ה'קול הבא'- תוכלו לעשות חסד אמיתי?!

אביה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יוסף צבי;1814478:
מה זה טורניט?

במקום להעלות את הקובץ לאתר העלאה, אפשר להעתיק את הקבצים היישר מהמחשב של המשתמש, עם תוכנה מתאימה.

יוסף צבי

משתמש פעיל
נכתב ע"י אביה;1814845:
במקום להעלות את הקובץ לאתר העלאה, אפשר להעתיק את הקבצים היישר מהמחשב של המשתמש, עם תוכנה מתאימה.

מה הכוונה?
איך עושים את זה?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש כאן מישהו שמאזין לקול חי עכשיו, או שיכול להאזין בשביל לעדכן אם הקול הבא באמת ממשיך או שמנחם טוקר סתם צוחק על כולם..

תמים

משתמש פעיל
נכתב ע"י המקצוען;1814890:
יש כאן מישהו שמאזין לקול חי עכשיו, או שיכול להאזין בשביל לעדכן אם הקול הבא באמת ממשיך או שמנחם טוקר סתם צוחק על כולם..

צוחק על כולם......

2015

משתמש צעיר
נכתב ע"י המקצוען;1814890:

בינתיים אין היום שום "הקול הבא" רק תוכניות אחרות,
מעניין, גם לי זכור שהשבוע זה כבר היה אמור להמשיך.
מה שיכול להיות שהוא רוצה תקופה בומבסתית עם המון חשיפה, ועכשיו קצת מצב קשה ועצוב אז דוחה את זה עוד ועוד..

אביה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יוסף צבי;1814848:
מה הכוונה?
איך עושים את זה?

יש כמה תוכנות, הנה אחת
כבר אעלה קישור מהמחשב שלי.
אחרי ההתקנה ,פשוט תפעיל את הקישור וזה יתחיל להוריד לתוך תיקית ההורדות במחשב.
יש בצד חלונית של פרסומות שחסומה בנתיב אוטומטית, אם לא, אפשר להוריד אותה באפשרויות.

קבצים מצורפים

• utorrent.rar
    KB 527.1 · צפיות: 9

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מה הפשט בזה?

יש כאן משהו חסר הגיון.

הילד הזה כל שבוע מחדש אומר שזה יתחיל בשבוע הקרוב, ושום כלום...

ככה קול חי עושים צחוק מהציבור שלהם?

אביה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אגב, 15.6 ג'יגה המשקל הסופי.
צריך לחלץ קודם.
מקווה שזה יעבוד. כי למען האמת אני לא מומחית בזה.
אם מישהו מוריד עדכנוני נא, שאשאיר את המחשב דולק.

קבצים מצורפים

• הקול הבא.rar
    KB 40.1 · צפיות: 5

יוסף צבי

משתמש פעיל
נכתב ע"י אביה;1814929:
יש כמה תוכנות, הנה אחת
כבר אעלה קישור מהמחשב שלי.
אחרי ההתקנה ,פשוט תפעיל את הקישור וזה יתחיל להוריד לתוך תיקית ההורדות במחשב.
יש בצד חלונית של פרסומות שחסומה בנתיב אוטומטית, אם לא, אפשר להוריד אותה באפשרויות.

לא הבנתי
זה תוכנה להוריד מהאתר?
אני התכוננתי על אפשרות להעביר קבצים גדולים שיש לי כבר במחשב, למישהו אחר

cha

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מה שמוזר שהם לא כותבים כלום ממש לא מכבד ולא רציני .

אביה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יוסף צבי;1816161:
לא הבנתי
זה תוכנה להוריד מהאתר?
אני התכוננתי על אפשרות להעביר קבצים גדולים שיש לי כבר במחשב, למישהו אחר

לא קשור לשום אתר.

לא מומחית, כמו שאמרתי, אבל אני אתן פה הסבר קטן כמיטב הבנתי.

בטורנט, אתה לא שולח את הקבצים לשום מקום, אחרי שאתה והחבר מתקינים את התוכנה, אתה בוחר את הקבצים שאתה רוצה לשתף איתו, ושולח לו קישור ('טורנט' בפי העם), הקישור הוא לא לשום אתר, הוא ישירות למחשב שלך, ככה למשל אם המחשב שלך כבוי, או מנותק מהרשת, ההעברה של הקבצים תיעצר.
כל שינוי שתעשה בתיקיה שאותה אתה משתף, אצלך במחשב, עלולה לפגום בהעברה.

השיתוף בין המחשבים מתבסס על רוחב הפס של האינטרנט שלך ושלו, ככה למשל, אם לך יש אינטרנט עם מהירות העלאה של 300KB, הוא יוכל להעביר 300kb בשניה. (וכן ניתן להגביל את רוחב הפס שהשיתוף משתמש בו)

ועכשיו ננתח פסיכולוגית, יתרונות מול חסרונות:
חיסרון א' (למוריד הקובץ) ההורדה אורכת בדיוק כמו ההעלאה (כיון שבעצם הם מתבצעות בו זמנית) וכיוון שההעלאה נשענת על מחשב פרטי בודד, העניין עלול לארוך כמה ימים. (אפשר לשתף מכמה מחשבים, אבל לא נדון בזה)

חיסרון ב' (למעלה הקובץ) יש לשמור על המחשב זמין למען מוריד הקובץ. וכן רוחב הפס בו אתה גולש מנוצל לטובת השיתוף. (רק ההעלאה מנוצלת, הורדות פעולות כרגיל)

יתרון א'- ההעלאה וכן ההורדה לא מושפעת מהפסקות חשמל, ניתוקים, כיבויי המחשב, וכו', היא ממשיכה מתי שרק אפשר ומשלימה את עצמה בזמן שניתן לה. ומשלימה את עצמה בסבלנות אינסופית.

יתרון ב'- (למעלה הקובץ) אתה שולט בהעלאה בכל זמן נתון, רוצה לעצור? עוצר, רוצה להגביל מהירות? מגביל.

זהו, על קצה המזלג.
האמת שזו לא המצאה חדשה, זו אחת האופציות השימושיות ביותר ברשת.
ומסתמא שאפשר למצוא מאות מדריכים טובים ממני...
אבל, מקווה שעזרתי.

יוסף צבי

משתמש פעיל
נכתב ע"י אביה;1816294:
לא קשור לשום אתר.

לא מומחית, כמו שאמרתי, אבל אני אתן פה הסבר קטן כמיטב הבנתי.

בטורנט, אתה לא שולח את הקבצים לשום מקום, אחרי שאתה והחבר מתקינים את התוכנה, אתה בוחר את הקבצים שאתה רוצה לשתף איתו, ושולח לו קישור ('טורנט' בפי העם), הקישור הוא לא לשום אתר, הוא ישירות למחשב שלך, ככה למשל אם המחשב שלך כבוי, או מנותק מהרשת, ההעברה של הקבצים תיעצר.
כל שינוי שתעשה בתיקיה שאותה אתה משתף, אצלך במחשב, עלולה לפגום בהעברה.

השיתוף בין המחשבים מתבסס על רוחב הפס של האינטרנט שלך ושלו, ככה למשל, אם לך יש אינטרנט במהירות 25מגה, הוא יוכל להעביר 250/25 קילו בייט בשניה. (יימחל לי על חוסר הביטחון, באמת לא זוכרת כמה בדיוק היחס.) וכן ניתן להגביל את רוחב הפס שהשיתוף משתמש בו

ועכשיו ננתח פסיכולוגית, יתרונות מול חסרונות:
חיסרון א' (למוריד הקובץ) ההורדה אורכת בדיוק כמו ההעלאה (כיון שבעצם הם מתבצעות בו זמנית) וכיוון שההעלאה נשענת על מחשב פרטי בודד, העניין עלול לארוך כמה ימים. (אפשר לשתף מכמה מחשבים, אבל לא נדון בזה)

חיסרון ב' (למעלה הקובץ) יש לשמור על המחשב זמין למען מוריד הקובץ. וכן רוחב הפס בו אתה גולש מנוצל לטובת השיתוף.

יתרון א'- ההעלאה וכן ההורדה לא מושפעת מהפסקות חשמל, ניתוקים, כיבויי המחשב, וכו', היא ממשיכה מתי שרק אפשר ומשלימה את עצמה בזמן שניתן לה. ומשלימה את עצמה בסבלנות אינסופית.

יתרון ב'- (למעלה הקובץ) אתה שולט בהעלאה בכל זמן נתון, רוצה לעצור? עוצר, רוצה להגביל מהירות? מגביל.

זהו, על קצה המזלג.
האמת שזו לא המצאה חדשה, זו אחת האופציות השימושיות ביותר ברשת.
ומסתמא שאפשר למצוא מאות מדריכים טובים ממני...
אבל, מקווה שעזרתי.
תןדה על ההסבר הארוך אבל מידי מסובך בשבילי
אני לא מסתדר עם תוכנות
דרופבקס התקנתי בעזרת אחד החברים מפרוג
ועם זה אני בנתיים מסתדר

זהבה גרין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ואני שמעתי שהם חשבו שיבאו קולות קצת יותר מפוצצים וזה לא בדיוק הלך להם אפי שהיה את רוטמן והספרדי ששר ברצלונה שלדעתי הוא לוקח את הקול הבא בכבוד הם חשבו שיהיה יותר רציני

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יפית אם את רוצה עזרה בהתקנת דרופ- בשמחה,
ואוכל גם לעזור לך במילוי משאלתך, אבל רק דרך דרופ.-כי שם זה שניות מה שלא באחרים.....

מוריה100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י זהבה גרין;1816479:
ואני שמעתי שהם חשבו שיבאו קולות קצת יותר מפוצצים וזה לא בדיוק הלך להם אפי שהיה את רוטמן והספרדי ששר ברצלונה שלדעתי הוא לוקח את הקול הבא בכבוד הם חשבו שיהיה יותר רציני

היו עוד קולות יפים לדעתי, למרות ששניהם באמת שפיצים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה