הע(א)רה למעצבים / אדריכלים מהפורום

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כשאני זקוקה לצלמת, גרפיקאית, ציירת, וכו׳, אני יודעת תמיד למי לפנות ואני מכירה את סגנון העבודה של כל אחת ואחד (מפרוג, כן?) ויודעת איזה סוג עבודה אני רוצה להזמין אצל כל אחד, ואני נעזרת המון בשירותיהם של חברי פרוג וגם ממליצה לאחרים על פרוגיסטים למיניהם.
אבל לעומת זאת כשאני זקוקה למעצבת פנים, אין לי צל של מושג איזה מעצבת מתוך כל המעצבות כאן, מתאימה לי ואני מתחברת לסגנון עבודה שלה...

למה זה קורה? למה שלא תעלו מפעם לפעם צילומים של עבודות שעיצבתם? או לפחות תיק עבודות עם דוגמאות עבודה?

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י 100ZEVET;1594403:
את צודקת בהערה שלך, שמעצבים\ות לא מעלים עבודות שלהם.
למרות שתוכניות אנחנו כן מעלות ומתייעצות.
האמת אני יחסית חדשה כאן, ושאלתי את עצמי פעם, למה באמת לא מעלים תוצאות בשטח ומשתפים את כולם... אולי יתחילו בזכותך... הנה לך כמה עבודות שלי...
אגב, אם את רוצה מעצבת טובה. היא צריכה להתאים את עצמה, אלייך. לטעם שלך. ולא שאת תתחברי לטעם שלה...:)
אז הנה כמה... התחברת??:D

תגידי את עושה צחוק?? איפה היו כל התמונות האלו עד היום??? יפה!!!
(שלי בחתימה - לשאלת פותחת האשכול...)

שביט

משתמש פעיל
פרסום וקופי
מהמם!
תעלו עוד... זה ממש רלוונטי! ודוקא זה משהו שאי אפשר להעתיק אז למה לא לפרסם ולפרסם את עצמכם על הדרך?

100ZEVET

משתמש רשום
נכתב ע"י GolanArt;1594459:
תגידי את עושה צחוק?? איפה היו כל התמונות האלו עד היום??? יפה!!!
(שלי בחתימה - לשאלת פותחת האשכול...)

לא נעים להיות היחידה. ותיק עבודות - זה נדחה..(אני מהעצלנים..);)
דוקא הייתי רוצה שהחברה פה למקצוע, יעלו עבודות שלהם בשלבים של לפני, באמצע ואחרי..
הרי אנחנו מעלים לכאן תוכניות ומתייעצים ואכן אחד תורם לשני. אז למה לא לעלות גם את התוצאות. את התוכניות הסופיות. יהיה נחמד..

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י 100ZEVET;1594481:
לא נעים להיות היחידה. ותיק עבודות - זה נדחה..(אני מהעצלנים..);)
דוקא הייתי רוצה שהחברה פה למקצוע, יעלו עבודות שלהם בשלבים של לפני, באמצע ואחרי..
הרי אנחנו מעלים לכאן תוכניות ומתייעצים ואכן אחד תורם לשני. אז למה לא לעלות גם את התוצאות. את התוכניות הסופיות. יהיה נחמד..

בגלל שלא לכולם יש צילומים איכותיים.
ולגבי העתקות... אין מה לפחד, זה הכל דימיונות...
אותי מעתיקים על ימין ועל שמאל, אז מה?... לבריאות!
באתר האוז יש מליוני תמונות, ואפשר לקבל כ"כ השראה,

ובמיוחד בציבור שלנו, למה לא לעזור זה לזה?

קדימה מעצבים/מעצבות! פותחים את האאוז החרדי הראשון! :D

עכשיו תור רות, שיפי, ניקול ועוד ועוד, קדימה!

(אגב יש כאן מעצבות כשרוניות שלא מספיק מאמינות בעצמן! חבל!)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
חשבתי, אולי שיהיה לי עצבים לזה, אני אתן כאן בלי נדר שיעור צילום
קטן לאדריכלים/ליות, שתוכלו לצלם קצת יותר טוב עבודות... נראה.

100ZEVET

משתמש רשום
נכתב ע"י GolanArt;1594562:
בגלל שלא לכולם יש צילומים איכותיים.
בסוד--- זה צולם במצלימה הכי פשוטה בשוק... (צלמים\ות, אל תביעו חו"ד..)

shיפי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י GolanArt;1594572:

נשמח!

shיפי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מנסה להעלות תמונות ולא מצליחה, כנראה הקובץ כבר מידי.
מישהו יודע להגיד לי איך מקטינים?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם יש לך פוטושופ תפתחי את הקובץ ותקטיני רזולוציה/גודל.
אשמח לעזור דרך המייל אם צריך.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אפשר להקטין גם דרך פיקאסה, או אפילו לחצן ימני, צרף לדוא"ל קובץ קטן, להעתיק לשולחן העבודה וזהו.
תודה גולן, כל הכבוד על היוזמה והנדיבות וה.. וכו' וכו'..

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י GolanArt;1594572:

אשמח מאד מאד!
אכן, הסיבה שאני לא מעלה תיק עבודות הוא כי אין לי תמונות איכותיות של העבודה, ודווקא יש לי מצלמה טובה, רק שצילום בתים שונה מצילום חוץ.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, נתחיל לעשות שיעורי בית.
נתחיל מכלל ראשון: לעולם, אל תפעילו את הפלאש שמחובר
למצלמה, דאגו שהערך ISO, יהיה הנמוך ביותר, והעמידו את
המצלמה על חצובה. כעת, כל אחד יקח את המצלמה, ויעשה ניסויים
בחדר באור יום, ונמשיך בלי נדר.
(שלא תבינו לא נכון, תמונות מקצועיות לא יצא מזה, אבל הרבה יותר טובות)

ניקול

משתמש מקצוען
לי אין לי תמונות! ואני לא מאמינה בתמונות בתחום הזה!
וזאת משום שתכנון נכון (או לקוי חלילה) זה לא דבר שניתן לראות בתמונות.
מה שכן ניתן לראות בתמונות זה רק עיצוב הפנים והסטיילינג.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מסכימה עם ניקול.
אדריכלות טובה לא תמיד מצטלמת טוב. לרב הלקוחות שלנו נגמר התקציב כשמגיעים לחמרי הגמר..
אפשר לזהות אדריכל טוב על פי התכניות אבל הרבה לקוחות פוטנציאלים לא יודעים לקרא תכניות.
אני חושבת שמי שנכנס לפורום לחפש בעל מקצוע יכול למצא כזה על סמך תשובות שניתנות בפורום. ואני מניחה שיש כאן אדריכליות שמקבלות פניות על סמך הסיוע שלהם בפורום.

מצד שני אני בהחלט בענין של להפרות את הפורום. העלאת תמונות למי שיש זו דרך מצוינת. לנו כאדריכלים וגם סתם לעוברי אורח זה יכול להיות מענין. את הלקוחות דווקא זה יכול להטעות..

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י ניקול;1595066:
לי אין לי תמונות! ואני לא מאמינה בתמונות בתחום הזה!
וזאת משום שתכנון נכון (או לקוי חלילה) זה לא דבר שניתן לראות בתמונות.
מה שכן ניתן לראות בתמונות זה רק עיצוב הפנים והסטיילינג.

אבל אם תעלנה תמונה עם תוכנית וכמה מילים על מגבלות/ רצונות של הלקוח שנענענו ושלא... זה כן יוסיף לכן מאד!!

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
דווקא יש לי תמונות, אבל הרבה אנשים לא אוהבים שמעלים תמונות של הבית שלהם לפורום, במיוחד שהפורום פתוח (יחסית) לקהל הרחב, ואני מבינה אותם מאד.
זה לא כמו מודעת פרסומת שבכל מקרה הולכת לעיתון, לחשוף בית של מישהו (בלי שמות כמובן) זה לחשוף חלק מהפרטיות שלו והמון לא אוהבים את זה.
אבל בדיוק יש לי משהו קטן ומתוק שעיצבתי לרענון, ובדיוק קיבלתי אישור לפרסם. אעלה פוסט בלנ"ד בהמשך היום...

100ZEVET

משתמש רשום
נכתב ע"י nori;1595145:
אני מסכימה עם ניקול.
אדריכלות טובה לא תמיד מצטלמת טוב. לרב הלקוחות שלנו נגמר התקציב כשמגיעים לחמרי הגמר..
אפשר לזהות אדריכל טוב על פי התכניות אבל הרבה לקוחות פוטנציאלים לא יודעים לקרא תכניות.
אני חושבת שמי שנכנס לפורום לחפש בעל מקצוע יכול למצא כזה על סמך תשובות שניתנות בפורום. ואני מניחה שיש כאן אדריכליות שמקבלות פניות על סמך הסיוע שלהם בפורום.

מצד שני אני בהחלט בענין של להפרות את הפורום. העלאת תמונות למי שיש זו דרך מצוינת. לנו כאדריכלים וגם סתם לעוברי אורח זה יכול להיות מענין. את הלקוחות דווקא זה יכול להטעות..
אני מסכימה שאדריכלות לא תמיד מצטלמת טוב. כי צריך לראות את התמונה המליאה. את התכנון המורכב המלא. ולא פינה אחת שיצאה יפה מכל הבית.
אבל אני לא מסכימה עם האמירה-"לרב הלקוחות שלנו נגמר התקציב לחומרי הגמר" - התפקיד של האדריכלית היא לתת ללקוח תכנון מצוין ומושלם לפי התקציב שלו. לא חכמה לתכנן יפה על הנייר. וביום שמגיעים לביצוע בפועל מגלים שבכלל אין תקציב ליישם את זה. אדריכלות טובה או עיצוב יפה זה לא אמור להסתכם דוקא בהוצאה יקרה עם תקציב גבוה!
עם מחשבה טובה וחלוקה נכונה של תקציב הלקוח, עד הפרט האחרון אפשר לעשות דברים מדהימים!
תכניסו לראש!!! בשביל שיהיה לכם בית מושלם מבחינה תכנונית ועיצובית, לא חייבים לפרוץ בנק. כן!! אפשר גם בתקציב של אברכים!;)
מי אמר שכל הטרנדים האחרונים, וזכוכיות על הקירות או ריצוף שיש איטלקי- יהפוך את הבית לוואו. אפשר גם עם ריצוף פשוט וחיפויים פשוטים (בלי לוותר על איכות) אבל עם התאמה נכונה של צבעים. או הוספה של פריטים משלימים ואקססוריז להפוך את הבית לארמון.:):)

זוהר טל

משתמש מקצוען
נכתב ע"י 100ZEVET;1595197:
אני מסכימה שאדריכלות לא תמיד מצטלמת טוב. כי צריך לראות את התמונה המליאה. את התכנון המורכב המלא. ולא פינה אחת שיצאה יפה מכל הבית.
אבל אני לא מסכימה עם האמירה-"לרב הלקוחות שלנו נגמר התקציב לחומרי הגמר" - התפקיד של האדריכלית היא לתת ללקוח תכנון מצוין ומושלם לפי התקציב שלו. לא חכמה לתכנן יפה על הנייר. וביום שמגיעים לביצוע בפועל מגלים שבכלל אין תקציב ליישם את זה. אדריכלות טובה או עיצוב יפה זה לא אמור להסתכם דוקא בהוצאה יקרה עם תקציב גבוה!
עם מחשבה טובה וחלוקה נכונה של תקציב הלקוח, עד הפרט האחרון אפשר לעשות דברים מדהימים!
תכניסו לראש!!! בשביל שיהיה לכם בית מושלם מבחינה תכנונית ועיצובית, לא חייבים לפרוץ בנק. כן!! אפשר גם בתקציב של אברכים!;)
מי אמר שכל הטרנדים האחרונים, וזכוכיות על הקירות או ריצוף שיש איטלקי- יהפוך את הבית לוואו. אפשר גם עם ריצוף פשוט וחיפויים פשוטים (בלי לוותר על איכות) אבל עם התאמה נכונה של צבעים. או הוספה של פריטים משלימים ואקססוריז להפוך את הבית לארמון.:):)

אני יכולה להעיד בפה מלא שכל דבריה של 100zevet נכונים, והיא משתדלת ליישם אותם באופן מושלם.
כבר שנתיים אני מתענגת על הבית שלי, מעשה ידיה של הנ"ל.
באמת, עשית עבודה טובה!

אם תרצו, אוכל להעלות תמונות.
אבל אני גם חושבת שתמונות לא יכולות לשקף את התוכנית

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
זה נכון, תמונות מעידות על סטיילינג, לא על חלוקה נכונה.
הייתי מציע לכם פשרה יפה: תעלו חתכים מרונדרים כלומר בית
מרונדר (באיכות בסיסית) שרואים אותו מלמעלה, כאלו חתכו לו את הגג,
זה מרשים מאד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה