הסוף לצינתוקים!!!

ivr

משתמש פעיל
@ivr אולי תעשו במערכת שלכם אפשרות שתיבחר מרירת מחדל לכל המפיצים של הודעות קוליות שלא יהיה צינתוקים באמצע הלילה.

זה קצת בעיה, יש לקוחות שצריכים את ההודעות והצינטוקים בלילה.
לדוגמה, כל יום בין 4:00 ל4:30 לפנות בוקר, יש פעולות אוטומטיות שהשרתים מבצעים לרענון המערכת, ובחלק מהפעולות זה משבית את השרות בזמן הפעולה החל מכמה שניות או עד כמה דקות בכל פעולה. ישנם מספר לקוחות שיש להם קמפיינים קבועים בשעה הזו ללקוחות שנרשמים לקבל תזכורת לתפילה בעלות השחר ודברים בסגנון. והצוות הטכני עבד על מנת לפתור להם את הבעיה.
יש לקוחות שפותחים מערכת בימות המשיח בשעות הלילה, או שננעלה להם הגישה דרך האתר וצריכים לפתוח באמצעות שיחת אימות.
אלו רק דוגמאות, אבל באופן ברור יש לקוחות שצריכים את השרות הזה 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע. ויש שימושים קבועים גם באופציה שאין אפשרות לסגור אותה בלילה

אעביר את הנושא להנהלה והצוות הטכני לבחון האם יוכלו למצוא פתרון ולבנות איזה שהוא פילטר שבו הם יוכלו לבדוק את הסטטוס של כל צינטוק על מנת שקמפיינים רגילים שלא נמצאים ברשימה מיוחדת שמאושרת לחיוג בלילה, לא יוכלו לחייג. אני לא בטוח שהדבר אכן אפשרי טכנית, אבל אעלה זאת מולם.

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
ימות המשיח,
לא נאמר לכם שנחמד לנו עם הצינתוקים.
ובכל זאת נמחא לכם כף על אחריות מקצועית ראויה לציון
ושמירה על עיניינות, גם מול הודעות מתלהמות או בוטות.

שלכם

משתמש פעיל
אפשר
זה קצת בעיה, יש לקוחות שצריכים את ההודעות והצינטוקים בלילה.
לדוגמה, כל יום בין 4:00 ל4:30 לפנות בוקר, יש פעולות אוטומטיות שהשרתים מבצעים לרענון המערכת, ובחלק מהפעולות זה משבית את השרות בזמן הפעולה החל מכמה שניות או עד כמה דקות בכל פעולה. ישנם מספר לקוחות שיש להם קמפיינים קבועים בשעה הזו ללקוחות שנרשמים לקבל תזכורת לתפילה בעלות השחר ודברים בסגנון. והצוות הטכני עבד על מנת לפתור להם את הבעיה.
יש לקוחות שפותחים מערכת בימות המשיח בשעות הלילה, או שננעלה להם הגישה דרך האתר וצריכים לפתוח באמצעות שיחת אימות.
אלו רק דוגמאות, אבל באופן ברור יש לקוחות שצריכים את השרות הזה 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע. ויש שימושים קבועים גם באופציה שאין אפשרות לסגור אותה בלילה

אעביר את הנושא להנהלה והצוות הטכני לבחון האם יוכלו למצוא פתרון ולבנות איזה שהוא פילטר שבו הם יוכלו לבדוק את הסטטוס של כל צינטוק על מנת שקמפיינים רגילים שלא נמצאים ברשימה מיוחדת שמאושרת לחיוג בלילה, לא יוכלו לחייג. אני לא בטוח שהדבר אכן אפשרי טכנית, אבל אעלה זאת מולם.
ליצור מערכת שתתריע למי שיעשה שליחת הודעה קולית בין השעות 11 בלילה עד 7 בבוקר
לתשמות לבך: ההודעה תשלח בשעת לילה, האם אתה בטוח שאתה מעוניין בכך.

אגב, אכן יש מקרים של צורך בזה, לי אישית יצא בתקופה האחרונה פעמיים לשלוח לרשימת תפוצה של כאלפיים איש בסביבות השעה 12 בלילה.

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
מערכת ימות המשיח יודעת לתמם את עצמה לדעת
כביכול כל שינוי טכני לטובת המצונתקים הוא בלתי אפשרי.
מלבד להעביר להנהלה

כמו גם שהיא לא יכולה לחייב את בעלי הקווים שלא למצוא פרצות בחוק ביודעין לנצלו לצורך הטרדנו.

לנוסף לאי אלו דיוקים וסתירות מיניה וביה בלשון המעטה.

שני נקודות חשובות:

א. מידיעה מערכת ימות המשיח מתוחכמת ביותר ויש לה מערכות מורכבות מאוד, ובעבור תשלום היא תוכל לפתח לכם מערכות הכי משוכללות, אבל לא בכדי למנוע צינתוקים, או לצמצם אותם, ואו לקטלג אותם וכו'..

ב. מערכת ימות המשיח יכולה לאכוף בקלות אי שימוש בפלטפורמה שלה כל שימוש שהוא, בין אם החוק מחייב את השימוש בה או בין שהיא אינה מחייבת בה, מערכת ימות המשיח היא מערכת פרטית שיכולה לאכוף האיך ישתמשו בה, ואינה יכולה להיתמם עם התשובה שאינה יכולה לדרוש מלקוחותיה מה שהחוק אינו דורש, שכן היא ממשק פרטי ויכולה לחייב את לקוחותיה בכל מה שעולה על דעתה, החתמה של הלקוחות שלא יצנתקו והורדת אחריות, הינו בדיחה, בשעה שכל עם ישאל יודע את הסוד הגלוי שימות המשיח מספק את הפלטפורמה הגדולה בישראל להטרדת העם, ומעלימה ממנה עין, ומרוויחה ממספר המצונתקים והצינתוקים, ומדובר בגזל זמן ושינה ועוד ועוד, אף שאין החוק אוסר זאת במפורש.

לצד זאת אין ספק שימות המשיח גם מפעיל מערכת מבורכת של פעילות חיובית, שבאמצעותה תורמת המון לתורה וחסד וכו', אבל אין זה יכפר ולו גרם 1 על גזל והטרדה של שנייה אחד של מצונתק, וזהו במפורש מסייע לדבר עבירה.

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
לזה התכוונתי כשכתבתי
הודעות מתלהמות או בוטות
קל להתעצבן, לצעוק, ולמצוא משלים ודוגמאות נגד תופעות שהיינו מעדיפים שלא היו קיימות ולא נח לנו איתם.

ידיעה מערכת ימות המשיח מתוחכמת ביותר ויש לה מערכות מורכבות מאוד, ובעבור תשלום היא תוכל לפתח לכם מערכות הכי משוכללות, אבל לא בכדי למנוע צינתוקים
מערכת ימות המשיח היא מערכת כלכלית, אם יבוא נדיב נסתר או גלוי וישלם להם על שעות התיכנות של צוות מתכנתים, שיכניסו שיפורים ושכלולים לטובת המצונתקים שלא יפגעו בלקוחות האחרים שלהם - הם לא יתנגדו.
כמו כל חברה כלכלית מותר להם להפעיל שיקולים של רווח! ומותר להם לא להיות צדיקים יותר מהחוק, בטח לא כשזה נוגע לכיס שלהם.
גם אני, ואתה וכולנו לא נחפש איך לשלם יותר מס כדי לתרום לאוכלסיות החלשות, ולא להחמיר יותר מחוקי התנועה, כשרכב תוקע אותנו ואנחנו רוצים לעקוף.
כן, מותר לנו כציבור להתגונן מפני מערכת הצינתוקים שמעצבנת אותנו. איך? בהעלאת העניין למודעות, באי נתינת תרומות לגופים שצינתקו אלינו, שאי חזרה למספרים כאלו ובמלכים לחקיקה בכנסת.
בל אין זה יכפר ולו גרם 1 על גזל והטרדה של שנייה אחד של מצונתק, וזהו במפורש מסייע לדבר עבירה.
מי אמר? אפשר לפתוח כאן פולמוס הלכתי נרחב של האם יש כאן דבר עבירה, והאם יש כאן מסייע לדבר עבירה. יהיו דעות לכאן ולכאן. אבל תהיה בטוח שתהיה בו יותר מדעה אחת חד משמעית.

כן, נכון, כמו שמותר לימות המשיח לצנתק, לך מותר לכתוב את התגובה הזו.
אבל גם לי מותר לכתוב את התגובה שלי,
ממקום של אזרח פשוט, שומר חוק (משתדל),
שמצנתקים לו לפעמים באמצע דברים חשובים
אבל הוא נושם עמוק, וממשיך הלאה.
ואני כותבת אותה כי אני חושבת שיש בה אמת
למרות שברור לי שהיא לא תהיה פופולארית
אולי אפילו תעצבן.:(

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
לזה התכוונתי כשכתבתי

קל להתעצבן, לצעוק, ולמצוא משלים ודוגמאות נגד תופעות שהיינו מעדיפים שלא היו קיימות ולא נח לנו איתם.

מערכת ימות המשיח היא מערכת כלכלית, אם יבוא נדיב נסתר או גלוי וישלם להם על שעות התיכנות של צוות מתכנתים, שיכניסו שיפורים ושכלולים לטובת המצונתקים שלא יפגעו בלקוחות האחרים שלהם - הם לא יתנגדו.
כמו כל חברה כלכלית מותר להם להפעיל שיקולים של רווח! ומותר להם לא להיות צדיקים יותר מהחוק, בטח לא כשזה נוגע לכיס שלהם.
גם אני, ואתה וכולנו לא נחפש איך לשלם יותר מס כדי לתרום לאוכלסיות החלשות, ולא להחמיר יותר מחוקי התנועה, כשרכב תוקע אותנו ואנחנו רוצים לעקוף.
כן, מותר לנו כציבור להתגונן מפני מערכת הצינתוקים שמעצבנת אותנו. איך? בהעלאת העניין למודעות, באי נתינת תרומות לגופים שצינתקו אלינו, שאי חזרה למספרים כאלו ובמלכים לחקיקה בכנסת.

מערכת ימות המשיח הינו מערכת כלכלית שעושה [בחלק מסויים] את כספה על חשבון פרטיותם של אזרחי ישראל, לשום מערכת כלכלית אין את הזכות לפלוש לחייך, גם ע"פ המוסר בסיסי, ע"פ החוק, ואו הגינות, ואו התורה, נמצא פרצה בחוק שתפקידה במוצהר למנוע את הטרדות, ומשתמשים בה ביודעין, עד לשיתגברו המחוקקים לסתום גם פרצה זו, גם אם כוונותיה כלכליים, אין לה את הזכות להעמיד ביודעין פלטפורמה להטרדת אזרחים ויהודים, גם אם בינתיים כאמור לא תוקן חוק מפורש לאסור זאת, אין צורך להעמיד צוות טכנאים כי ביודעין אין מדובר כלל בהגדרות מסובכות, מספיק להגדיר שאי אפשר לצנתק ללא אישור של בעל הקו שיתקשר למערכת להצטרף לצינתוקים.

בניגוד אליכם שכתבתם שקל למצוא משלים ודוגמאות, אני לא הבאתי משלים ודוגמאות בניגוד אליכם, ותסלחו לי על הדוגמאות והמשלים שלכם, שאינם דומים לנושא המדובר.

מי אמר? אפשר לפתוח כאן פולמוס הלכתי נרחב של האם יש כאן דבר עבירה, והאם יש כאן מסייע לדבר עבירה. יהיו דעות לכאן ולכאן. אבל תהיה בטוח שתהיה בו יותר מדעה אחת חד משמעית.

האם אתם יודעים את הלכות גזל שינה או גזל זמן, האם שמעתם על ואהבת לרעך כמוך, האם אין חובה מהתורה שלא להנות אדם, האם לא כתוב שלא יהיו נבלים ברשות התורה,

כן, נכון, כמו שמותר לימות המשיח לצנתק, לך מותר לכתוב את התגובה הזו.

מותר, היכן כתוב שמותר לצנתק???

אבל גם לי מותר לכתוב את התגובה שלי,
ממקום של אזרח פשוט, שומר חוק (משתדל),
שמצנתקים לו לפעמים באמצע דברים חשובים
אבל הוא נושם עמוק, וממשיך הלאה.
ואני כותבת אותה כי אני חושבת שיש בה אמת
למרות שברור לי שהיא לא תהיה פופולארית
אולי אפילו תעצבן.:(

מעריך זאת מאוד

ברוך יצחקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
רעיון פצצה לחברה שדואגת לכלל הציבור
@ivr כמו שאתם מחתימים ומחייבים כל אחד מלקוחותיכם על הסכמים בזמן הצטרפותם לחברתכם.
מהיום שכל לקוח יחתום על מסמך שברגע שיגיעו 10 תלונות על לקוח (לא על מספר כי כל הזמן הם מתחלפים) שמצנתק או מתקשר למאן דהוא ללא בקשתו המפורשת. הקו שלו ייסגר לאלתר. ואם יש אפשרות לקונסו, אדרבה. רעיון לקנס: שכל מתלונן יקבל את הטלפון האישי של בעל הקו.
בואו תראו לכל הציבור את דאגתכם ותפרסמו כתובת מייל, ומספר טלפון ששם יהיה אפשר להתלונן.
יחי אדוננו מורנו ורבנו מלך המשיח לעולם ועד

נערך לאחרונה ב:

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
מהיום שכל לקוח יחתום על מסמך שברגע שיגיעו 10 תלונות על לקוח (לא על מספר כי כל הזמן הם מתחלפים) שצינתקו לו ללא בקשתו המפורשת. הקו שלו ייסגר לאלתר. ואם יש אפשרות לקונסו, אדרבה. רעיון לקנס: שכל מתלונן יקבל את הטלפון האישי של בעל הקו.
חזק!!!!!!

ברוך יצחקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מלשכתו של אורי מקלב שלחו לי אותה תשובה

שלום רב,
רצ"ב לינק בו תוכלו לקרוא על הליך החקיקה של חה"כ מקלב בנושא שבנדון.

http://main.knesset.gov.il/Activity...aspx?t=lawsuggestionssearch&lawitemid=2005826

בברכה,
דוד זוהר
יועץ פרלמנטרי לח"כ אורי מקלב

ומלשכתו של ישראל אייכלר, נראית קצת יותר רצינות

ראשית, נשמח לקבל פניה מפורטת ולהעבירה לטיפול הגורמים הרלוונטים.

בנוסף, לידיעתך, כיום החוק אוסר העברת מסרים ע"י חברות בלא קבלת אישור מראש וכמפורט בהרחבה בחוק חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ"ב-1982 סעיף 30א.

1

בכ"ר
איציק פיליפ

יועץ פרלמנטרי לח"כ הרב ישראל אייכלר
סגן יושב ראש הכנסת
ויו"ר הוועדה לפניות הציבור

תמשיכו וכך אולי יזוז משהו

ILSK

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לדעתי הם צריכים ויכולים לעשות שיהיה אפשרות לא לקבל צינתוקים לשעה זו וזו כמו שהם יכולים לעשות לחמש שעות הבאות וכוו'
בוודאי יש להם אפשרות לעשות את זה שכל אחד יוכל להתנתק לפי שעה ולפי תאריך מכל צנתוק.

ולכן אפי' אלו שכן רוצים לקבל צינתוק יהיה להם אפשרות שליטה.

לצערינו הפלישה לתחום הפרטי כבר נפרץ בזמן.
כל אחד מקבל בדואר הביתי עשרות ואלפי עלונים וצריך להחזיק בשביל זה מנקה מיוחד, ואף אחד לא קורא את העלונים המתרימים הללו.
כל אחד מקבל עשרות מיילים של חדשות ופרסומות אפי' אם מתנתקים באיזה צורה שהוא, מקבלים את זה בצורה אחרת.
אני אישית כבר התנתקתי מכל מיני שליחויות כאלו במייל עשרות פעמים והם שוב חזרו.

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
עוד רעיון הכי פשוט שיש:
שימות המשיח ושו"ת יפרסמו בעיתונות ובמדיה הדיגיטלית מספר טלפון אליו מתקשרים ובו מגדיר כל אחד באלו שעות הוא לא רוצה להצתנתק מלקוחותיהם.
אם יגדיר ל24 שעות-הוא יהיה משוחרר מצינתוקים.
ואם יבחר רק שעות מסויימות-בכל שאר שעות היום ייהנה מהצרמוניה...
אבל שתהיה לנו בחירה אם כן או לא.

ולא בצורה מסורבלת של לחזור לכל קו אחד אחד, לחכות דקה וחצי עד סוף התפריט לשמוע איפה לוחצים להסרה, ואז להמתין שוב שהרובוט יקריא את הטלפון שלך ואח"כ שוב יקריא שאכן זה מה שהסרת ואח"כ תצטרך לאשר ורק אחרי זה יש להסתפק האם תיהנה משעה של שקט או מפחות מיזה - תלוי במהירות של בעל הקו כמה זמן לוקח לו לעבור למספר חדש...

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני לא מבינה
מה כולם קונים את ההיתממות של ימות המשיח ושות'?

אם אני אגיע לטמבור לידי בטענה שהוא סיפק לום ופלייר למי שפרץ לבייתי
ובתמורה הוא יפתח זוג עיניים ענקיות
ויענה בתמימות שהוא "בסה"כ עסק כלכלי והוא רק "נותן שירות"
אני אמורה לקנות את הפוזה הזאת?
יש לי לפחות זכות לדעת מי הברנש שקנה ממנו את כלי הפריצה הללו?

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
יש לי לפחות זכות לדעת מי הברנש שקנה ממנו את כלי הפריצה הללו?
נא לא להיסחף. הבחור טוען שעדין הכל במסגרת החוק.
עד שתוכיחו כמובן אחרת.
בינתיים נאמין לו.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עד שתוכיחו כמובן אחרת.
בינתיים נאמין לו.
מממ... החוק לא ממש בעד
התיקון לחוק אוסר משלוח פרסומת מסחרית במייל, בפקס, בהודעת SMS או באמצעות מערכת חיוג אוטומטי, ללא אישור של הנמען.
או שזה לא נכלל בהגדרה פרסומת מסחרית. ייתכן.

בכל מקרה,
זו לא התנהגות מוסרית גם אם פרצה כלשהי בחוק הופכת את התופעה לחוקית.

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
בנוסף, לידיעתך, כיום החוק אוסר העברת מסרים ע"י חברות בלא קבלת אישור מראש וכמפורט בהרחבה בחוק חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ"ב-1982 סעיף 30א.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עד שתוכיחו כמובן אחרת.
בינתיים נאמין לו.
הוא אולי "נבל ברשות החוק" (לדבריו) אבל את התואר "נבל ברשות התורה" כבר א"א לתת לו. (הן בגלל התכנים ההרסנים והמזיקים, והן ההטרדה וגזל הזמן)

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
@קופירייטה

תודה על הצעה מזמן עשיתי את הצינתור ב"ה ואני חי בלעדיהם.

רק האילוץ או שאתה מקבל צינתוקים מכולם או שאתה לא מקבל מאף אחד זהו דבר נורא ואיום.

זה כמו שאושר עד תחייב לקנות תרסיס פלפל בכל קנייה.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
@יוסף שטיין, @מנוחהלה ,@דוד מרדכי - אתם יכולים פשוט להתנתק מהאפשרות של קבלת צינתוקים ממערכת ימות המשיח, כמו שהבחור הנחמד של ימות המשיח כבר הסביר במהלך השרשור הזה.
הבעיה כמו שאמרו, שיש דברים שכן צריך, שיושבים על המערכת שלהם. הודעות בתוך המשפחה, מהקהילה שלי וכדומה.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
@יוסף שטיין, @מנוחהלה ,@דוד מרדכי - אתם יכולים פשוט להתנתק מהאפשרות של קבלת צינתוקים ממערכת ימות המשיח, כמו שהבחור הנחמד של ימות המשיח כבר הסביר במהלך השרשור הזה.

הבחור הנחמד של ימות המשיח כבר הסביר בשרשור הזה
שכל מי שיעבור במדרכה ליד הבית שלי- יחטוף בלוק בראש
אם אתה לא רוצה, תמיד אפשר לעשות סיבוב...

ולטובת קשי הקליטה כאן בפורום, אסביר-
אם אני אסיר את עצמי מרשימת ההטרדות והצינתוקים
אני אוסר אוטומטית מהקווים המשפחתיים והקהילתיים.

ואל תתחילו להסביר לי שעלי להוקיר טובה על הקווים המשפחתיים
כי ימות המשיח לא עושה את זה בתור חסד.
כל דקות השיחה 'הולכות' לימות המשיח.

(ועל הצינתוק שקיבלתי בשלוש לפנות בוקר
מאיזה קו הודעות שמשום מה החליט לשייך אותי לקהילתו
אני לא אוותר כ"כ מהר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה