השקעה בקרקעות באשדוד - מישהו שמע?

שלכם

משתמש פעיל
יש לי חבר שהציעו לו השקעה בקרקע חקלאית על יד בית החולים באשדוד.
והוא התלהב כל כך על ההצעה, שהוא כמעט בטוח שזו עיסקת חייו, והוא מנסה להשיג הלוואות וכו' העיקר שיוכל להשקיע שם.
המדובר לפי דבריו ביזם חרדי מאשדוד שמאגד קובצת רוכשים במטרה לרכוש קרקע גדולה בצמוד לאשדוד [כמדומני באזור בית החולים] שלדבריו תוקם עליה בעתיד פארק הי טק ועוד, כך שערכה צפוי לזנק בעשרות מונים.
ידידי התלהב מאוד, והוא להוט לקנות [למי שמכיר מה שקורה לאנשים שמתלהבים מהצעה כזו ומאבדים את ההגיון לחלוטין ונכנסים לתחום הדמיון, ניתן להאזין להרצאה מעולה בנושא בקו יד שמשון 0799-11-20-30].
אני אישית פחות מתלהב, ויש לי כמה פיקפוקים [מדוע בעלי הקרקע מוכרים אותה כעת אם ערכה צפוי לעלות בקרוב?, האם אין באזור בית החולים והמרחב ההוא שמורת טבע שלא מאפשרת לבנות שם? ועוד מספר שאלות]
ואני די חרד לגורל ידידי.

האם יש כאן מישהו שמכיר את הסיפור ויוכל לתת לנו פרטים על מנת שאוכל לדעת האם אכן מדובר בתרמית [כדוגמת דורות עילית, והקרקעות באלעד], או בהשקעה עם סיכוי וסיכון.
תודה רבה לכל העוזרים.

נערך לאחרונה ב:

A052

משתמש סופר מקצוען
כל קרקע חקלאית שמציעים למישהו שאינו מליונר, משמעותה סיכון של כ95% שלא ייצא מזה כלום ואפילו גן משחקים הוא לא יוכל להקים שם.
בכל מקרה שלא יעיז לסגור עיסקה לפני התייעצות עם עו"ד שמבין בנדל"ן באיזור הזה שיבדוק שהקרקע קיימת וכו'.

שלכם

משתמש פעיל
כל קרקע חקלאית שמציעים למישהו שאינו מליונר, משמעותה סיכון של כ95% שלא ייצא מזה כלום ואפילו גן משחקים הוא לא יוכל להקים שם.
בכל מקרה שלא יעיז לסגור עיסקה לפני התייעצות עם עו"ד שמבין בנדל"ן באיזור הזה שיבדוק שהקרקע קיימת וכו'.
זה כמובן.
מה לעשות, האיש נותן אמון ביזם שהציע לו את העיסקה.
אני מנסה להשיג מידע עבורו, הוא לא מברר.

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מצחיק לקטול לפני שיודעים פרטים.

A052

משתמש סופר מקצוען
מצחיק לקטול לפני שיודעים פרטים.
זה לא מצחיק זה מאד מאד עצוב, איך שנעקצים לא מתים הם רק מתחלפים...
ומה שכתבתי זה כלל שנכון לגבי כל קרקע חקלאית בכל מקום בארץ, ולכן אין מה לברר כי זה 95% רמאים שעושים שם רע על כולם.

ymshiff

משתמש פעיל
לפני כמה שנים ניסו לשווק קרקעות באשדוד ליד הפרדס (אין מצב לבנות שם, זה ליד אלתא...).
אח"כ עברו לשווק קרקעות במשולש ליד פארק לכיש (יקח המון שנים להפשיר את הקרקעות שם).
לגבי השטח ליד הבית חולים- שמעתי פעם משהו על מתחם הייטק, אבל מעבר לזה לא רואים פרסומים באשדוד, ומאוד יכול להיות שמוכרים קרקעות בדיונות, ליד השטח שאמור להיות הייטק בעתיד.....בדיונות לא יבנו אף פעם, אולי הוא ירוויח מעתיקות שימצא שם מזמן אשדוד הקדומה...
תכלס- שלא יעשה שום עסקה כזו בלי להתייעץ עם עורך דין מקומי, אפרים גרידינגר יוכל להעמיד אותו במקום 088648900

zephyr

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
לא נראה לי שבקריית ההייטק יש עוד קרקעות למכירה, כפי הידוע לי הכל נקנה כבר ע"י היזמים הגדולים של אשדוד וע"י חברת אלתא, צריך לבדוק טוב אם זה לא מחוץ לקריית ההייטק.

שלכם

משתמש פעיל
היזם מדבר על קריית ההיטק
וכנראה על רכישה מאחד מהיזמים הגדולים שקנו שם

מודל

משתמש רשום
היזם של זה הוא, יעקב קיהן מאשדוד,
הוא איש נדל"ן ותיק, כיום התמנה לרב בית החולים אסותא אשדוד,
הוא שיווק לאחרונה פרוייקט בכרמי גת,
אפשר לברר אצל מי שהשקיע אצלו שם,
אבל ברור שאפשר ליפול שם כמו בכל מקום,
רק חשוב לזכור,
שחוששים ולא עושים כלום, גם לא יוצא כלום,
החכמה היא, להתלבש על מקום או איזור מסוים ולחרוש אותו לבד אצל כל המי ומי וכן אצל כל המתווכים שבאזור ורק אחרי שעושים חרישה כמו שצריך להשקיע,
וכמובן הרבה סיעתא דשמייא.

מאיר ר.

משתמש רשום
מניסיון, אני חושב שתמיד אתה צריך לשאול את עצמך מדוע הם צריכים לשווק את זה לדלפונים ולאנשים שאין להם שקל, הרי אם זה עסקה כל כך טובה, יש מספיק אנשי עסקים שיקנו את זה ברגע, ולא בפרוסות של עוד עשירית דונם, ולא עם מליון שאלות והטרדות מכאן ועד אפריקה

התשובה היא פשוטה!!

אנשי העסקים קונים את הדברים המשתלמים והנכונים, מה שמציעים לפשוטי העם, ומשווקים לנו בעלויות מטורפות זה המקומות הפחות מציאותיים שיצא מהם משהו.

תחשבו על זה טוב!!

שלכם

משתמש פעיל
היזם של זה הוא, יעקב קיהן מאשדוד,
הוא איש נדל"ן ותיק, כיום התמנה לרב בית החולים אסותא אשדוד,
הוא שיווק לאחרונה פרוייקט בכרמי גת,
אפשר לברר אצל מי שהשקיע אצלו שם,
אבל ברור שאפשר ליפול שם כמו בכל מקום,
רק חשוב לזכור,
שחוששים ולא עושים כלום, גם לא יוצא כלום,
החכמה היא, להתלבש על מקום או איזור מסוים ולחרוש אותו לבד אצל כל המי ומי וכן אצל כל המתווכים שבאזור ורק אחרי שעושים חרישה כמו שצריך להשקיע,
וכמובן הרבה סיעתא דשמייא.

יש אכן הרבה טעם בתוכן הדברים, אם כי כמובן אפשר גם לחלוק עליהם,
בכל אופן תודה על הנתונים והמידע.
אגב, האם ידוע לך האם בכל הפרויקטים שהיזם הנל היה מוערב בהם היום הצלחות או שיש מקומות שזה תקוע [רמז: פרויקט במרכז רובע ז' החדשה].

אבל יש לי שאלה שמציקה לי, ואני לא יוכל להמנע מלשאול אותך @מודל מדוע פתחת ניק חדש בשביל להגיב לעניין זה.
האם ישנה לכך סיבה?
לאחרונה פושה כאן בפורום תופעה של ניקים חדשים ואלמוניים שמגיבים בנושאי השקעות [ראה כאן].
אני מלמד זכות שיתכן שיש לכך סיבה טובה, אך היה עליך לעשות לכל הפחות כמו הניק @מאיר ר. שבהודעה הראשונה שהעלה [ראה כאן] הסביר מדוע פתח ניק חדש
בכל מקרה תודה לך על המידע, וההסבר.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
מניסיון, אני חושב שתמיד אתה צריך לשאול את עצמך מדוע הם צריכים לשווק את זה לדלפונים ולאנשים שאין להם שקל, הרי אם זה עסקה כל כך טובה, יש מספיק אנשי עסקים שיקנו את זה ברגע, ולא בפרוסות של עוד עשירית דונם, ולא עם מליון שאלות והטרדות מכאן ועד אפריקה

התשובה היא פשוטה!!

אנשי העסקים קונים את הדברים המשתלמים והנכונים, מה שמציעים לפשוטי העם, ומשווקים לנו בעלויות מטורפות זה המקומות הפחות מציאותיים שיצא מהם משהו.

תחשבו על זה טוב!!
גזור ושמור!!!!!!!

מודל

משתמש רשום
יש אכן הרבה טעם בתוכן הדברים, אם כי כמובן אפשר גם לחלוק עליהם,
בכל אופן תודה על הנתונים והמידע.
אגב, האם ידוע לך האם בכל הפרויקטים שהיזם הנל היה מוערב בהם היום הצלחות או שיש מקומות שזה תקוע [רמז: פרויקט במרכז רובע ז' החדשה].

אבל יש לי שאלה שמציקה לי, ואני לא יוכל להמנע מלשאול אותך @מודל מדוע פתחת ניק חדש בשביל להגיב לעניין זה.
האם ישנה לכך סיבה?
לאחרונה פושה כאן בפורום תופעה של ניקים חדשים ואלמוניים שמגיבים בנושאי השקעות [ראה כאן].
אני מלמד זכות שיתכן שיש לכך סיבה טובה, אך היה עליך לעשות לכל הפחות כמו הניק @מאיר ר. שבהודעה הראשונה שהעלה [ראה כאן] הסביר מדוע פתח ניק חדש
בכל מקרה תודה לך על המידע, וההסבר.
היזם עם הפרוייקט התקוע ברובע ז' הוא פנחס ברסלוואר,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה