התייעצות -- השעה הראשונה שלי בנטפרי --

מצב
הנושא נעול.

הודיה 482

משתמש מקצוען
עכשיו עשיתי חסימה לנטפרי פעם ראשונה, את האמת אני ממש מאוכזבת לא חשבתי שזה ככה חסום:(:(:(
לדוגמא: חצי מאתר הידברות חסום כולל השידוח חי:( כל סרטון צריך לשלוח לבדיקה אני גם לא הבנתי מה זה הנקודות האלא אני יכולה לשלוח לבדיקה 15 דברים בחודש?
יכולים להסביר לי? ואאם אני יכולה להגדיר שיהיה פתוח לי לגמרי הידברות, כל האתרי חדשות חסומים אבל על זה אני מסכימה לוותר אבל על הידברות, אני סומכת עליהם ב100 שהתכנים שלהם טובים, אני ממש מחוברת להידברות, לא הגיוני שאני צריכה לשלוח הרצה של רב לבדיקה של יום יומים.
מה עושים? אני ממש מבועסת:(

נערך לאחרונה ב:

efrat1

משתמש סופר מקצוען
עכשיו עשיתי חסימה לנטפרי פעם ראשונה, את האמת אני ממש מאוכזבת לא חשבתי שזה ככה חסום:(:(:(
לדוגמא: חצי מאתר הידברות חסום כולל השידוח חי:( כל סרטון צריך לשלוח לבדיקה אני גם לא הבנתי מה זה הנקודות האלא אני יכולה לשלוח לבדיקה 15 דברים בחודש?
יכולים להסביר לי? ואאם אני יכולה להגדיר שיהיה פתוח לי לגמרי הידברות, כל האתרי חדשות חסומים אבל על זה אני מסכימה לוותר אבל על הידברות, אני סומך עליהם ב100 שהתכנים שלהם טובים, אני ממש מחוברת להידברות, לא הגיוני שאני צריכה לשלוח הרצה של רב לבדיקה של יום יומים.
זה נטפרי.
וואלקם.
לא ייפתחו לך גם סרטונים שיופיעו בהם נשים, גם בהידברות.

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני גם לא הבנתי מה זה הנקודות האלא אני יכולה לשלוח לבדיקה 15 דברים בחודש?
כן. אם צריכים יותר זה כבר עולה כסף.
אבל בשביל זה יש את את האשכול הפעיל "גמ"ח נקודות בנטפרי"
בקשר לדברים האחרים לא יודע מה לומר...

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יכולים להסביר לי? ואאם אני יכולה להגדיר שיהיה פתוח לי לגמרי הידברות, כל האתרי חדשות חסומים אבל על זה אני מסכימה לוותר אבל על הידברות, אני סומך עליהם ב100 שהתכנים שלהם טובים, אני ממש מחוברת להידברות, לא הגיוני שאני צריכה לשלוח הרצה של רב לבדיקה של יום יומים.
הידברות הוא באמת אתר בעייתי בחלקו מבחינתם.
תנסי לפנות אליהם דרך הפניות באיזור האישי.

וכן, אפשר לשלוח לבדיקה 15 אתרים/סרטונים בחודש.

אבל,

בשונה מחברות סינון אחרות, בנטפרי כל כתובת שנשלחה לבדיקה אצל אחד המנויים,
נפתח אוטומטית לכולם.

אני גולשת הרבה באתרים שונים וכמעט אף חודש לא ניצלתי 15 נקודות... (כולל יוטיוב).

הודיה 482

משתמש מקצוען
כן. אם צריכים יותר זה כבר עולה כסף.
אבל בשביל זה יש את את האשכול הפעיל "גמ"ח נקודות בנטפרי"
בקשר לדברים האחרים לא יודע מה לומר...
כל קישור שנפתח זה נפתח כאלו לעולם ולכולם? על זה זה מבוסס?
והאם הנקודות מצטברות או כל חודש זה 15 חדשים והשאר נמחקים?

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כל קישור שנפתח זה נפתח כאלו לעולם ולכולם? על זה זה מבוסס?
והאם הנקודות מצטברות או כל חודש זה 15 חדשים והשאר נמחקים?
כן.
לגבי הצבירה אני לא בטוחה.

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
כל האתרי חדשות חסומים
ממש לא! פתוח "כל רגע", "קול חי", ועוד, באמת החדשות מהכיכרות חסומות אבל הגיוני,
ולהאכיל את היצה"ר ישנם בנטפרי המון סרטוני יוטיוב פתוחים, מה שאין ברוב החסימות (הרציניות).

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יש מצב שיפתחו את זה?
סרטון שיש בו נשים לא יפתחו לעולם.
לא משנה מה. גם אם האישה צנועה לגמרי.
סרטונים אחרים נפתחים בד"כ ע"פ בקשה. לפעמים אני רוצה לראות משהו אבל לא עד כדי שאבקש פתיחה. אני מחכה קצת. לרוב מישהו אחר כבר מבקש לפתוח ואז זה פתוח במילא כבר לכל מנויי נטפרי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה