רכבים השכרת רכב לראש השנה

יהודיפשוט

משתמש פעיל
מציע הצעה לא בטוח שהיא נכונה, תבדוק לפני כי אני לא בדקתי
קח כמה שעות לפני החג סיטי קאר או מיי קאר וכו תחזיר כמה שעות אחרי החג (לדעתי הם לא מחייביים על שעות שבת וחג ונסיעה בהם ה"י כרוכה בקנס של 10000 שח) ותצא מן הסתם הכי בזול מכל החברות הקיימות שיגבו לך על יומיים שלושה

זמר אלוף

משתמש פעיל
קח כמה שעות לפני החג סיטי קאר או מיי קאר וכו תחזיר כמה שעות אחרי החג (לדעתי הם לא מחייביים על שעות שבת וחג ונסיעה בהם ה"י כרוכה בקנס של 10000 שח) ותצא מן הסתם הכי בזול מכל החברות הקיימות שיגבו לך על יומיים שלושה
ועוד רווח שהוא ירוויח, שמהשכרה שחורה השם ישמור יכול לצאת רק נזקים, וגם גדולים מאוד!!!!!
⁴אבל בסיטי קאר, 1. יש ביטוח. 2. יש אפשרות לביטול השתתפות.

נהג חדש או לא
כמה עולה לנהג חדש פחות בן 23 לפני שנה רישיון
לפני שנה רישיון אן לי סיכוי לשכור מהם
ועוד רווח שהוא ירוויח, שמהשכרה שחורה השם ישמור יכול לצאת רק נזקים, וגם גדולים מאוד!!!!!
⁴אבל בסיטי קאר, 1. יש ביטוח. 2. יש אפשרות לביטול השתתפות.
כנ"ל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה