הצטרפתי למעגל

• פותח הנושא trew
  • פורסם בתאריך

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אז כן מסתבר שיש לי V-ray ואני לא צריך לנדוד לווינדוס בשבילו וגם לא להרים מכונה וירטואלית בשבילו זה פשוט עובד יפה מאוד בלינוקס.
לקטני האמנה שבנינו הנה צילום מסך

למי שרוצה לדעת איך מתקינים את V-ray לצד בלנדר בכל מערכת שהיא יש את הוידאו המעולה הבא http://vimeo.com/25793918

לאנשים שחייבים להיות הכי מעודכנים ולחובבי הקימפולים (יניב לא אתה כמובן) אפשר לעבוד עם git ואז לקמפל את הסקריפט לבד, בצורה הזאת אפשר להאיץ את הרינדור וגם לעדכן על בסיס יומי את בלנדר+ הסקריפט :)

קבצים מצורפים

• mash3.jpg
    KB 245.4 · צפיות: 14

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
טוב אני עדיין לומד את המנוע הזה
זאת היתה סצינת הניסיון שלי לא השתמשתי בתאורה גלובלית
עדיין יש לי כמה דברים לא פתורים כגון מה העיגולים הלבנים האלה (השתקפויות???), ולמה המפה יוצאת לי עם טקסטורה למרות שלא הגדרתי אותה עם טקסטורה (היא מוגדרת דפיוז חלק)

ולחובבים מאחורי הקלעים

קבצים מצורפים

• simpel1.jpg
    KB 52.6 · צפיות: 11
  • mash4.jpg
    KB 242.3 · צפיות: 18

EB3D

משתמש רשום
אוווו אבל הכיסאות נראים ממש נהדר, לא?
הנקודות האלה נראות לי כמו פוטונים, מעט מדי, ברדיוס ענק והרבה יותר מדי Intensity, אתה יכול להעלות סנאפ שוט של ההגדרות שלך?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
היות והתופעה הזאת התחילה רק ממתי שצירפתי את תאורת האמי אני מצרף את ההגדרות שלה צפה בקובץ המצורף 104017

אגב יש לך מושג מה קרה עם המפה שהיא קיבלה טקסטורה בחינם בלי שאף אחד הזמין אותה?

קבצים מצורפים

• mash5.jpg
    KB 37.9 · צפיות: 13

EB3D

משתמש רשום
אנסה לעזור, אבל זה קצת על "עיוור" כי אני לא מכירה את בלנדר בכלל, לצערי.

אני לא מצליחה להבין מה זה הHEMI הזה, אצלי יש או sphere (חשבתי שזה אולי המי-ספירה) או dome.
בכל מקרה, זו התאורה המשנית שלך, נכון? הfill ולא הKEY? אם כן, תוריד את ה affect specular אולי זה יעזור.
אני צריכה לראות גם סנפשוט של הrender settings בשביל לדעת מה קורה שם.
אבל כמה אופציות לבדוק - האם חיברת מפת HDRI לתאורה? אם כן, כדאי לבלר אותה בתוכנה של פול דבבק, זה יפחית רעשים.
האם ההמיספירה מוציאה פוטונים או caustics? הדיפולט בוי ריי הוא שכל אור מוציא! זה כדאי באופן כללי לשים לב, כי זה מאד מגביר זמני רינדור, ועושה תופעות מטופשות ולא רצויות. כדאי שרק הKEY יוציא פוטונים.
אז צריך למצוא מקום שכתוב בו Photons subdivs ולהוריד לאפס, אותו דבר לcaustics.

כדאי גם לבטל פה את הshadows, שוב, אם זו התאורה המשנית, אין סיבה שהיא תטיל צל. הרעשים על השולחן, יכולים להיות קשורים לבעיות של צל, אין מספיק מידע אז הוא עושה מן blotches שחורים ומגעילים.

לגבי הסקייל, אני לא יודעת איך זה עובד בבלנדר, אבל האם הגדלת את הסצינה לגודל ריאלי? כי היא ממש יושבת על הגריד, מה שאומר (במאיה לפחות) שהיא קטנטנה. אולי זה סיבה לחלק גדול מהרעשים שאתה רואה.

תוכל לשתף אותנו בהגדרות שנתת לכרום של הכסאות? הוא פשוט נראה נהדר!

לגבי המפה, זה כבר ממש מוזר. (זה מצחיק, כל פעם אני חושבת שראיתי הכל, ואז באה עוד תופעה משום מקום...)
שמת חומר של וי ריי או דיפולט של בלנדר? יש מצב שזה השתקפות של משהו? על פניו זה מרגיש כמו רעשים של התאורה הגלובלית, כמו שאמרתי קודם - בעיית צל ממקור אור גדול ומשני. רואים את זה לפי זה שזה בא נקודות נקודות, אתה שם לב?

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
הכרום של הכסאות מדהים, האם זה חומר של וירי או שיצרת אותו בבלנדר והוירי מסתדר איתו טוב?, הנקודות הלבנות נראה באמת כמו פוטונים וכנראה יש פה מספר מועט של פוטונים.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
משהו שהייתי כנראה צריך לכתוב בהתחלה.

V-ray בבלנדר זה בעצם ה-V-ray של מאיה (בהתקנה למשל אני מוריד את ההתקנה של מאיה) מה שאומר שכל החומרים אותו דבר, הדבר היחידי ששונה זה התוכנה שמחברת את V-ray לבלנדר היות וה-API של בלנדר בגרסה החדשה מאוד גמיש אז אפשר לשלב את היצואן בתוך התוכנה עצמה ולתת לה מראה יותר "בלנדרי" אבל כששולחים לרינדר הוא מראה בעצם את התוכנה של V-ray (ראה הודעה ראשונה)

את החומר אני יצרתי ואני חושב שזה אחד החומרים הכי פשוטים ליצירה.
כשעולה לי החלון של הרנדר (כמו שיש בצילום מסך הראשון) שם יש את האפשרות של הצגת ההגדרות?

inasher

משתמש רשום
הכסאות מדהימים!!!
תודה רבה! אולי עוד חצי שנה אני יבין כל מה שכתוב כאן ......

pilgonico

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
היי
לגבי הכתמים על המפה:
כנראה חסר samples .....או ב-render settings או/גם בתאורה. תעלה הכמות.
בנוסף, ייתכן שיש אובייקט שהוא חופף אחד עם השני, כלומר יש לך שני אובייקטים של המפה אחד על השני.
אלו הייתי בודק ראשון.
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה