מידע שימושי הרב ברוך גריינמן

מרים 52

משתמש צעיר
האם מישהו יודע היכן ניתן להשיג/לשמוע שיעורים של הרב ברוך גריינימן?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י מרים 52;828206:
תודה רבה
האם מישהו יודע על שיעורים נוספים?

לחתנים נשואים בלבד- יש להגיע לקרית ספר.
בעלי ממליץ בחום.

מרים 52

משתמש צעיר
לא כ"כ מעשי..
זכור לי שפעם היה באיזה אתר הרבה שיחות שלו אבל עכשיו אנחנו לא מצליחים למצוא את זה בשום אופן.

bason1661

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש לי (לבעלי) את השיחות שלו להדרכה לפני חתונה על אורחות הבית וזוגיות לגברים, זה דיסק עם 10 שיחות, אם צריך אני אעלה.

bason1661

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לכל מי שמעוניין, אני יעלה את זה בגמבו ויתן לו את הקישור, שימו לב שהשיחות הם לגברים בלבד.
אז מי שמעוניין שיכתוב כאן ואני ישלח לו אח"כ באישי.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
בעבר קניתי את הקלטות שלו
אשמח לקבל את הכל בדיגיטלי

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני יעלה על הגל וימליץ בחום על השיעורים של הגר"י אבר [משגיח בישיבת 'אור ישראל'],
חובה על כל חתן לשמוע אותם! במלוא מובן המילה!!!

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י bason1661;828625:
יש לי (לבעלי) את השיחות שלו להדרכה לפני חתונה על אורחות הבית וזוגיות לגברים, זה דיסק עם 10 שיחות, אם צריך אני אעלה.

בבקשה ממך, שלחי באישי ולא ע"ג הפורום.
מדובר במכשלה גדולה מאוד לנשים.

bason1661

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ודאי, זו היתה כוונתי. עדיין לא אתפנתי לזה, מדובר ב2 גמבו מיילים, בעז"ה אשלח אותם היום או מחר לכל מי שביקש.

מרים 52

משתמש צעיר
נכתב ע"י רמה פלוס;829004:
אני יעלה על הגל וימליץ בחום על השיעורים של הגר"י אבר [משגיח בישיבת 'אור ישראל'],
חובה על כל חתן לשמוע אותם! במלוא מובן המילה!!!
היכן משיגים?

bason1661

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לכל המקשים כאן ובאישי, משום מה הג'מבו מייל נתקע לי ולא נותן לשלוח, אני ינסה בקרוב ממחשב אחר.

bason1661

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
סוף סוף הצלחתי לשלוח בגמבו', אני מקווה שכל מי שרצה קיבל, מי שלא שיכתוב לי.

bason1661

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני רואה שהאשכול קם לתחייה (קיבלתי הרבה פניות באישי), אז אני שמה כאן קישור לדרופבוקס.
עכשיו עולה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה