הצעה למצלמה

akivay770

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני רוצה לקנות מצלמה מקצועית שתוכל להסריט באיכות גבוהה עם פוקוסים וכו'
אם יש למישהו דגם מסויים שהוא ממליץ עליו. אשמח לשמוע

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תקציב?

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י akivay770;1172620:
אני רוצה לקנות מצלמה מקצועית שתוכל להסריט באיכות גבוהה עם פוקוסים וכו'
אם יש למישהו דגם מסויים שהוא ממליץ עליו. אשמח לשמוע

מה את רוצה לצלם?

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ובאופן כללי מאוד.

יש כיום פוטנציאל אדיר לוידאו במצלמות DSLR כאלו ואחרות.
גדול החיישן ואיכות החיישן טובים בהרבה מרוב מצלמות הוידאו הקלאסיות.

מה שמאפשר עבודות ברגישויות גבוהות מאוד- משחקי עומק שדה ועוד יתרונות הנובעים מגודל החישן.
ובנוסף כמובן- אפשר לשחק עם עדשות כאלה ואחרות שלא קיימות בצורה הזו במצלמות יעודיות.

(לצורך בענין אני מקבל המון חומרים של מצלמות וידאו קלאסיות (סוני NX5 נניח או פנסוניק 130) ושל מצלמת פנסוניק GH3 ורואה את חומרים שלי מקנון 5D מארק 2+3 (אני לכשעצמי איני צלם וידאו אבל מקבל חומרים לעריכה)

יש מגבלות רבות בעבודה עם המצלמות האלה בתחומים מסוימים- בתחומים אחרים הם יהיו חסרי משמעות.

לחלק מהמגבלות (בעיקר בנושא הסאונד) יש תעשיה שלמה כיום של פתרונות וחלק פשוט הם תהליך טבעי של הטמעת פיצ'רים מסוימים.

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י הגלים;1172714:
ובאופן כללי מאוד.

יש כיום פוטנציאל אדיר לוידאו במצלמות DSLR כאלו ואחרות.
גדול החיישן ואיכות החיישן טובים בהרבה מרוב מצלמות הוידאו הקלאסיות.

מה שמאפשר עבודות ברגישויות גבוהות מאוד- משחקי עומק שדה ועוד יתרונות הנובעים מגודל החישן.
ובנוסף כמובן- אפשר לשחק עם עדשות כאלה ואחרות שלא קיימות בצורה הזו במצלמות יעודיות.

(לצורך בענין אני מקבל המון חומרים של מצלמות וידאו קלאסיות (סוני NX5 נניח או פנסוניק 130) ושל מצלמת פנסוניק GH3 ורואה את חומרים שלי מקנון 5D מארק 2+3 (אני לכשעצמי איני צלם וידאו אבל מקבל חומרים לעריכה)

יש מגבלות רבות בעבודה עם המצלמות האלה בתחומים מסוימים- בתחומים אחרים הם יהיו חסרי משמעות.

לחלק מהמגבלות (בעיקר בנושא הסאונד) יש תעשיה שלמה כיום של פתרונות וחלק פשוט הם תהליך טבעי של הטמעת פיצ'רים מסוימים.
יש לי 5D מארק 2
אני לא מוצאת איך עוברים למצב הסרטה
אפשר לקבל הסבר

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שלב ראשון בתפריט השישי נכנסים ל"לליבוויו פונקשיין סטינג" ומעבירים את המצב ל"סטילס+מובי"
שלב שני מדליקים את הלייב-וויו הכפתור שמשמאל לעינית
שלש שלישי לחיצה על כפתור הSET- במרכז הגלגלת האחורית.

הנסיונות הראשוניים שלי היו מאכזבים מאוד. אין פה איזה מצב אוטו שרץ חלק והתוצאה באה לבד- יש צורך בהבנה בסיסית בוידאו לפני שניגשים לזה.

אבל לאחר שלומדים את העסק- איכות הוידאו מדהימה.

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י הגלים;1172793:
שלב ראשון בתפריט השישי נכנסים ל"לליבוויו פונקשיין סטינג" ומעבירים את המצב ל"סטילס+מובי"
שלב שני מדליקים את הלייב-וויו הכפתור שמשמאל לעינית
שלש שלישי לחיצה על כפתור הSET- במרכז הגלגלת האחורית.

הנסיונות הראשוניים שלי היו מאכזבים מאוד. אין פה איזה מצב אוטו שרץ חלק והתוצאה באה לבד- יש צורך בהבנה בסיסית בוידאו לפני שניגשים לזה.

אבל לאחר שלומדים את העסק- איכות הוידאו מדהימה.
תודה על הפירוט
נשמע מורכב
אנסה מחר

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
גם אני גיליתי לאחרונה את האפשרות הזו ב7D
אני לא מוצאת איפה מפקסים תוך כדי הסרטה כשמתשמשים בעדשת זום

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני כבר המון זמן לא עם ה7 אז אני לא זוכר כ"כ.
יש אפשרות לשחק עם ההגדרות של המיקוד תוך צילום- בכל מקרה אין מיקוד עוקב- אלא מיקוד תוך כדי בעזרת הAF-ON.

עדיף למקד ידני.

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י הגלים;1172908:
אני כבר המון זמן לא עם ה7 אז אני לא זוכר כ"כ.
יש אפשרות לשחק עם ההגדרות של המיקוד תוך צילום- בכל מקרה אין מיקוד עוקב- אלא מיקוד תוך כדי בעזרת הAF-ON.

עדיף למקד ידני.
ניסתי עכשיו - וזה ממש נחמד
גילתה לי את אמריקה! חשבתי לתומי שאין מצב הסרטה במצלמה....
לגבי המיקוד - אני מצליחה רק במצב MF
איך אתה מצליח במצב AF?

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
השבוע קיבלתי את ה 70D החדשה של קנון, יש בה מערכת פוקוס לא נורמאלית בוידאו, הכל אוטומט.

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י צבי קלאר;1173257:
השבוע קיבלתי את ה 70D החדשה של קנון, יש בה מערכת פוקוס לא נורמאלית בוידאו, הכל אוטומט.
אולי תסביר לי איך אתה עובד עם פיקוס אוטומטי?

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י צבי קלאר;1173257:

ה70 היא המצלמה היחידה בקנון עם מיקוד אוטומטי כמו שצריך- אני מאמין שאותה מערכת תכנס גם למצלמות המקצועיות הבאות. אבל נכון להיום אין את האפשרות הזו "באמת" בסדרות 5-6-7 ו1.

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י צבי קלאר;1174055:
עם מצלמה ביתית פשוטה, יצא לך לצלם? זה אותו דבר.
יצא לי ולא עשיתי שום פעולה פשוט התפקס מעצמו
ובמצלמה הזאת הוא לא מתפקס - עד שאני מסדרת עם הפוקוס הידני - האוטומטי לא עובד לי
אין את המצב של החצי לחיצה - אז איך אפשר לעבוד איתו?

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י צבי קלאר;1174083:
מתפקס כמו במצלמה ביתית פשוטה בלי לגעת בכלום.
כנראה כמו שהגלים כתב - שבדגם שלך הפיקוס מצוין, ובשלי לא....

Hirsh KOT

משתמש רשום
ב70D קנון לראשונה הכניסה בחיישן מערכת מתוחכמת שמאפשרת בוידאו פיקוס חלק ומתמשך שכמוהו עוד לא נראה מעולם במצלמות slr (פרט אולי לחברה sony), ובסטילס פוקוס מדויק ומהיר במצב live-view. שאר המצלמות של קנון אינם מסוגלות לזה (וגם אם כן מאוד זה לא איכותי כמו ב650D שהפוקוס פשוט רודף וזז כל הזמן), וצריך ידנית לכוון כל פעם את הפוקוס. כמתרגלים לזה ולומדים את הטכניקה הזו זה עולה על כל פוקוס אוטומטי. הרבה יותר מדויק ואתה מקבל בדיוק את התוצאה שרצית. צריך רק לקלוט טת זה.

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא רק זה, אלא גם בגלל שיש מסך מגע, אתה פשוט נוגע במסך איפה שאתה רוצה לפקס, וזה מצלם מעצמו ללא צורך בלחיצה על המחשף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה