הסרת- קידומי מכירות בגימייל

aviaviavi

משתמש פעיל
המחשב שלי חסום לגלישה עם תוכנת סינון לפי רשימת אתרים ספציפים לגלישה בלבד בניהם בעיקר גימייל
וככה אני גולש ללא תמונות שאינם ראויות והכל טוב
הבעיה שגוגל מידיי פעם שולח שני פרסומות בקטגוריית "קידומי מכירות" למעשה הוא שולח גם פרסומות עם תמונות של נשים וכדו'
מה יהיה גם דואר אלקטרוני א"א בצורה שמורה?
יש למשהו אוליי פתרון להסיר את הקטגוריה הזאת לגמרי או לחסום את הפרסומות האלו?

%D7%A2%D7%9B%D7%99-png.557463

קבצים מצורפים

• עכי.PNG
    עכי.PNG
    KB 30.9 · צפיות: 386

aeb

משתמש סופר מקצוען
הדבר הקל ביותר לעשות, זה להסיר את עצמך מרשימת התפוצה של השולחים האלו, זה כנראה לא יותר מ10 שולחים (לפי התיאור של 2 מיילים מדיי פעם)... זה לא גוגל שולח כפי שתיארת, אלא מקומות שנרשמת לקבלת פרסומות מהם, בתמונה שלך זה וואלה שופס, ועוד חנות.
אגב, בנטפרי ניתן להגדיר סינון בתמונות בתיבת האימייל

מתמחה במחשבים

משתמש צעיר
@aeb זה לא נכון, מעיון בתמונה, אין קוביה לסימון מיילים,(למחיקה קבוצתית וכו'), כך שזה אכן פרסומות של גוגל, ומכיוון שאין לך נטפרי שיסנן תמונות בתוך הגימייל, זה פתוח אצלך.

תוכל לבדוק בהגדרות הסינון אם קיים אופציה לחסום.

זכור לי שיש כתובת שאפשר לחסום כדי לחסום את התמונות של הפרוסמות

aeb

משתמש סופר מקצוען
@aeb זה לא נכון, מעיון בתמונה, אין קוביה לסימון מיילים,(למחיקה קבוצתית וכו'), כך שזה אכן פרסומות של גוגל, ומכיוון שאין לך נטפרי שיסנן תמונות בתוך הגימייל, זה פתוח אצלך.
ברור שגוגל לא זה ששולח פרסומת על וואלה שופס, אלא פעם אחת נרשמים שם ואז מקבלים את זה. בתוך המייל עצמו חייב להיות הסר רישום למחיקה מרשימת התפוצה.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
ברור שגוגל לא זה ששולח פרסומת על וואלה שופס, אלא פעם אחת נרשמים שם ואז מקבלים את זה. בתוך המייל עצמו חייב להיות הסר רישום למחיקה מרשימת התפוצה.
זה לא נכון לגבי ה-2 העליונים.

מקבלים את זה גם ללא שום אישור.

פתח חשבון חדש ותראה....

• תודה
Reactions: aeb

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
המחשב שלי חסום לגלישה עם תוכנת סינון לפי רשימת אתרים ספציפים לגלישה בלבד בניהם בעיקר גימייל
וככה אני גולש ללא תמונות שאינם ראויות והכל טוב
הבעיה שגוגל מידיי פעם שולח שני פרסומות בקטגוריית "קידומי מכירות" למעשה הוא שולח גם פרסומות עם תמונות של נשים וכדו'
מה יהיה גם דואר אלקטרוני א"א בצורה שמורה?
יש למשהו אוליי פתרון להסיר את הקטגוריה הזאת לגמרי או לחסום את הפרסומות האלו?

%D7%A2%D7%9B%D7%99-png.557463
אמנם אי אפשר להסיר את זה לגמרי, אבל כן להסתיר.

כנס להגדרות > דואר נכנס
ותסמן שיראו רק את "ראשי".

85.PNG

אביאסף

משתמש רשום
האם יש למישהו עדכון בעניין?
איך אפשר לחסוםפ מודעות גוגל בטלפון שיש בו גימייל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה