הצלם אסף בן ישי לחתונה-המלצות/דיס-קצת דחוף לי

• פותח הנושא 9876
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

9876

משתמש רשום
שלום ,
מישהו כאן לקח את אסף בן ישי לצילום חתונה?
נהניתם?
איך יצא:
הוידאו?
התמונות?
האלבום הדיגיטלי?
איך היחס, האחריות והשירות?
אשמח לקבל תשובות:)
דיס המלצות-באישי
תודה לעונים!

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אסף בן ישי חבר יקר
צילם בחתונה שלי (אבל לא הייתי כ"כ בעניינים, אז זה לא אומר כלום :) )

היחס שלו הכי טוב שיש בשוק לדעתי, בחור עדין, נעים סבר ורגוע באופן קיצוני.. אני אוהב אותו!

הוא פחות פונה לקהל שמחפש הרבה פוזות וכאלה, לדעתי, יותר לקהל עדין שמחפש שירות מסור ונעים, אבל האיכות טובה ללא ספק.
לא מכיר את הוידאו, בכל מקרה לא הוא מצלם את הוידאו אז צריך לבדוק מי הצלם וידאו בפועל.
גם לגבי הסטילס, צריך לוודא שהוא עצמו בא לצלם ולא צוות אחר (כמו בכל מקום)

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
באמת אדם נחמד מאד לזולת ומקשיב לכל בקשה ואפילו לצלמות שלו הוא יודע להתנהג,כייף לי לעבוד איתו ולראות אנשים מרוצים,אני לוקחת את האירועים שלו כאילו שהם שלי :)

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
היה צלם בחתונה שלנו לפני 7 שנים...ואחר כך גם בחלאקה של הבן שלי
קודם בן אדם.אחר כך צלם!עם המון סבלנות!בקיצור ממליצה

PRIMA

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היה צלם בחתונה שלי,
ונהנתי מאד מאד מאד,
גם בזמן החתונה וגם מהתמונות לאחריה.

הוידיו- תלוי מי שהוא מביא,
אצלי היה שמואל לוגסי וההסרטה מדהימה.
גם העריכה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה