דרוש מידע העיריה לא מאשרת לשים מנוע של מזגן מחוץ לבנין

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אז ככה, לא מזמן פתחתי את האשכול הזה בחיפוש אחר מזגן נייד איכותי אבל הגעתי למסקנה שמזגן אמיתי יהיה יותר אפקטיבי.
הבעיה שלי היא שהעירייה אינה מרשה להוציא את המנוע החוצה, שמעתם על כזה דבר?
יש פתרון?
הבנתי שיש אפשרות לחבר שני מנועים (יש כבר מזגן מרכזי ועוד מזגן בחדר אחר) למנוע אחד, רק שהעלות היא בערך שלושים-ארבעים אל"ש.
אשמח לתגובה, תודה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
בד"כ במקומות שלא נותנים להוציא מזגנים החוצה יש מקום לאורך הבנין שמכוסה בכעין סורגים או רשת ברזל ששם אפשר לשים מנועים של מזגנים-כמו בכדורי בירושלים..

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איזה עירייה????
מתאר לעצמי לוד באחיסמך
טעות!
פ"ת, הבנתי שהאיסור חל רק על הבניינים החדשים :(.

כי אני עצבנית!
וכי אני לא אמורה למות מחום ולא לישון לילות שלמים בגלל הרעיונות המטופשים שלהם!

בד"כ במקומות שלא נותנים להוציא מזגנים החוצה יש מקום לאורך הבנין שמכוסה בכעין סורגים או רשת ברזל ששם אפשר לשים מנוהים של מזגנים-כמו בכדורי בירושלים..
יש מקום שאפשר לשים, אבל יש שם כבר שני מנועים (מרכזי + חדר) ואין מקום לעוד אחד.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אין אפשרות למתלה מנוע בצורת דגל?
היה כבר איש מזגנים שאמר שאין אפשרות?

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
חבל שלא כל העיריות מקפידות על זה. ככה בנינים חדשים נראים כמו סלאמס תוך כמה חודשים מהאכלוס
צריך להקפיד ע"ז..אבל רק במקומות שיש אפשרויות אחרות...

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה