אתכם:
ניקית צדיקה דאגה וקנתה שובר זיכוי בחנות היוקרתית 'דולי בול' וצרפה דובי חמוד לאלמנה הצעירה ובנוסף הוסיפה זיכוי מפנק ב'זיסלק'.
היום בבוקר הבאתי לבית של אמה (שם היא נמצאת) את הזיכויים. האמא סיפרה לי לאחר מכן בהתרגשות שאין לי מושג איך זה שימח את רבקי, היא מיד קבעה עם אחיותיה לצאת לקניות... ומדברת על זה בשמחה.
הצלחת לשמח ולהעסיק אותה בעוד כמה רגעים בזמנים קשים שכאלו, אילו זכויות... פשוט מצמרר...
הקושי הוא ענק והאבל גדול, ננסה גם אנחנו לשמח והקב"ה ישלם לכם בשמחות כפל כפליים.
מי שמעונינת להצטרף ולהוסיף בעוד זיכוי או שובר שתפנה אלי למייל E9090205 או בהודעה פרטית.
עוד מעט אעלה תמונות מהמחווה

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה