הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אחד מכם יוכל להעלות את הקבצים
של גמר העונה הקודמת,
אשמח מאוד!
(או בג׳ומבו מייל למייל שבחתימה).

תודה רבה!

השליח

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הזוכה מקבל הפקת אלבום וחוזה לשנה עם פדידה
נגיד שמוישל'ה זמר תותח על, והוא פונה לפדידה מבלי לגשת לתחרות, מי מונע מפדידה להחתים אותו? חייבים לעבור דרך ה'כאב' הזה (של התחרות)?
כמו"כ, נגיד שלמוישל'ה יש גם כמה גרושים מיותרים, מה מונע ממנו להפיק היום אלבום (בעלויות של היום ובאיכויות של היום)? הרי זה עושה למתמודדים יותר פגיעה באגו (יש רק מנצח אחד) מאשר עצות בונות.
וכעת עולה לי עוד שאלה, נגיד שמוישל'ה אדם מקשיב ומעוניין לקבל עצות וביקורת מאומנים מנוסים (אפילו של שופטי התחרות / התכנית דהיום), מי מונע ממנו לשלוח חומר / לקיים עמם פגישה? לא בסגנים של אלו-קים עסקינן...
אם לא דמסתפינא הייתי מוסיף עוד משהו. בינתיים אני מחזיק את עצמי.

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נגיד שמוישל'ה זמר תותח על, והוא פונה לפדידה מבלי לגשת לתחרות, מי מונע מפדידה להחתים אותו? חייבים לעבור דרך ה'כאב' הזה (של התחרות)?
כמו"כ, נגיד שלמוישל'ה יש גם כמה גרושים מיותרים, מה מונע ממנו להפיק היום אלבום (בעלויות של היום ובאיכויות של היום)? הרי זה עושה למתמודדים יותר פגיעה באגו (יש רק מנצח אחד) מאשר עצות בונות.
וכעת עולה לי עוד שאלה, נגיד שמוישל'ה אדם מקשיב ומעוניין לקבל עצות וביקורת מאומנים מנוסים (אפילו של שופטי התחרות / התכנית דהיום), מי מונע ממנו לשלוח חומר / לקיים עמם פגישה? לא בסגנים של אלו-קים עסקינן...
אם לא דמסתפינא הייתי מוסיף עוד משהו. בינתיים אני מחזיק את עצמי.
נראה לי שזה עולה 'קצת' הרבה כסף. תקנו אותי אם אני טועה, ואגב לפי מה שאני מתארת לעצמי וההוכחות בשטח התכנית מקדמת את הזמרים ל'קדמת הבמה' אפילו אלו שעלו לחצי הגמר. גם אם הם יפסלו אם הם יוציאו שיר האנשים שראו את הקול הבא יתעניינו בשיר...

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נראה לי שזה עולה 'קצת' הרבה כסף. תקנו אותי אם אני טועה, ואגב לפי מה שאני מתארת לעצמי וההוכחות בשטח התכנית מקדמת את הזמרים ל'קדמת הבמה' אפילו אלו שעלו לחצי הגמר. גם אם הם יפסלו אם הם יוציאו שיר האנשים שראו את הקול הבא יתעניינו בשיר...
מהעונה הקודמת צמח כמה זמרים טובים לא רק רוטמן יש עוד כמה

ביתי

משתמש מקצוען
מהעונה הקודמת צמח כמה זמרים טובים לא רק רוטמן יש עוד כמה
ואלו מי שהגיע לשלב חצי הגמר ואפילו אלו שלא עלו לחצי רק הגיעו עד אליה
התכנית מקפיצה קדימה את הזמר גם אם לא זכה אז יצא שאפילו ששפכו זמן ואולי גם בזיונות שווה להם כי זה הפרסום שלהם ללא עלות (חוץ מנסיעות..)

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עזבו הכל בצד.
ה"מנצח" של העונה, לדעתי, הוא בכל מקרה דור אסרף!!!!
פשוט תענוג מכל רגע!!
בעיקר בשיר "כשושנה".
זו דעתי...
יש כאן חשיפה דרמטית נאור אלחדד=דור אסרף ????
דור אסרף הוא לא מתמודד הוא נגן כלי נשיפה!
והוא ליווה את כל העונה

mat

------- Magicode -------
בכל יום ראשון בבוקר מצטברות בנטפרי פניות רבות על הוידאו של הקול הבא.
זה בגלל שהעובדים שבודקים וידאו בנטפרי לא עובדים במוצ"ש.
אבל באמת איכפת לי שיהיה לכם כיף בנטפרי.
ולכן מתי שיש לכם לינק ליוטיוב תשלחו לי בהודעה פרטית. פה בפרום. ואני מקווה שאני יראה ויפתח.

ישר ולנדל"ן

משתמש פעיל
מישהו יודע איפה באתר של קול חי אפשר להצביע למתמודדים?
הפכתי את האתר ולא מצאתי רמז לזה
יש שם אפשרות לבחור בין מוטי רוטמן לראובן בקר......!!

מאיירת@

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
מישהו יודע איפה באתר של קול חי אפשר להצביע למתמודדים?
הפכתי את האתר ולא מצאתי רמז לזה
יש שם אפשרות לבחור בין מוטי רוטמן לראובן בקר......!!
אין אפשרות באתר רק בטלפון 039039039

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
אני התלבטתי האם להצביע למישהו או לא אבל מיד חשבתי שהרי הכל מכור שם אז חבל על הזמן שלי
וחוץ מזה מעניין מאוד שגם באתר הרישמי שלהם משמיצים אותם ואומרים שזה מכור מראש וזה תוכנית הדוגמן הבא ולא הקול הבא ועוד ועוד... מעניין איך הם אוכלים את זה או שזה בכלל לא מעניין אותם.

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני התלבטתי האם להצביע למישהו או לא אבל מיד חשבתי שהרי הכל מכור שם אז חבל על הזמן שלי
וחוץ מזה מעניין מאוד שגם באתר הרישמי שלהם משמיצים אותם ואומרים שזה מכור מראש וזה תוכנית הדוגמן הבא ולא הקול הבא ועוד ועוד... מעניין איך הם אוכלים את זה או שזה בכלל לא מעניין אותם.

איך הם אוכלים את זה??
עם הרבה פלפל ומלח.. קוראים לעצבים הללו רייטיניג אם בתכנית הזאת הכל היה שירות ותשבחות לכולם אני לא הייתי מסתכלת עליה בכלל!
זה פשוט משעשע ומצחיק וזה בדיוק המטרה של התכנית הזאת "ריאליטי.."
חבל לכם להתעצבן.. ונראה לי שקול חי חייבים לניק שפתח את השרשור הזה קצת כסף..
כי אני לא הייתי רואה את זה לעולם בלי כל הרכילויות שיש כאן...

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
איך הם אוכלים את זה??
עם הרבה פלפל ומלח.. קוראים לעצבים הללו רייטיניג אם בתכנית הזאת הכל היה שירות ותשבחות לכולם אני לא הייתי מסתכלת עליה בכלל!
זה פשוט משעשע ומצחיק וזה בדיוק המטרה של התכנית הזאת "ריאליטי.."
חבל לכם להתעצבן.. ונראה לי שקול חי חייבים לניק שפתח את השרשור הזה קצת כסף..
כי אני לא הייתי רואה את זה לעולם בלי כל הרכילויות שיש כאן...
לא להאמין איך שזה עובד להם... ממש הפוך על הפוך ככל שזה יותר מעצבן יותר מסתכלים על זה... סוג של הופכים לנו את הראש...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה