עזרה הנייד לא מקבל שיחות שירות חשובות. מה לעשות?

אני1000

משתמש מקצוען
מלפני כחודשיים הנייד לא מקבל שיחות קוליות של סיסמאות לחברות האשראי, הבנק והביטוחים.
דיברתי עם חברת התקשורת [גולן] והחברות, ואף אחד לא עולה על הבעיה.
במכשיר עצמו אין הגדרה לשיחות חסומות או מספרים חסומים
מה יכול להיות הבעיה????

צ'אלמרית גאה

משתמש פעיל
היה לי את זה עם הזדהות ממשלתית אמרה לי הנציגה שזה קשור לחברת טלפון / לחסימה של וועד הרבנים, (אם מדובר בטלפון כשר)

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
מלפני כחודשיים הנייד לא מקבל שיחות קוליות של סיסמאות לחברות האשראי, הבנק והביטוחים.
דיברתי עם חברת התקשורת [גולן] והחברות, ואף אחד לא עולה על הבעיה.
במכשיר עצמו אין הגדרה לשיחות חסומות או מספרים חסומים
מה יכול להיות הבעיה????
קרה לי אותו דבר
והחברת אשראי עלתה על זה שהחברה ששולחת את ההודעות אני הייתי חסום אצלה
והם פנו אליה והיא פתחה את המספר שלי מהחסימה

אני1000

משתמש מקצוען
היה לי את זה עם הזדהות ממשלתית אמרה לי הנציגה שזה קשור לחברת טלפון / לחסימה של וועד הרבנים, (אם מדובר בטלפון כשר)
קרה לי אותו דבר
והחברת אשראי עלתה על זה שהחברה ששולחת את ההודעות אני הייתי חסום אצלה
והם פנו אליה והיא פתחה את המספר שלי מהחסימה
לא הבנתי איך פתאום ביום בהיר הנייד מפסיק לקבל שיחות כאלו [ואת שאר השיחות של הקווי נייעס ושטויות זה ממשיך לקבל] יש לנו עוד קו בדיוק אותו חברה עם אותו מכשיר ושם אין בעיות....
מי זה שחוסם לי את השיחות האלו? למי לפנות? מה לעשות?

צ'אלמרית גאה

משתמש פעיל
לא הבנתי איך פתאום ביום בהיר הנייד מפסיק לקבל שיחות כאלו [ואת שאר השיחות של הקווי נייעס ושטויות זה ממשיך לקבל] יש לנו עוד קו בדיוק אותו חברה עם אותו מכשיר ושם אין בעיות....
פלאפון כשר?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
יש חברות שנותנות שירותים לבנקים וכו' שהם ממרים את ההודעות sms להודעות קוליות וחברה הזאת חסמה אותך
לא זוכר איך קוראים לחברה הזאת
תפני לחברת אשראי לדוגמה ושהם יפנו לחברההזאת לשחרר את החסימה שלך

מצרפת תגובה

משתמש צעיר
אולי אפשר לנסות העברת שיחות למכשיר אחר כשמגיעות כאלה שיחות, ולראות אם היתה העברה.

אני1000

משתמש מקצוען
מי יכול לעזור לי בעניין זה דחוףףףףף אף אחד לא מוצא את הבעיה

קווי תוכן

משתמש צעיר
האם ניסיתם להכניס את הסים למכשיר אחר ולבדוק?
האם הבעיה מתרחשת גם כאשר אתם מכניסים למכשיר הזה סים אחר ואמורים לקבל אליו שיחה מאותם מספרים?

בקיצור - האם ניסיתם לבודד את הרכיב הבעייתי - סים / מכשיר ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה