הספק RL של נטפרי עם ניתוקים

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
גם לנו קרה בחודש האחרון מידי פעם ניתוקים.
וכן היום בשעה 3:25,
אח"כ יצאנו מהמחשב אז אין מושג לכמה זמן היו הניתוקים.

כמובן שיש לציין
שבחברות אחרות הניתוקים היו לזמן ארוך הרבה הרבה יותר!

מני 1

משתמש רשום
נכתב ע"י שולה;2390299:
בלי קשר, בשבוע האחרון האתר של JDN נתקע אצלי כל הזמן ולא מוכן בכלל להציג קבצי וידאו
ראיתי את אותה תופעה בעוד מחשב שמחובר לRL ולנטפרי

יש עוד מי שנתקל בתופעה? למה זה יכול להיות קשור?

בגי די אן כבר תקופה ארוכה שמשהו לא טוב באתר שלהם
אפילו בתמונות זה לא מראה עד סוף הדף והסרטונים לא תמיד נפתחים וכו'
כאלו שלא בנטפרי או הראל גם ציינו את זה
ככל הנראה הבעיה במערכת של האתר

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היו אצלי המון ניתוקים בשבוע/שבועיים האחרונים.(נטפרי-אר-אל בזק)
היום היה אצלי טכנאי של בזק ואמר שזה בגלל שיש לי בבית מפצל נוסף-ובו יש התפצלות ל-2 קווי טלפון ולא לאינטרנט ,
ובאמת רק לאחרונה שמנו את זה.
אז הוא החליף את המפצל ואמר שעכשיו הכל אמור לעבוד חלק.

אז אולי גם אצלכם זו הבעיה?

מני 1

משתמש רשום
למי שהיה בשבוע האחרון בעיות בצא'ט ככל הנראה זה נגמר משום שגוגל (גימייל)שיפרו את הצאט והוסיפו אפשריות קבוצה וכו'
שימו לב...

dafdefet

משתמש מקצוען
עכשיו שוב, כמה נפילות.
זה רק לי? או שזה קשור לספק?

בתשבע7

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
גם אצלי....
מה קורה??

אהרן ליברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
פעם ראשונה שאני כותב תגובה מסוג זה! כי פשוט נמאס לי ואין לי לאיפה לפנות

הבעיה אצלם שהם חושבים שאינטרנט זה איזה כיף שאין בעיה שיום יומיים לא ליהיה לך אינטרנט

כשהיה לי תקלות ניסיתי להתקשר אליהם ותמיד הגעתי לביפר ומסרתי הודעה ולפני 24 שעות לא התקשרו אלי בכלל ומסרתי להם בהודעה שאני מפסיד כסף כל דקה וזה לא עזר
פעם אחד מתוך101 פעמים הם ענו לי ישירות

מה לעשות? לך תאיים עליהם שתעבור ספק, הלא אתה נטפרי ואין מנוס

בתקווה שישתפרו בשירות (אני לא מדבר על הניתוקים תמידין כסדרן, כי ככה זה אצל כל הספקים)

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אהרן ליברמן;2391325:
פעם ראשונה שאני כותב תגובה מסוג זה! כי פשוט נמאס לי ואין לי לאיפה לפנות

הבעיה אצלם שהם חושבים שאינטרנט זה איזה כיף שאין בעיה שיום יומיים לא ליהיה לך אינטרנט

כשהיה לי תקלות ניסיתי להתקשר אליהם ותמיד הגעתי לביפר ומסרתי הודעה ולפני 24 שעות לא התקשרו אלי בכלל ומסרתי להם בהודעה שאני מפסיד כסף כל דקה וזה לא עזר
פעם אחד מתוך101 פעמים הם ענו לי ישירות

מה לעשות? לך תאיים עליהם שתעבור ספק, הלא אתה נטפרי ואין מנוס

בתקווה שישתפרו בשירות (אני לא מדבר על הניתוקים תמידין כסדרן, כי ככה זה אצל כל הספקים)
אדרבה ואדרבה,
תפנו את השירשור הנוכחי למנהלי נטפרי, והם ישקלו להוסיף ספקים.

בן של מלך

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מבין את הכעס שלך. אנחנו מגדילים ומשפרים את השירות. מוסיפים עוד נציגים, ב"ה משתדלים לטפל במהירות האפשרית. אין מה לעשות בכל מקום היום ממתינים לצערינו, זה קרה בגלל הוזלת המחירים המטאורית בשוק שגרמה לרווחים נמוכים עד מאוד שמקשים את ההתפתחות, תראה סלקום ונטויזן כמה זמן המתנה יש שם.

כמובן שאנו עושים את כל המאמצים לתת לכם שירות וגלישה מהירה וטובה!

נשמח לעזור: ניתן לפנות אלינו גם במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

שרהה

משתמש פעיל
אני חושבת שהכעס נובע
גם מעצם העובדה שכמה ימים כבר שיש בעיות
תעשו משהו לתקן את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה