קורונה השכנים לא מוכנים להיכנס לבידוד :(

מצב
הנושא נעול.

גרפוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
התראה שלפני מעשה
על דאטפת אטפוך
האמרה הארמית עַל דַּאֲטֵפְתְּ אַטְפוּךְ וְסוֹף מְטַיְּפַיִךְ יְטוּפוּן, מובאת במסכת אבות בשמו של הלל. אמרה זו היא משל, שמשמעותו היא שאין דבר הקורה במקרה, ואדם העושה רע מקבל את עונשו, "מידה כנגד מידה".

עוקר הרים

משתמש מקצוען
השאלה איך נדע שהקורונה נעלמה
אם- תמיד יהיו בדיקות חיוביות מוטות או מוטעות?!?!!?
היה על זה דיון באשכול אחר ושם הובהר שהאמינות של בדיקה שיוצאת חיובית היא 100% (מלבד טעויות אנוש)
לגבי בדיקות חיוביות מוטות - את באמת מאמינה בזה?

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
היה על זה דיון באשכול אחר ושם הובהר שהאמינות של בדיקה שיוצאת חיובית היא 100% (מלבד טעויות אנוש)
לגבי בדיקות חיוביות מוטות - את באמת מאמינה בזה?
הובהר ע"י מי?
אני שמעתי בפירוש בראיון עם בר סימן טוב (המנכ"ל היוצא) שיש כמה אחוז של בדיקות חיוביות מוטעות

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מתנצל אם נפגעת
צריך ציטוט, אולי הוא לא הובן נכון
לא נפגעתי אבל זה נראה לי קצת מוזר שעל סמך הבהרה של מישהו באיזה אשכול מצידך הדיון סגור
בבקשה תביא לי את הציטוט שלו ואני אתמודד מול זה
אם הוא יביא ציטוט של מישהו אני יבין שהדעות חלוקות
אם זה תוצאה מחשבון מאד פשוט שהוא עשה לבד אז אדע שהוא לא יודע חשבון או שזה לא עובד על פי חשבון

סערצע

משתמש מקצוען
הנה הציטוט:
לבדיקות הקורונה אכן יכולה להיות תוצאה חיובית כוזבת. בתנאים אידאלים מדובר בכ-4% אחוז מהבדיקות שיוצאות חיוביות למרות שהנבדק אינו חולה בפעול, ובתנאים לא אידאליים שבהם בדיקת המטוש לא מבוצעת כהלכה, לא משונעת כהלכה או לא מעובדת כהלכה, יכול המספר להגיע אף למעל 10%.

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנה הציטוט:
לבדיקות הקורונה אכן יכולה להיות תוצאה חיובית כוזבת. בתנאים אידאלים מדובר בכ-4% אחוז מהבדיקות שיוצאות חיוביות למרות שהנבדק אינו חולה בפעול, ובתנאים לא אידאליים שבהם בדיקת המטוש לא מבוצעת כהלכה, לא משונעת כהלכה או לא מעובדת כהלכה, יכול המספר להגיע אף למעל 10%.
דווקא אני חושב שכתוב כאן ש4 אחוז זה ללא טעויות אנוש ועד 10 אחוז באם יש גם טעויות אנוש

עוקר הרים

משתמש מקצוען
לא נפגעתי אבל זה נראה לי קצת מוזר שעל סמך הבהרה של מישהו באיזה אשכול מצידך הדיון סגור
בבקשה תביא לי את הציטוט שלו ואני אתמודד מול זה
אם הוא יביא ציטוט של מישהו אני יבין שהדעות חלוקות
אם זה תוצאה מחשבון מאד פשוט שהוא עשה לבד אז אדע שהוא לא יודע חשבון או שזה לא עובד על פי חשבון
לא אמרתי שהדיון סגור, בסה''כ ביקשתי ציטוט.
יותר סביר שחיובי יצא שלילי מאשר שלילי שיצא חיובי
הנה הציטוט:
מהציטוט הנ''ל אכן רואים שאין הרבה בדיקות חיוביות כוזבות
4% זה אכן אחוז נמוך שיתכן שנובע מטעויות אנוש

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם תקרא את מה שכתבתי לאורך כל הדיון
זה בדיוק מה שכתבתי רק עם ציטוט של ברסי
יש המון חיובי שיוצא שלילי ומשהו כמו 3 אחוז שלילי שיוצא חיובי
בציטוט שהובא כאן הוא מחלק בין תנאים אידיאליים יש 4 אחוז וטעויות אנוש מקפיץ בעוד 6 אחוז
שבת שלום

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה