התייעצות -- השעה הראשונה שלי בנטפרי --

מצב
הנושא נעול.

ספרא וסייפא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא מעניין אותי לקרוא שזה לא מתאים לציבור חרדי, לומרות שאני בדעה שחרדית צריכים את הידברות לא פחות מחילונים, זה אתר עם תכנים כשרים לכל הגילאים, לילדים, נשים, הכל עם כוונות טהורות באמת.
כשנטפרי רצו דווקא הם הפנו להידברות.
לפני שדפי ויקיפדיה נחסמו והועברו למכלול, הפנו בנטפרי בראש כל דף למאמר על ויקיפדיה ב...הידברות! וזה בסדר.
יש תכנים שלדעתם לא בסדר.

הודיה 482

משתמש מקצוען
כי עד כמה שידוע לי הרבנים התירו אינטרנט רק לצרכי עבודה.
מי שסרטים ומשחקים זה צורך העבודה שלו, שיביא אישור מרב אני מאמינה שיוכלו לעזור לו...
לפי דבריך גם פורום איש את רעהו אפשר לסגור
אני ממש, אבל ממש לא הייתי רוצה שהילדים שלי יחספו לאתר הזה!
את לא רוצה זכותך, אני אשמח ואני מאחלת לעצמי שבדור המבולבל הזה הילדים שלי בעזרת ה' יעניין אותם רק משלים והבובה צור שמלמדת איך להנהג עם חברים ןלכבד הורים וכו'.

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא מעניין אותי לקרוא שזה לא מתאים לציבור חרדי, לומרות שאני בדעה שחרדים צריכים את הידברות לא פחות מחילונים, זה אתר עם תכנים כשרים לכל הגילאים, לילדים, נשים, הכל עם כוונות טהורות באמת.
לא מסכים אפילו עם משהו אחד מכל מה שכתבת (והמבין יבין)

.נחמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
הרבנים של נטפרי התירו אינטרנט לצורך עבודה.
אז איך איש את רעהו פתוח? איך הידברות פתוח? איך מלא דברים פתוחים? איך לא פותחים לכל אחד רק את מה שהוא צריך לעבודה והשאר חסום?
אני בחרתי בסינון, כדי שיהיה לי אינטרנט כשר. ומה שאבחר לעשות עם זה - אם עבודה או בילוי - קשור אלי בלבד ולא ביקשתי מפקח....
לא מתלוננת.
מודה לנטפרי על מה שהם עושים, ולא מתכננת כרגע לעבור לסינון אחר.
מותר לי לא להסכים למדיניות שלהם.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
לפי דבריך גם פורום איש את רעהו אפשר לסגור
יש מצב...

אז איך איש את רעהו פתוח? איך הידברות פתוח? איך מלא דברים פתוחים?
בהחלט שאלה.
אז בגלל שאולי היו לא בסדר ופתחו דברים מסוימים, לכן צריך לפתוח הכל?
אני בחרתי בסינון, כדי שיהיה לי אינטרנט כשר. ומה שאבחר לעשות עם זה - אם עבודה או בילוי - קשור אלי בלבד ולא ביקשתי מפקח....
בקצב הזה אפשר בכלל לא לבחור בסינון ולבחור לאן להיכנס ולאן לא...
יש לנטפרי את הרבנים שלהם ולפיהם הם פועלים.
מי שלא מתאים לו- או שייגש לדבר עם הרבנים או שיפתח חברת סינון...

את לא רוצה זכותך, אני אשמח ואני מאחלת לעצמי שבדור המבולבל הזה הילדים שלי בעזרת ה' יעניין אותם רק משלים והבובה צור שמלמדת איך להנהג עם חברים ןלכבד הורים וכו'.
משערת שרוב מסונני נטפרי חושבים אחרת...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה