עזרה הצהרת בריאות לרשיון נהיגה

תירוש ענבים

משתמש רשום
אני כבר חצי שנה מנסה לקבל אישור להצהרת בריאות ממשרד התחבורה על מנת שאוכל להתחיל לימוד נהיגה
כשמילאתי את ההצהרה סימנתי שיש לי סכרת אך ברמה מאוד נמוכה ושאני נוטל כדור למניעת הסכרת
מאז אני במשא ומתן איתם והם אינם מאשרים לי את ההצהרה על מנת שאוכל להתחיל ללמוד ואין לי שם עם מי לדבר, אטימות מוחלטת.
אשמח מאוד לעזרה ממי שנתקל בבעיה זו.

אינסוף

משתמש מקצוען
לי אמרו שרק הגעה פיזית למשרד הרישוי עוזרת.
אני על בעיה רפואית קטנה מאד התייאשתי
ולאחר תקופה הגשתי בקשה חדשה וסמנתי שאין בעיה רפואית
בהצלחה!

נשמה טהורה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אשמח לשמוע מבעלי ניסיון איך אפשרי לקצר את ההמתנה של החסימה,
יש אישור מרופא שאין מניעה לחדש את הרישיון, (מדובר על חידוש רשיון לאחר שנתיים של נהג חדש..)
חלק פקידות טוענות שיש חסימה חלק טוענות שאין חסימה.
מול מי יכולים לברר איפה זה אוחז?
יעזור לפנות למבקר המדינה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה