דרוש מידע הספר להי נאאר

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כתבתי ומחקו את ההודעה מהסיבה-פייק
לא ברור למה..
זה מאומת לגמרי לצערי

לשמחתי מאומת לגמרי שזה לא נכון!
ב"ה הכל בסדר
וטוב עשו שמחקו את הדיון

מישהו יכול להסביר?
איך זה הגיוני ששני אנשים מאמתים לגמרי שני ידיעות הפוכות????

שליש

משתמש פעיל
טוב. זה ממששש מוזר.
כי יש לי ממקור מוסמך מאד שזה נכון-
אבל קיבלתי הודעה פרטית שהסבירה משהו שונה והגיוני..
אז פורשת מהדיון וסליחה על הבלגן שנוצר.
תעדכנו...
אולי שאביגיל גדולד תכתוב בעצמה שהכל בסדר והיא רק רוצה להשאיר אותנו במתח;)

לינאר

משתמש רשום
טוב לא מתערבת בנושא השמועה המשונה
רק רוצה להמשיך להיות אופטימית שהכל בסדר וכל יום שעובר פרק נוסף ברזי ניהר הולך ונרקם :sneaky:
בכל אופן, בקריאה הלא-אוחזת-כבר-כמה של החלק השני של להי נאאר פתאום עלתה לי קושיה אדירה
תגידו לי אם הייתן הולכות לאיבוד ופוגשות מישהו שהולך בדיוק לאותו מקום שאתן רוצות להגיע אליו והוא יודע גם איך לא הייתן מצטרפות אליו???
מה ההיגיון בזה שאחרי הדרמה בפונדק הדרכים(או הדרחים ;)) והריצה המטורפת ביער שליד בא מלאך מושיע יהוסף עם הראמלון שלו ומציל את חייהם ואז אומר להם שהוא חייב להזהיר את כפר הנאמנים ו... היו שלום נאמנים
הלו!! למה לא הלכתם איתו???? למה המשכתם להסתבך ולחזור לכפר ולמצוא את המפה שעל הביקס ולעבור תלאות מזוויעות?
אני מבינה שאם לא זה לא היה ספר אבל עדיין איזה הסבר הגיוני יש לזה?
כמה שניסיתי לחשוב לא הבנתי איך זה מסתדר או לפחות למה הם לא שאלו אותו איך הם אמורים לאתר את הכפר, עכשיו כשאנשי הביצה עלו עליו?
בבקשה שמישהי תניח את דעתי!

הינדא ק

משתמש צעיר
הי
אשמח גם להסבר מה קורה כאן
בדיוק אני קוראת את 2 הספרים וממש מענין אותי מתי יצא הספר השלישי....
אם אפשר הסבר באישי אשמח

לינאר

משתמש רשום
אגב עוד משהו,
חבל שאין מייל או משו שאפשר לשלוח הערות/הארות לסופרת אבל אני מקווה שמישהו שמכיר אותה יעביר הלאה
יש טעות בספר השני, כשלינאר ופיאגרו מגיעים לבית העץ בנקודה הראשונה מסופר שהם עושים שם שבת ואז יום אחרי כשפיאגרו כותב ללינאר שהוא יוצא לחפש להם אוכל ושלא תצא, בסוף היא יוצאת וכתוב שם "שולי שמלתי לחים עוד מהמסע אמש, זרדים וקוצים נעוצים בהם"(עמ' 85) וזה לא הגיוני הרי הם שם כבר מיום חמישי, שלושה ימים לא התייבשה השמלה? ועדיין לא ניקתה אותה מזרדים וקוצים? וגם המסע לא היה אמש אלא שלשום...

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אגב עוד משהו,
חבל שאין מייל או משו שאפשר לשלוח הערות/הארות לסופרת אבל אני מקווה שמישהו שמכיר אותה יעביר הלאה
יש טעות בספר השני, כשלינאר ופיאגרו מגיעים לבית העץ בנקודה הראשונה מסופר שהם עושים שם שבת ואז יום אחרי כשפיאגרו כותב ללינאר שהוא יוצא לחפש להם אוכל ושלא תצא, בסוף היא יוצאת וכתוב שם "שולי שמלתי לחים עוד מהמסע אמש, זרדים וקוצים נעוצים בהם"(עמ' 85) וזה לא הגיוני הרי הם שם כבר מיום חמישי, שלושה ימים לא התייבשה השמלה? ועדיין לא ניקתה אותה מזרדים וקוצים? וגם המסע לא היה אמש אלא שלשום...
מה את צריכה את הסופרת? תגידי ישר ל@לינאר.
מקסימום אם היא לא יודעת, אולי @לינאר למבר תוכל לעזור לך...

הדבש והעוקץ

משתמש מקצוען
טוב לא מתערבת בנושא השמועה המשונה
רק רוצה להמשיך להיות אופטימית שהכל בסדר וכל יום שעובר פרק נוסף ברזי ניהר הולך ונרקם :sneaky:
בכל אופן, בקריאה הלא-אוחזת-כבר-כמה של החלק השני של להי נאאר פתאום עלתה לי קושיה אדירה
תגידו לי אם הייתן הולכות לאיבוד ופוגשות מישהו שהולך בדיוק לאותו מקום שאתן רוצות להגיע אליו והוא יודע גם איך לא הייתן מצטרפות אליו???
מה ההיגיון בזה שאחרי הדרמה בפונדק הדרכים(או הדרחים ;)) והריצה המטורפת ביער שליד בא מלאך מושיע יהוסף עם הראמלון שלו ומציל את חייהם ואז אומר להם שהוא חייב להזהיר את כפר הנאמנים ו... היו שלום נאמנים
הלו!! למה לא הלכתם איתו???? למה המשכתם להסתבך ולחזור לכפר ולמצוא את המפה שעל הביקס ולעבור תלאות מזוויעות?
אני מבינה שאם לא זה לא היה ספר אבל עדיין איזה הסבר הגיוני יש לזה?
כמה שניסיתי לחשוב לא הבנתי איך זה מסתדר או לפחות למה הם לא שאלו אותו איך הם אמורים לאתר את הכפר, עכשיו כשאנשי הביצה עלו עליו?
בבקשה שמישהי תניח את דעתי!
הם חזרו כדי לקחת את המרקחת השחורה מהבקתה של לינאר.
לינאר הותקפה על ידי צבוע קרחות והתחילה כבר לקבל הזיות

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש מידע חדש לגבי רזי נהר?
אני מתחילה לחשוד שמא השמועה נכונה ומחקו את זה בטענה שזה פייק רק כדי שאנשים ימשיכו לקנות את 2 החלקים הראשונים
זה די מרגיז חוסר הידיעה הזו

לינאר

משתמש רשום
הם חזרו כדי לקחת את המרקחת השחורה מהבקתה של לינאר.
לינאר הותקפה על ידי צבוע קרחות והתחילה כבר לקבל הזיות
א. התקיפה של הצבוע הייתה אחרי התקרית בפונדק, באותו זמן שהם פגשו את יהוסף לינאר הייתה בסדר גמור והם בדיוק גילו ביער שהמפה שלהם לא רלוונטית כי אנשי הביצה עלו עליה והפיצו אותה בהמוני עותקים...

ב. אפילו בלי ללכת איתו, לפחות לבקש ממנו הכוונה איך הוא בעצמו יודע לאן ללכת ואיך הם אמורים לגלות את הכפר עכשיו כשאין להם מפה ולא להמשיך במסע כרגיל כשאין להם שמץ של מושג איך מתקדמים!!

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
א. התקיפה של הצבוע הייתה אחרי התקרית בפונדק, באותו זמן שהם פגשו את יהוסף לינאר הייתה בסדר גמור והם בדיוק גילו ביער שהמפה שלהם לא רלוונטית כי אנשי הביצה עלו עליה והפיצו אותה בהמוני עותקים...

ב. אפילו בלי ללכת איתו, לפחות לבקש ממנו הכוונה איך הוא בעצמו יודע לאן ללכת ואיך הם אמורים לגלות את הכפר עכשיו כשאין להם מפה ולא להמשיך במסע כרגיל כשאין להם שמץ של מושג איך מתקדמים!!
לכאורה הראמלונים יודעים להיכן להגיע. זה באמת לא ברור המסע שהיו צריכים לעבור. לכתחילה לא ברור.

לינאר

משתמש רשום
לכאורה הראמלונים יודעים להיכן להגיע. זה באמת לא ברור המסע שהיו צריכים לעבור. לכתחילה לא ברור.
נכון באמת כשהם גילו שהמפות הופצו וכפר הנאמנים בסכנה הם שלחו אותם להזהיר את הכפר
אוף מעצבן החורים האלה

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ראמלון....
1706802138981.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה