דרוש מידע הפליית משתמשי הטלפון הכשר ללא sms

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
האם מישהו נתקל בתופעה שבמערכת ההזדהות הלאומית מי שאין לו sms לא יכול להירשם בגלל שהמערכת לא שולחת הודעות קוליות לשם אימות מספר הטלפון!
1689864891574.png

קבצים מצורפים

• 1689864547409.png
    1689864547409.png
    KB 243.1 · צפיות: 23

A052

משתמש סופר מקצוען
אולי יש תקלה כרגע.

אבל כבר כמה שנים שהמערכת הזו שולחת הודעות קוליות.

אבי01

משתמש פעיל
גם לי לא נתן.
לחצתי על הלשונית השניה "כניסה דרך אפליקציה" רשמתי את אותו מס' הטלפון וקבלתי שיחה חוזרת.

במה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
האם מישהו נתקל בתופעה שבמערכת ההזדהות הלאומית מי שאין לו sms לא יכול להירשם בגלל שהמערכת לא שולחת הודעות קוליות לשם אימות מספר הטלפון!
צפה בקובץ המצורף 1427548
זה נראה שאתם עדיין בתהליך הרשמה.
בשלב הראשון של ההרשמה ("זיהוי") המערכת נותנת לך אפשרות בחירה איך לקבל הודעות בטלפון, בברירת המחדל הוא מעודכן על sms וצריך לשנות את זה להודעה קולית. אם עדיין לא סיימת את ההרשמה אפשר לחזור אחורה ולהירשם מחדש.

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה נראה שאתם עדיין בתהליך הרשמה.
בשלב הראשון של ההרשמה ("זיהוי") המערכת נותנת לך אפשרות בחירה איך לקבל הודעות בטלפון, בברירת המחדל הוא מעודכן על sms וצריך לשנות את זה להודעה קולית. אם עדיין לא סיימת את ההרשמה אפשר לחזור אחורה ולהירשם מחדש.
כן אני יודע וזה עומד על האפשרות הזאת של הודעה קולית ובכל זאת זה לא נותן

ניסיתי כמה וכמה פעמים וזה לא נותן לי!!
קרה לי גם.
הסבירו לי במוקד שזה בגלל שבאחת הפעמים כשהקוד הגיע לחצתי בטעות על מספר כלשהו(כנראה 9) שהוא 'הסרה מרשימת התפוצה' וזה בעצם חוסם אותי מלקבל שוב את הקוד הקולי.
מה שצריך לעשות זה לפנות לחברה שמספקת עבורם את שליחת הקודים ולבקש לבטל את החסימה

חילזון קטן

משתמש פעיל
ומשהו הצליח להבין פעם את הרובוט בכניסה לאיזור האישי במס הכנסה ?
הוא אומר את ככ מהר....
וגם, רק פעמיים הוא אומר ואז השיחה מתנתקת.
"אלף שלוש מאות עשרים וחמש זה אלג'"
(צריך, לשמוע חזק לכתוב את המספר ואז לנסות לנחש מה הן שני האותיות ?zx? zf? as ha?
יאוש.....
אול ההפליה המוזכרת בכותרת הינה לטובתינו?
כי אם לא יהיו את כל ההודעות הלא ברורות שמתקשרים אליך אחרי שעה ושאין דרך לשחזר אותן - רק לזכור טוב בראש או לכתוב...
ככל הנראה לכולנו היה SMS ואז היינו מקבלים בצורה נורמלית את הקודים החשובים הללו ...

כותבת בכאב אחרי דקות ארכות של מאמץ להכנס לאיזור אישי כדי לעשות תאום מס הוא עייף מכדי לשלוח סיסמאות שוב.

נערך לאחרונה ב:

טוב מאוד

משתמש מקצוען
ומשהו הצליח להבין פעם את הרובוט בכניסה לאיזור האישי במס הכנסה ?
הוא אומר את ככ מהר....
וגם, רק פעמיים הוא אומר ואז השיחה מתנתקת.
"אלף שלוש מאות עשרים וחמש זה אלג'"
(צריך, לשמוע חזק לכתוב את המספר ואז לנסות לנחש מה הן שני האותיות ?zx? zf? as ha?
יאוש.....

אול ההפליה המוזכרת בכותרת הינה לטובתינו?
כי אם לא יהיו את כל ההודעות הלא ברורות שמתקשרים אליך אחרי שעה ושאין דרך לשחזר אותן - רק לזכור טוב בראש או לכתוב...
ככל הנראה לכולנו היה SMS ואז היינו מקבלים בצורה נורמלית את הקודים החשובים הללו ...

כותבת בכאב אחרי דקות ארכות של מאמץ להכנס לאיזור אישי כדי לעשות תאום מס הוא עייף מכדי לשלוח סיסמאות שוב.
כדאי לפנות למבקר המדינה או לחילופין לבקש שהקוד ישלח למיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה