שאלה הרחבת הבית המלצות:)

אנחנו לפני שיפוץ- הרחבת הבית נשמח להמלצות לגבי אדריכלית בדגש על
ניצול שטחים, פתרון בעיות עם עמודים מדרגות וכאלה שתקועים בחלל הבית
משהי שתדע להתאים את התקציב שלנו לכללללל הצרכים והחלומותתת
וכמובן במחיר סביר.
יש אופציה כזו?
נשמח להצעות ממנוסות שעברו את האתגר הזה- הרחבת הבית בהצלחה ומרוצות.
תודה מראש.

:)&&:)&&:)

משתמש פעיל
גם אני ממליצה על @א שיינפלד האלופהההה
יש לה סבלנות בלתי נגמרת ומלאאאא רעיונות איך לנצל שטחים ולעשות את המקסימום בכל שטח
יש לה פתרונות מקוריים וראש יצירתי
גם לנו היה חשוב שיכנס בערך הכל במטבח קטן וזה פשוט קרה
היא גם יודעת לתמרן עם עמודים וכו יודעת לחשב דברים שאני לא העלתי בדעתי ולמצוא פתרון יצירתי פרקטי ויפה
ממליצה בחום בחום!!!

הכל מה'

משתמש רשום
גם אני ממליצה על @א שיינפלד האלופהההה
יש לה סבלנות בלתי נגמרת ומלאאאא רעיונות איך לנצל שטחים ולעשות את המקסימום בכל שטח
יש לה פתרונות מקוריים וראש יצירתי
גם לנו היה חשוב שיכנס בערך הכל במטבח קטן וזה פשוט קרה
היא גם יודעת לתמרן עם עמודים וכו יודעת לחשב דברים שאני לא העלתי בדעתי ולמצוא פתרון יצירתי פרקטי ויפה
ממליצה בחום בחום!!!
מחפשת גם מעצבת, אפשר ליצור איתך קשר לבירור- מספר נקודות שחשובות לי?
תודה רבה!

יעל סגל

משתמש חדש
לנו עשתה לאה דבורץ, מדירת שלושה חדרים מכוערת הפכה לנו לארמון עם חמישה חדרים
היינו סופר מרוצים, ההתנהלות היתה נהדרת, לקחה אחריות, באה לביקורים בשטח, המחיר סביר לחלוטין
זה הטלפון שלה- 0533124395 @לאה דבורץ
חשוב מאד לקחת גם קבלן טוב!!
בהצלחה רבה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה