הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית

ROTEM770

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מתקשרים ל039039039
לוחצים על הספרה 4
ואז לוחצים על הספרה 1
ואז לוחצים על הספרה 2.
אני הצבעתי לו ואני בטוחה שכל מי שמעט מבין במוזיקה יצביע לו גם.
הרי רואים בבירור את ההבדל באיכויות!
לעשות ביצוע מושלם לשיר קשה כזה , שמעטים בכלל נוגעים בשיר האלמותי הזה.
והרגש... אוחחח אני לא דמעתי כך תקופה ארוכה... בקיצור. ההבלים ברורים.

פשוטער

משתמש רשום
לטעמי אפרים חן עקף בצורה חד משמעית את בוסקילה ורק בגלל שדדיה ירד עליו מיד בהתחלה ריחמו עליו השופטים ונתנו לו נקודות כמו לסובר אם כבר היה צריך להיות שויון בין סובר לחן שמעלת סובר זה הדיוק ולאפרים חן זה העוצמה והרגש

ולידידנו @החושב איך זה יכול להיות שאתה כבר סיפרת לנו מזממן שהתקיים ההסרטות של שלב חצי הגמר ורואים בתחילת הפרק איך שטוקר מודיע שגולדברג זכה בזמן שהכל ממשיך כרגיל ולא נראה לי שכולם שם התאספו רק בשביל להסריט את ההודעה הזו אני אישית מאוד שמחתי כי רציתי שגולדברג יעלה אבל משהו לא מריח שם....

משכיל אל דל

משתמש מקצוען
עמיחי סובר שיחקת אותה ובגדול, ביצוע מושלם ומדויק, כן, מדויק מאוד. אפס ביקורת . מזל טוב.

בוסקילה לדעתי קיבל יותר ממה שמגיע לו, היה לו קשה בגבוהים וכן לא ישב טוב על הטון.

קשה לי להחליט למי להצביע לאביב או חן לשניהם היו בעיות.
אייל אביב הוא פצצה של רגש אבל השירה שלו היתה לא מדויקת וכן השיר שבחר לא היה משהו (למרות שהשיר במקור מדהים), ועוד משהו שמפריע לי בו מתחילת התוכנית שהקול שלו לדעתי לא התחלף לגמרי והוא באמצע משהו בין ילד למבוגר, ואי אפשר לדעת איך הוא ישמע עוד כמה שנים.
לעומת זאת אפרים חן יש לו תיבת תהודה ענקית ושומעים את זה בשירה שלו הוא מגיע עם קול רחב ועוצמתי אבל ג"כ הוא לא מדויק, וכמו שדדיה אמר הוא חייב נואשות פיתוח קול, וכן לדעתי הוא לא זמר אלא אולי פארברענגניסט או זמר חבד"י אבל לא זמר מקובל שאהוב על כולם.
אם בהצבעה היה גם את בוסקילה, הייתי מצביע לו.
למי הצבעתם?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה