מנחם ומנדעל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מוזיקה ווקאלית ברצף, ושקטה (למי שרבניו מתיר זאת)
ערוץ המוזיקה הווקאלי מבית 'קול חי מיוזיק'
ווקאלי
ערוץ המוזיקה מבית 'קול חי מיוזיק': בין הערביים -מיטב השירים השקטים מכל הזמנים
בין הערביים מיטב המוזיקה השקטה מכל הזמנים
ערוץ השירים השקטים מבית טוקר

מנחם ומנדעל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יואלי דיקמן בתגובה ברדיו 'קול ברמה' על אירוע ההלל שהיה ביום שישי
לאחר הסערה יואלי דיקמן מגיב: "נגיש תביעה נגד המשטרה" | האזינו
המאסטרו יואלי דיקמן איש 'קול ברמה' ב'ישר ולעניין': "אני מודה למשטרה שפרסמה את התפילה ברבים והמון אנשים שמעולם לא שמעו תפילה, נחשפו אליה".
ישר ולענייןכ"ב ניסן התש"פ (16.4.2020)
20

%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%AA%D7%90.jpg

הוראות משרד הבריאות שאוסרות על קיום מנייני תפילה הן קשות מאד עבור הציבור החרדי שנאבק ונקרע בין הרצון להרבות בתפילה בזמן המגיפה ובין הרצון להשמע להוראות הרופאים. בחול המועד פסח, משפחת דיקמן יזמה מניין תפילה מוזיקלי מביתו של רולי ברחוב המכבים בבני ברק. רמקולים רבי עוצמה העבירו לכל תושבי האזור את תפילת ההלל והשמחה בבתים היתה רבה. אלא שמישהו לא אהב את עומס הדת והפריע לו שמישהו מתפלל בקול והזמין משטרה.
השוטרים האמיצים שהגיעו לבית ולא נענו בנקישות בדלת לא נרתעו וכדי לעצור את הפשע הנורא השתלשלו עם סולם מגג הבית והפסיקו בנחישות ובאומץ את הפשע הנתעב.
המאסטרו יואלי דיקמן איש 'קול ברמה' בראיון ליקי אדמקר ודודי שוומנפלד ב'ישר ולעניין': "אני מודה למשטרה שפרסמה את התפילה ברבים והמון אנשים שמעולם לא שמעו תפילה, נחשפו אליה. התפילה תואמה עם גורמי האכיפה בבני ברק, בניגוד לפרסומים הרמקולים לא היו בווליום מחריש אזנים.
תגובת המשטרה היא שקר וכזב, יש בבניין 9 מצלמות שיוכיחו שהמשטרה לא אומרת אמת. נגיש תביעה נגד המשטרה".
נגן אודיו

00:00

השתמש במקש למעלה/למטה כדי להגביר או להנמיך עוצמת שמע.

WhatsApp-Image-2019-10-31-at-16.54.37.jpeg

הדור נאה!

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
המאסטרו יואלי דיקמן איש 'קול ברמה' ב'ישר ולעניין': "אני מודה למשטרה שפרסמה את התפילה ברבים והמון אנשים שמעולם לא שמעו תפילה, נחשפו אליה".
20

הוראות משרד הבריאות שאוסרות על קיום מנייני תפילה הן קשות מאד עבור הציבור החרדי שנאבק ונקרע בין הרצון להרבות בתפילה בזמן המגיפה ובין הרצון להשמע להוראות הרופאים. בחול המועד פסח, משפחת דיקמן יזמה מניין תפילה מוזיקלי מביתו של רולי ברחוב המכבים בבני ברק. רמקולים רבי עוצמה העבירו לכל תושבי האזור את תפילת ההלל והשמחה בבתים היתה רבה. אלא שמישהו לא אהב את עומס הדת והפריע לו שמישהו מתפלל בקול והזמין משטרה.
השוטרים האמיצים שהגיעו לבית ולא נענו בנקישות בדלת לא נרתעו וכדי לעצור את הפשע הנורא השתלשלו עם סולם מגג הבית והפסיקו בנחישות ובאומץ את הפשע הנתעב.
המאסטרו יואלי דיקמן איש 'קול ברמה' בראיון ליקי אדמקר ודודי שוומנפלד ב'ישר ולעניין': "אני מודה למשטרה שפרסמה את התפילה ברבים והמון אנשים שמעולם לא שמעו תפילה, נחשפו אליה. התפילה תואמה עם גורמי האכיפה בבני ברק, בניגוד לפרסומים הרמקולים לא היו בווליום מחריש אזנים.
תגובת המשטרה היא שקר וכזב, יש בבניין 9 מצלמות שיוכיחו שהמשטרה לא אומרת אמת. נגיש תביעה נגד המשטרה".
נגן אודיו

הוא סתם משוגע!
אם הייתם יודעים מב היה שם באמת.....
הוא שם פול ווליום באמצע הרחוב והשכנים הזמינו משטרה, והוא הנמיך. אחרי שהמשטרה הלכה הוא הגביר את הווליום שוב!ושהשוטרים דפקו בדלת הוא לא ענה להם.
עכשיו תסתכלו על הסרטון הזה שוב מנקודת המבט הזו ותחשבו אם הוא צודק או לא!

המייבין

משתמש מקצוען
20

נגן אודיו

ההקלטה מהאתר

המייבין

משתמש מקצוען
הוא סתם משוגע!
הוא שם פול ווליום באמצע הרחוב והשכנים הזמינו משטרה, והוא הנמיך. אחרי שהמשטרה הלכה הוא הגביר את הווליום שוב!ושהשוטרים דפקו בדלת הוא לא ענה להם.
היה על זה פולמוס ארוך חבל להתחיל שוב יש פורום שפתחו על זה

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני כותב לך ממקור ראשון
אם כבר, תכתוב את זה במקום המיועד לכך:

נפתול

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
אני כותב לך ממקור ראשון
תהנה... 30 עמודים תהנה ותתווכח

musicmix

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אין אנחנו מספיקים של יוסי גרין, די חדש מישהו יכול להעלות לי?

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
הוא סתם משוגע!
אני מאמינה שבן אדם לא ישקר כך ובמיוחד לא שהוא מגיש נגד המשטרה תביעה!

טקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
הוא סתם משוגע!
אתה לא צודק. אני גר רחוב מקביל לרחוב שלו ולא שמעתי את התפילה מה שאומר שהווליום לא היה כזה גבוה, מה גם שלעיתים קרובות יש כאן מסיבות וחפלות של חילונים עד השעות הקטנות של הלילה, ואין פוצה פה, זה סתם התעללות של כמה שכנים חילונים האחרונים שנשארו בפרדס כץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה