דרוש מידע השמדת ישראל דרך המחשב שלי

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
הספירה לאחור החלה מלפני זמן רב! יש בידינו 20,000 פצצות אטום שמישות ותותח שיורה קרני לייזר! תראו אנחנו מפחידים!

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לפני כמה חודשים נפרץ האתר שלי.
אגיד לך בכנות? ההרגשה הייתה שמישהו פרץ לי הביתה עם סכין.
זה היה מפחיד. ראיתי את הפריצה, ראיתי את החותמת, זיהיתי את המקום שממנו ככל הנראה פרץ. ניסיתי לטייל בזהירות וללמוד עליו עוד קצת, לפני ש'אקרא למשטרה'.
אשכרה - הרגשתי כאילו מסתובב שודד בבית, ואני דולקת אחריו על קצות הבהונות, שלא יראה אותי.
זה היה מפחיד, ועם זאת מסעיר ומרגש.
מאחלת לך שלא תחווי את זה, ובכל זאת תביני למה יש אנשים שפריצה מפחידה אותם.
השארת אותנו במתח...

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
השארת אותנו במתח...
הו, זה מצוין כדי שתזדהו עם מה שחשתי... :rolleyes:

סופו של הסיפור היה לא כל כך פשוט, וארך כמה שבועות עד שהכל היה מאחורינו.
היום אני משלמת לחברת אבטחה מצוינת ומתפללת שלא יקרה כלום.
ולמרות האבטחה (תדמיינו חבורת מאבטחים חמושה עם מבט חתום ולסת מהודקת שמכסה פריסה מסביב לשרת שלי) - אני שומעת מדי פעם על ניסיונות פריצה שנהדפו (תדמיינו כנופיית שכירי חרב עם רובים טעונים ומבט ערמומי מזוגזג-משהו), ותבינו על מה אני מדברת...

מתבוננת מהצד

משתמש פעיל
הו, זה מצוין כדי שתזדהו עם מה שחשתי... :rolleyes:

סופו של הסיפור היה לא כל כך פשוט, וארך כמה שבועות עד שהכל היה מאחורינו.
היום אני משלמת לחברת אבטחה מצוינת ומתפללת שלא יקרה כלום.
ולמרות האבטחה (תדמיינו חבורת מאבטחים חמושה שמכסה פריסה מסביב לשרת שלי) - אני שומעת מדי פעם על ניסיונות פריצה שנהדפו (תדמיינו כנופיית שכירי חרב עם רובים טעונים ומבט ערמומי מזוגזג-משהו), ותבינו על מה אני מדברת...

סופו של הסיפור היה לא כל כך פשוט...
להעביר לפורום כתיבה [לא] מקצועית:)
איך שוברים את המתח ומתמקדים בטכני
אבל כבר אמרו שפרוג זה לא אתר בילוי ופטפטת אז הנה..

הגאון

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
גם האתר שלי נפרץ בדיוק כמתואר על יד לאחים
אני גם לא מצליח להגיע לבסיס הנתונים באחסון
למישהו יש מידע אייך להגיע לשם או הורדת גיבויים או כל פתרון אחר ???

קודקוד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
חדשות n12: ‏מתקפת הסייבר - פרסום ראשון: הפורצים דורשים כופר מבעלי אתרים, חמ"ל מיוחד הוקם.

אלו שהאתר שלהם בנוי על מערכת וורדפרס
אל תמהרו עם הכופר

האתר שלי חזר לעבוד (ממש עכשיו) ללא פרוטקשן

React

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם פתחתי קישורים (ולא קרה כלום למחשב שלי)
אני אמורה לחשוש ממשהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה