דרוש מידע הצלם מנדי שיף

מסטיקגם

משתמש צעיר
שלום
מבררת על הצלם מנדי שיף לחתונה כולל הצוות שלו
מישהיא שמעה? יודעת? התנסתה?
אשמח לתגובותכאן ובאישי כמובן...

nati480

צוות הנהלה
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
תותח!!
ממליץ בחום רב!
מחירים מצויינים, איכות ללא פשרות, מקצועיות מרתקת ושירות מדהים!

ת מ ר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תוצאות מעולות מעולות!!!
הוא מביא איתו סטייליסט שמעצב את התמונות שכל אחד יעמד במקום שמתאים והצלם מצלם.
ככה מספיקים המון תמונות בכל מיני פוזות.
זורם לפי המשפחה.
יחס מעולה.
אם את רוצה לראות דוגמאות אז באישי.

תמי ק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מעולה!!!
נהננו מאוד מאוד!!
התנסתי רק בוידיאו יצא מהמם למרות שזה לא היה קל כי זה היה חתונה המונית....

michal a photography

משתמש רשום
צילום מקצועי
היי אני גם מתעניינת על צלם טוב והמליצו עליו אני צלמת כך שאני קצת בררנית מי שיש לה תמונות והיא יכולה לשלוח לי אני ישמח...או המלצה על מישהו אחר..

I) AM)

משתמש מקצוען
תני לי מייל ואשלח לך תמונה. חדות גבוהה מאוד

מונולוג

משתמש פעיל
תוצאות מעולות מעולות!!!
הוא מביא איתו סטייליסט שמעצב את התמונות שכל אחד יעמד במקום שמתאים והצלם מצלם.
ככה מספיקים המון תמונות בכל מיני פוזות.
זורם לפי המשפחה.
יחס מעולה.
מצטרפת לכל מילה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה