חרבות ברזל הנספח השבועי • 8

הסקר השבועי: איזו מטרה יותר נעלה, במידה וניתן להשיג רק אחת מהן, מה עדיף?

• מיטוט וחיסול החמאס

• השבת כל החטופים

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
נשיא הפליפינים פרדיננד מרקוס בירך הבוקר על שחרורה של נורלין "נטלי" בבדילה, שהייתה הפיליפינית השנייה ששוחררה משבי החמאס. הוא אמרכי כל הפליפינים שהוחזקו בשבי - שוחררו. "אני שמח מאוד להודיע שהיא שבה בשלום לישראל, והפכה לפיליפינית השנייה ששוחררה מעזה", הוא כתב וציין כי השגרירות תדאג לצרכיה בתיאום עם הרשויות בישראל.
היא אזרחית ישראל?
שילמנו עליה ב3 מחבלים???

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

הנורמלית האחרונה

משתמש מקצוען
פרסום ראשון: פרקליטי העצורות הערביות אזרחיות ישראל הודיעו לפרקליטות המדינה ומשרד המפשטים שהעצורות ומשפחותיהן מסרבות לכלול אותן בעסקת שחרור מול חמאס
מוחמד מג'אדלה
מה התירוץ שהם אומרים? למה הן לא רוצות להשתחרר?

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
‏מצטרף לחרם על מאסק: וושינגטון פוסט לא יפרסם יותר ברשת X. העיתון האמריקני משלב ידיים עם רשימה הולכת ומתארכת של חברות שנמנעות מלשתף תכנים ברשת החברתית של איל ההון - בעקבות הדהוד תוכן אנטישמי ונאו-נאצי :
ציד מכשפות.
אשכרה השמאל האמריקאי משכנע את עצמו שמאסק אנטישמי..
הוא פשוט היחיד שלא חוסם דעות שלא מוצאות חן בעיני הפרוגרסיבים..

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שירה אמה של החטופה שני, קיבלתי מסרים מהמשוחררות מהבת שלי, שמעתי שהיא חיה זה החזיר לי חצי מהנשמה.
איזו שני? שני לוק? עליה פורסם שהיא נפטרה.
על מי מדובר?

נעמה -

משתמש סופר מקצוען
כפי הנראה שני אחרת, יש שני גבאי ושני גורן. נראה לי גם שטעיתי ושירה זה קרובתה ולא אמה,
זה היה תוך כדי ראיון מכיכר החטופים לא שמעתי את כולו. היא גם סיפרה שם על המתח העצום כל יום אם היא תהיה ברשימה, שלפעמים זה נמשך עד 2 בלילה ואחרי.

נערך לאחרונה ב:

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
עיריית עזה: "צבא הכיבוש תקף (לפני ההודנה-א"ע) את מבנה ארכיון העיריה, דבר שגרם לשריפה במקום. כתוצאה מכך הושמדו אלפי מסמכים היסטוריים בני יותר ממאה שנה על המבנים בעיר עזה ועל שלבי התפתחותה."
הא, אז שם החביאו את המידע, מי היה קיסר פלסטין ב1948 ובאיזה מטבע השתמשו בפלסטין העתיקה..

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
זה די ברור!
אני לא רואה מציאות של קיום חיים בעוטף עזה ובישובי הצפון ללא תבוסה מהדהדת של חמאס ומכה כואבת לחיזבאללה!
הבעיה כאן היא התקשורת הישראלית שמפעילה לחץ מטורף שהדבר הכי חשוב כרגע הוא החזרת החטופים, וזה גובר מעל כל מטרה אחרת.
מדובר בהבנה שטחית ורדודה של המציאות.
אתה לא רואה מהמקום שלך
אני חי את זה
אני מכיר אנשים ודמויות שאני מאמין לכל מילה שלהם, אם חמאס לא יחוסל אנשים לא יחזרו כפשוטו, אין כאן ספק.

SHILATI

משתמש מקצוען
אין כאן ספק.
ברור שאין ספק
תושבי הדרום ובייחוד שדרות והעוטף לא צעקו מספיק במשך כל השנים??? שמספיק ושימוטטו אותם כבר???
והנה מה קרה!!! ה' ישמור!!!
אז למה למישהו יש עכשיו ספק??
כל הדיבורים על זה כבר גורמים להרגשה רעה :(

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...