כללי הפונטים של המעצב איתמר נתן בהצעה שווה!!!

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים

GOLDRING

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שבוע טוב,
אינני בטוח שחזרתי לכל מי שפנה ביום שישי ומוצ"ש, לגבי פרטי המחיר המיוחד ולכן במידה ואכן לא חזרתי אליכם כתבו לי...

בנוסף, אני מוכרח לציין שאנו מתקרבים לקראת סיום, ורבים כבר זכו [תרתי משמע] בפונטים שישדרגו להם כל עבודה פי כמה מונים!
מי שהתעניין וטרם נתן תשובה סופית, כדאי לעשות זאת כבר היום על מנת להרוויח את המחיר המיוחד לפונטים המיוחדים.

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נו, ושמישהו פה כבר יעשה טובה ויגלה לנו מה המבצע "הגדול הנורא והמשדרג כל עבודה פי כמה מונים"

חכם עתיק

משתמש רשום
ראיתי את הקטלוג המדובר - אין מה לומר, הבחורצ'יק מוכשר בטירוף!! אחד מיוצרי הפונטים היותר טובים בדורנו - מעניין אותי לשמוע על ההצעה המדוברת.

שמש!

משתמש מקצוען
המחירים בהצעה המדוברת נעים בין 89 ל-132 ש"ח למשקל (כמובן ברכישת חבילה)

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אני בא בהצעה הפוכה:

שיטת המכרז ההפוך:

מארגן קבוצת רוכשים המעוניינים לרכוש את כל הקטלוג הנפלא של איתמר בסכום עצום של עד 2500 ש"ח (שווה ערך לכ400 משקלים מקטלוג פונטביט) שירשום את שמו פה.
אני מעריך שאם יהיו מספיק מצטרפים נוכל להוריד את המחיר עוד יותר.

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
פונביט מוכרים כל משקל מורחב תמורת 10 משקלים רגילים.
מה שאומר שמשקל אחד מורחב נע בין 71 ש"ח ל-210 ש"ח במבצע שפרסמו כאן.
לעומת 89-132 ש"ח כפי שפורסם לעיל בהודעה 37.

בנוסף, יש בקטלוג כ-88 משקלים. אם נכפיל לפחות ב-71 ש"ח (שזה המחיר הנמוך ביותר למשקל מורחב כפי שפונטביט מפרסמים כעת) נגיע לכ-6200 ש"ח.
כך ש-2500 ש"ח לכל הקטלוג זו הצעה מעליבה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  43  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה