הקול הבא- אשכול ההעלות

גרנולה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Magic Brush;1531324:
תגידו, אולי מישהו יודע...
שמעתי שמועה, שאת כל שלושת הפרקים בכלל הסריטו באותו זמן.
ז"א שהם סתם עובדים עלינו, הלכו להחליף בגדים כל פעם בשביל שייראה כאילו זה שבוע אחרי....
מישהו יודע אם השמועה נכונה?
פשוט זה עשה לי כזה..."מה, עובדים עלינו בעיניים?"

לא יתכן. יש שם קהל צופים במקום! הם ההוכחה.

Magic Brush

משתמש מקצוען
אבל מה הקשר? הצופים יכולים להיות אותם צופים...
חוצמיזה, יש תוכניות שמוקלטות.. כמו תוכניות של יום שישי לפני הציפצוף וכד'.......

שימו לב גם בפרק האחרון כשעולה "חדד" לשיר עדי רן אומר "הבן דוד שלו ששר קודם.." זה היה נראה לי מוזר.....
אבל כאמור, זה רק ניחוש...

(כמו שבלק לא מראיין את המתחרים באמת באותו יום לפני שהם עולים.... רואים שזה מקום אחר לגמרי..)

קורן פלקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י Magic Brush;1531527:
שימו לב גם בפרק האחרון כשעולה "חדד" לשיר עדי רן אומר "הבן דוד שלו ששר קודם.." זה היה נראה לי מוזר.....

כן, גם אני שמתי לב לזה. חוצמזה, איך חדד השני לא ידע שבן דוד שלו גם מתמודד? הוא הרי התקבל שבוע קודם לשלב הבא!
לא יכול להיות שהוא מתכנן להשתתף בתכנית ולא מעודכן מי כבר התקבל, מי עוד מתמודד וכד'

Magic Brush

משתמש מקצוען
נכתב ע"י malky gold;1531530:
כן, גם אני שמתי לב לזה. חוצמזה, איך חדד השני לא ידע שבן דוד שלו גם מתמודד? הוא הרי התקבל שבוע קודם לשלב הבא!
לא יכול להיות שהוא מתכנן להשתתף בתכנית ולא מעודכן מי כבר התקבל, מי עוד מתמודד וכד'

טוב, על זה אפשר לומר שאם כל המתמודדים עברו "סינון" ואז ראיינו והסריטו אותם עם בלק- אז הם נפגשו... :confused:

ארי בראון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
זה לא חכמה להיות חסום ומה שבא לבקש ולהעלות לכאן. (עוד כמה אשכולות בסגנון וגם את פרוג יהיה צורך לסנן.)

קורן פלקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
האשכול הזה נועד להעלת התכנית, בבקשה אל תהפכו אותו כמו את קודמיו לאשכול ויכוחים השקפתיים ורעיוניים.
מי שחושב שזה לא מתאים, אשריו, ובאמת שלא יסתכל ואפילו לא יכנס לכאלה אשכולות והכל יבוא על מקומו בשלום

און קיי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
א - ירושלמית הצלחת להוריד את פרק 1?
ואם כן תוכלי להעלות אותו?

גרנולה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Magic Brush;1531527:
אבל מה הקשר? הצופים יכולים להיות אותם צופים...
חוצמיזה, יש תוכניות שמוקלטות.. כמו תוכניות של יום שישי לפני הציפצוף וכד'.......

(כמו שבלק לא מראיין את המתחרים באמת באותו יום לפני שהם עולים.... רואים שזה מקום אחר לגמרי..)

אם זה אותו קהל צופים, הקהל יחשוף את האמת, קול חי לא היו עושים את זה לעצמם. כך נראה לי בכל אופן.
אבל מענין, כם אני ראיתי את הפדיחות האלו...... באמת לא ברור :rolleyes: :p

ארי בראון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י malky gold;1531652:
האשכול הזה נועד להעלת התכנית, בבקשה אל תהפכו אותו כמו את קודמיו לאשכול ויכוחים השקפתיים ורעיוניים.
מי שחושב שזה לא מתאים, אשריו, ובאמת שלא יסתכל ואפילו לא יכנס לכאלה אשכולות והכל יבוא על מקומו בשלום

רעיון יפה, ההצעה שלי פשוטה יותר- למה לא תורידי את דרגת החסימה במחשב, לאתרים שלא מתאים לך אל תכנסי ואז פרוג לא יהפוך לפלטפורמה של כל החסומים שמבקשים את מה שהם בעצמם חוסמים. והכל יבוא על מקומו בשלום

חצי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם הכל הוקלט ביחד? לא יודע אבל זה בטוח שזה לא שידור חי.. כי הם אומרים כל הזמן שזה סינון אחרי עשרות מתמודדים.. וכן בשבוע שעבר ביום ראשון נתנו כבר באתר קול חי טעימה בתוכנית הבא.. ז"א שהכל כבר מוקלט מזמן.. באמת למה צריכים רעיות פשוט רואים..
אז מה משנה אם הוקלט הכל ביחד או לא?
(אגב יש שמה מתמודדים שלא הייתי לוקח אותם לשיר אפי' בהפסקת החתונה.. ואני לא מבין למה "בחרו" אותם בין הרבה מתמודדים)

קורן פלקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י ארי בראון;1531677:
רעיון יפה, ההצעה שלי פשוטה יותר- למה לא תורידי את דרגת החסימה במחשב, לאתרים שלא מתאים לך אל תכנסי ואז פרוג לא יהפוך לפלטפורמה של כל החסומים שמבקשים את מה שהם בעצמם חוסמים. והכל יבוא על מקומו בשלום

העצה שלך באמת פשוטה ויפה, תודה שחשבת עלי, אבל משום מה היא לא רלוונטית בשבילי, ולבקש בפרוג שיעלו לי התכנית, זה יותר פשוט. אז סליחה ממש שאני בגללי אתה נחשף לתכנים לא ראויים

און קיי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אולי בכל אופן מישהו יוכל להעלות את הקול הבא פרק 1??

קורן פלקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
יש מישהו שהוריד כבר את הקול הבא 4?
כי אם כן כדאי שיתחיל עכשיו להעלות כדי שזה יגמור לעלות לפני שבוע הבא....

גרנולה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בקושי מתחיל.....

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י Magic Brush;1531324:
תגידו, אולי מישהו יודע...
שמעתי שמועה, שאת כל שלושת הפרקים בכלל הסריטו באותו זמן.
ז"א שהם סתם עובדים עלינו, הלכו להחליף בגדים כל פעם בשביל שייראה כאילו זה שבוע אחרי....
מישהו יודע אם השמועה נכונה?
פשוט זה עשה לי כזה..."מה, עובדים עלינו בעיניים?"

צריך להבין רק טיפ טיפה בקולנוע כדי לדעת שלא שייך שזה יהיה שידור חי

וזה עובדה כ"כ פשוטה כך שזה לא נחשב שעובדים עלינו גם אם מנסים לשדר(...) לנו אחרת

קורן פלקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נתיב פתחו לי מיד. בלי בקשה חוזרת אפילו.
אבל איך מורידים את הוידאו מהאתר? באתר זה נתקע כל שניה.

און קיי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תוכל לשלוח קישור?
גם אני בנתיב מענין אם יפתחו לי
אשמח אם תעלה לטובת החסומים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה