דרוש מידע הפאנית-דיני לוין

qa123

משתמש מקצוען
דיני אלופה !!!!
ממליצה עליה בחום
ידי זהב, הבנה מצויינת בפיאות
שירות מעולה , והכי חשוב - אמינה במאה אחוז ...

אין לה פיאות שלה, היא עובדת עם מגוון יצרניות ..

טל טלי

משתמש חדש
לפסח האחרון קניתי דרכה פאה - לא שלה היא לא יצרנית, ואני מרוצה עד הגג!!! יש לה שירות, ידע, מקצועיות, סבלנות, והכי הכי חשוב בתחום -אמינות!!!
בנוסף אציין שמאז שהכרתי אותה בתחום (סרוק פאה) אני לא מחליפה!!! - ויש לי נסיון בפאניות שונות....

בתיה טופורוביץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אני מצטרפת להנל, גם אני מסרקת אצל דיני כבר יותר משנה וגם קניתי אצלה 2 פאות- היא אלופה! מקצועית! אמינה וזריזה!

נושעת

תהיו הסיבה להאמין בטוב האדם
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מה המספר שלה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה