דרוש מידע הרצאה ליום גיבוש על חשיבות ה'גיבוש'...

R-F

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
שלום לכולם

אני מחפשת מרצה עבור יום גיבוש לצוות שתדבר על כח ה'ביחד' ואיך ניתן לקדם כל דבר בעבודת צוות בקלות ובמהירות

אני צריכה מישהי מרתקת ומעניינת שתתפוס את הקהל , תשכנע בחשיבות ועם זאת בצורה חווייתית ומהנה

אשמח לשמוע המלצות

תודה רבה

sarago

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום לכולם

אני מחפשת מרצה עבור יום גיבוש לצוות שתדבר על כח ה'ביחד' ואיך ניתן לקדם כל דבר בעבודת צוות בקלות ובמהירות

אני צריכה מישהי מרתקת ומעניינת שתתפוס את הקהל , תשכנע בחשיבות ועם זאת בצורה חווייתית ומהנה

אשמח לשמוע המלצות

תודה רבה
יש אחת מהממת שהביאו לנו לא מזמן לאסיפת צוות, היא לא מרצה אלא סוג של פסיכותרפיסטית או משהו בסגנון, היא עושה תרגילים מדהימים שאת המסקנות את מבינה לבד בשטח... יותר סוג של סדנא ולא הרצאה (לטעמי הרבה יותר חוייתי..)
היה מדהים, נהנינו מכל שניה, הקטע שאני לא זוכרת פרטים שלה, אבל אם מענין אותך אני יכולה לברר

R-F

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
אשמח לשמוע!

העלו לי גם רעיון של מישהי שתרצה על איך העולם השתנה מהקורונה ומה התפקיד שלנו בתוך זה... אם יש המלצה גם למנחה על הרעיון הזה - אשמח לקבל פרטים

כמו שכתבתי זו צריכה להיות מישהי מאד מקצועית ושתעביר את התוכן בדרך חווייתית (מצגת, הדגמות מהשטח וכו וכו')

R-F

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
@sarago אשמח לפרטים
ואם יש עוד רעיונות...
תודה

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מהכרות וניסיון שלי ממליצה מאד על @שבל (שרי ברלינסקי, פסיכולוגית בהתמחות קלינית)
אולי אתן מכירות אותה בקטע של סדנאות והרצאות מוגנות.

אבל היא תותחית בסדנאות כאלו ומצוינת גם בתחום של יחסי עבודה, עבודת צוות, וכו' כל מה שקשור בנושא.
עם ההומור הדק, ההעשרה, וכו'.

ציפי-ה

נשארתי סקרנית בהחלט...
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
באיזה אזור בארץ?
מה גודל הקבוצה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה