דרוש מידע העמסת סוכר

RSR

משתמש פעיל
אפשר הנחיות לפני בדיקה של העמסת סוכר 50.
האם לצום/ לאכול לפני?
תודה

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אפשר הנחיות לפני בדיקה של העמסת סוכר 50.
האם לצום/ לאכול לפני?
תודה
לאכול לפני כן, בערך שעה לפני, ולא ארוחה כבדה או מתוקה.

אלו לא ממש ההנחיות, זה יותר טיפים, כדי שלא לשבש את התוצאה ולגרום לתוצאה גבוהה שתאלץ אותך לעבור גם את ההעמסה של המאה....

RSR

משתמש פעיל
לאכול לפני כן, בערך שעה לפני, ולא ארוחה כבדה או מתוקה.

אלו לא ממש ההנחיות, זה יותר טיפים, כדי שלא לשבש את התוצאה ולגרום לתוצאה גבוהה שתאלץ אותך לעבור גם את ההעמסה של המאה....
איך אפשר להפסיק לאכול לפני אם הבדיקה היא בבוקר מוקדם- איזור 8?

יראת גאולה

משתמש מקצוען
איך אפשר להפסיק לאכול לפני אם הבדיקה היא בבוקר מוקדם- איזור 8?
הכי כדאי לאכול משהו קל שעה קודם ב7.
אם זה קשה לך, אפשר להזיז את הבדיקה לשעה מאוחרת יותר (אפשר עד שעה לפני סגירת בדיקות מעבדה).
אם לא, לא נורא,
אבל יש נשים שיצא להן תוצאה גבוהה רק כי אכלו לפני כן משהו אחר שהעלה להן את הסוכר. לדעתי זה לא שווה את זה.

אמא6

משתמש רשום
אפשר ומולץ לאכול כשעה שעתיים לפני ששותים הסוכר. הבדיקה יות מדוייקת ככה.אבך אין לאכול יותר מאוחר משעה לפני הבדיקה כי אז זה ישפיע ויתכן תוצאה גבוהה.

מ.מ.א.א

משתמש צעיר
אם יש בעיה עם סוכרת
הדבר הכי נורא זה לעשות העמסה
זה הורס את המערכת
גם ככה קשה לה

אני רק מנטרת
אף אחד לא יכל להכריח אותי להכניס לגופי משהו שאני לא מעוניינת בו -וחושבת שהוא עושה נזק

בדיקה מוזרה ולא מובנת

מיילדת

משתמש חדש
ברור שהיא חייבת לעשות אותה.
אבל עזבו לייד הלידה זה לא נחשב בכלל..
שלא נדבר על בחילות...
מצטערת אם אני נשמעת פטתית..אבל חוץ מזה שאני מיילדת ודולה גם ילדתי ילד או שניים (או שמונה....)
אני ממש ,אבל ממש לא חושבת שלידה זה סבל.
הפוך! זו החוויה הכי מדהימה והכי גדולה מהחיים. גם אם היא קשה או כואבת (לא תמיד...)
זה לא רק ארוע שצריך לעבור כדי לקבל את הבונוס(התינוק). זו חוויה שאין שניה לה.
ובשביל להרוויח את החוויה המהממת הזו,צריכים לעבור הריון שהוא הכנה ממושכת ומחייבת..
טירונות לקראת התרגיל האמיתי.
אגב,להעמסת סוכר יש תחליף בדמות מעקבי סוכר לפני ואחרי האוכל-בהתייעצות עם רופא.
רמת סוכר חייבת (!!!)להיות מאוזנת לפני לידה.יש לכך השלכות משמעותיות, לסוכר ולתזונה בכלל.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מצטערת אם אני נשמעת פטתית..אבל חוץ מזה שאני מיילדת ודולה גם ילדתי ילד או שניים (או שמונה....)
הפוך! זו החוויה הכי מדהימה והכי גדולה מהחיים. גם אם היא קשה או כואבת (לא תמיד...)
ובשביל להרוויח את החוויה המהממת הזו,צריכים לעבור הריון שהוא הכנה ממושכת ומחייבת..
אגב,להעמסת סוכר יש תחליף בדמות מעקבי סוכר לפני ואחרי האוכל-בהתייעצות עם רופא.
רמת סוכר חייבת (!!!)להיות מאוזנת לפני לידה.יש לכך השלכות משמעותיות, לסוכר ולתזונה בכלל.
סורי,
אבל הדולה שלי אמרה את אותם דברים,
ומבחינתי צירים זאת לא חוויה שאין שני לה...

מ.מ.א.א

משתמש צעיר
כמו שעל טעם וריח אין להתווכח
ככה גם על חוויה !!
כל אחד חווה אחרת את אותה חוויה -ולא כולם עוברים את אותה חוויה באותה סיטואציה
יש כאלו שמרגישות מקסים בהריון !!
יש כאלו שעוברות הריונות מאוד קשה מבחינה פיזית -אפילו שבראש היא יודעת שזה דבר מדהים ותהליך מבורך עוד לפני התינוק !אבל מה שבראש לא תמיד מתואם עם ההרגשה הפיזית

מיילדת ודולה

משתמש רשום
סורי,
אבל הדולה שלי אמרה את אותם דברים,
ומבחינתי צירים זאת לא חוויה שאין שני לה...
לא אמרתי שצירים לא כואבים...זה חלק מהעניין(אקסטרים חח כמו שאמרה לי פעם יולדת:))
אבל עם הכנה נכונה נפשית ורוחנית החוויה (ולא משנה באמת איזו חוויה) יכולה להיות מרוממת ומעצימה
את יכולה בעצמך להוליד את עצמך מחדש!
יש לא מעט נשים שחוו חוויות לידה קשות ממש(וואקום,מלקחיים ובסוף ניתוח..בקיצור כל הקורס הכנה ללידה..)
ויצאו מאושרות! ללמדך ש1.הכל מתחיל מהראש.
2.כגודל ההכנה והקטנת הציפיה לשלמות כך גודל ההנאה
3.כשיודעים שמטרת העל זה אמא בריאה ותינוק בריא זה נותן המון כח והסתכלות שונה

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
לא אמרתי שצירים לא כואבים...זה חלק מהעניין(אקסטרים חח כמו שאמרה לי פעם יולדת:))
אבל עם הכנה נכונה נפשית ורוחנית החוויה (ולא משנה באמת איזו חוויה) יכולה להיות מרוממת ומעצימה
את יכולה בעצמך להוליד את עצמך מחדש!
יש לא מעט נשים שחוו חוויות לידה קשות ממש(וואקום,מלקחיים ובסוף ניתוח..בקיצור כל הקורס הכנה ללידה..)
ויצאו מאושרות! ללמדך ש1.הכל מתחיל מהראש.
2.כגודל ההכנה והקטנת הציפיה לשלמות כך גודל ההנאה
3.כשיודעים שמטרת העל זה אמא בריאה ותינוק בריא זה נותן המון כח והסתכלות שונה
מה כל זה קשור ל
לידה היא חוויה מעצימה וגדולה ומרגשת. ולכן מה? היא לא כואבת? היא לא מסוכנת? סתם יש קרבן יולדת?
ואגב, הפחד שלי הוא מהריון. לא מלידה. והיתה לי לידה זוועת עולם (הלידה השניה ב"ה היתה באמת כיפית וחווייתית ברמות שלא האמנתי.... שתיהן, אגב, בלי תומכת ודולה). לידה - גם אם היא נמשכת שלושה ימים (והיא נמשכה שלושה ימים) - זה תחום בזמן קצר וקצוב.
הריון זה 9 חודשים של סבל פיזי ונפשי שכל יום את מבקשת מחדש שיעבור כבר (צינזרתי כאן מילים קשות יותר)

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מה כל זה קשור ל

לידה היא חוויה מעצימה וגדולה ומרגשת. ולכן מה? היא לא כואבת? היא לא מסוכנת? סתם יש קרבן יולדת?
ואגב, הפחד שלי הוא מהריון. לא מלידה. והיתה לי לידה זוועת עולם (הלידה השניה ב"ה היתה באמת כיפית וחווייתית ברמות שלא האמנתי.... שתיהן, אגב, בלי תומכת ודולה). לידה - גם אם היא נמשכת שלושה ימים (והיא נמשכה שלושה ימים) - זה תחום בזמן קצר וקצוב.
הריון זה 9 חודשים של סבל פיזי ונפשי שכל יום את מבקשת מחדש שיעבור כבר (צינזרתי כאן מילים קשות יותר)
כנראה שאצל כל אחת זה אחרת...
ההריון שלי נסבל,
אבל הלידה הקודמת היתה לי קשההה(יחסית היא נקראית קלה ב"ה).
וכשאת רואה כוכבים בעיניים מרוב כאב זה רק מעצבן לשמוע משפטים ש"לידה זאת חוויה" או כמו האחות שאמרה לי "להכיל את הכאב"...

מיילדת ודולה

משתמש רשום
טוב, אם זה ממש מעצבן אז אני חוזרת בי
אולי נקרא לזה לא חוויה,אלא מסע
מסע על האלוקים,אל עצמך,אל גילויים מדהימים שבך
אל התינוק שלך
חבל להתקע רק בקושי.יש עוד צורות להסתכל על החיים
אנחנו פה בשביל ללמוד משהו,גם מקשיים ומכאב.
איך שתסתכלי על הלידה,גם ביתך תלמד ממך אל להתייחס ללידתה שלה
וכך באיזון חוזר,נעביר ונשדר מאישה לרעותה ומאישה לביתה,שאפשר להסתכל אחרת על הדברים.
אני מאמינה שמי שהודפת את דבריי ודאי עברה חוויות קשות מאוד של לידה,ואני לא שופטת
מומלץ לעבור עיבוד לידה אם קשה להחלץ לבד מהתקיעות הזאת של רק להיות בקושי ובכאב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה