דיון הצעת הגשה// פטה כבד

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
1. על עלה חסה ועגבניות שרי ליד- אפשר לעשות כדורים מושלמים בתבנית שקעים של חצי כדור ואז כל שתי חצאים מאחדים לכדור.
2. ריבוע בצק עלים אפוי זילוף של הפטה על ה'בורקס' ו'ריבת בצל' מעל
3. לשים בתבניות שקעים עגולות ולהגיש על דיסקיות פילו
4. בתוך כוסות קטנות שקופות של קינוח, שמים פטה ומעל קצת כרוב לבן וגרגרי רימון או עם עלים ירוקים וחצי ביצה קשה עומדת
5. רעיון שראיתי אבל עוד לא ניסיתי- להכין ג'לי יין ואז שמים את הפטה כבד בתבנית ומעל שופכים את הג'לי מצננים היטב וחותכים לפרוסות ומגישים עם שיפוד פירות יבשים ליד.

• תודה
Reactions: GRN

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אשתי הכינה -
זילפה בפחזנית גדולה כמו מגדל
ליד מעט ריבת בצל
אנשים התענגו. אני לא אוהב כבד..לא טעמתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה