הקיטש בהתגלמותו

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לקח לי כמה שניות להבין על מה אני מסתכל
הבעיה כאן שהאבן שטוחה לגמרי
ולא ממש ברור שזו טבעת
זווית אחרת של הטבעת אולי הייתה עושה את זה טוב יותר

יעקב1

משתמש פעיל
בס"ד

גם אני לא מרגיש את זה בולט.
משהו בתאורה/בזווית היה צריך להיות שונה.

בהצלחה.

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תנסי זווית אחרת

רבקה.

משתמש מקצוען
כי זה לא בולט. זה יהלום שטוח.

אני מצרפת שתי זוויות שבהן תוכלו לראות טוב יותר איך הטבעת נראית. אני אישית הכי אוהבת את התמונה שבחרתי לאשכול. אני מניחה שהכלה, שהטבעת שייכת לה ולכן היא יודעת איך היא נראית, אוהבת גם היא את התמונה שבחרתי, אבל כנראה מי שלא ראה את הטבעת במציאות מתקשה יותר להתחבר.

(מיצג, יותר הגיוני לומר "הייתי מנסה זווית אחרת" או "חבל שלא ניסית זווית אחרת". מן הסתם ברור לך שהטבעת לא שלי אלא של כלה שצילמתי, והזר הוא זר הכלה שהיה לה בערב חתונתה. אז מן הסתם אין שום טעם בהמלצה לנסות זווית אחרת...)

קבצים מצורפים

• TA-0083.jpg
    KB 122.5 · צפיות: 5
  • TA-0085.jpg
    KB 111.1 · צפיות: 4

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה אריאל;438982:
כי זה לא בולט. זה יהלום שטוח.

אני מצרפת שתי זוויות שבהן תוכלו לראות טוב יותר איך הטבעת נראית. אני אישית הכי אוהבת את התמונה שבחרתי לאשכול. אני מניחה שהכלה, שהטבעת שייכת לה ולכן היא יודעת איך היא נראית, אוהבת גם היא את התמונה שבחרתי, אבל כנראה מי שלא ראה את הטבעת במציאות מתקשה יותר להתחבר.

(מיצג, יותר הגיוני לומר "הייתי מנסה זווית אחרת" או "חבל שלא ניסית זווית אחרת". מן הסתם ברור לך שהטבעת לא שלי אלא של כלה שצילמתי, והזר הוא זר הכלה שהיה לה בערב חתונתה. אז מן הסתם אין שום טעם בהמלצה לנסות זווית אחרת...)

התמונה השניה כאן מראה עד כמה היהלום לא שטוח...
כנראה שזה עניין של טעם
אני לא מתחבר לחיבור בין הטבעת, הזווית והפרחים אליהם קישרת אותם

יעקב1

משתמש פעיל
בס"ד

מה שאמור היה להיות בולט זה מה שחבתי שבתכוונת אליו - חיבור בין הצורה של הטבעת העגולה לצורת הפרחים בתוספת יופיים. וזה לא בולט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה