דרוש מידע הנדסאי אלקטרוניקה לחרדית?

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
מחפשת מקום ללימודי הנדסת אלקטרוניקה, לבת חרדית. עדיף בירושלים.
(אם משנה-בעלת תעודת הנדסאי תוכנה מה"ט)
בתודה מראש!

לא במסגרת י"ג-י"ד
עברה את הגיל:)

יהודי חם

משתמש מקצוען
הנדסאי או מהנדס?
הנדסאי יש במררכז החרדי להכשררה מקצועית
מהנדס בעיקון יש במכון לב אך למיטב ידיעתי אין את המסלול הזה בקמפוס טל (נשים)

wail

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד רעיון , אולי יכולה להשתלב בהמסלול של הנדסאי חשמל במרכז החרדי , כמדומני שהבסיס של הלימודים זהה. (אולי בשנה וחצי הראשונות ,צריך להשוות את הסילבוסים. אולי אפשר גם לקחת רק את הקורסים השייכים לאלקטרוניקה כדי להכיר את הציוד במעבדות). את השאר בוודאי אפשר להשלים.
כדאי קודם לבדוק באיזה תחום ספציפית רוצים לעסוק (במקום ללמוד את כל הנושאים) כי אם זה רק לצורך השלמת ידע בתחום של תוכנה embedded למשל, אז בוודאי אפשר ללמוד אונליין. אין לי כרגע קישורים ספציפיים .

נערך לאחרונה ב:

wail

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי עבודה, לא מכיר מקום חרדי לבנות (וגם לבנים) ואם יש מקום ספציפי ותלמד את הנושאים שלהם אז נקווה שבעז"ה תוכל להיכנס. מצויים למשל הרבה מהנדסים מתחומים אחרים שעובדים בתוכנה ובכל מיני תחומים שלא למדו במקור אבל השתלמו עם הזמן.

יהודי חם

משתמש מקצוען
יש תוכנית של חברת חשמל לבנות חרדיות של הנדסאי חשמל
היה פרסום במשפחה לפני כחודש
יש מלגה מלאה והשמה מובטחת למסיימות
אבל זה כמובן זרם חזק ולא אלקטרוניקה
אגב, מה יש במקצוע הזה שעושה אותו לגברי??

ביחד ננצח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש במכללת אורט בירושלים רק שזה לא חרדי.
חוץ מזה יש בסמינר בנות אלישבע אבל זה באמת רק ליג יד.
לגבי הנדסאי חשמל יש הבדל מטורף בין החומר הנלמד וזה שני תחומים שונים כך שאם תלמדי הנדסאי חשמל זה לא יעזור לך להגיע לאלקטרוניקה.

יהודי חם

משתמש מקצוען
לגבי הנדסאי חשמל יש הבדל מטורף בין החומר הנלמד וזה שני תחומים שונים כך שאם תלמדי הנדסאי חשמל זה לא יעזור לך להגיע לאלקטרוניקה.

בתואר ראשון בהנדסת חשמל - חשמל ואלקטרוניקה הם אותו מסלול וההבדל הוא רק בהתמחות
דהיינו הבדל של 20-30 נ"ז מתוך 155

נערך לאחרונה ב:

יהודי חם

משתמש מקצוען
הנדסאי:
היה פרסום בעיתון משפחה על תוכנית ייעודית של חברת החשמל
כתבתי עליה בתגובות הקודמות
כמו"כ אני חושב שיש במרכז החרדי להכשרה מקצועית

מהנדס - תואר:
אני חושב שאין

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
והנדסאי חשמל-כן יש מקום ללמוד לבת חרדית?
אני מבררת המון על הנושא כי מחפשת גם מקום כזה(אבל לשלב עם עבודה)
אז במרכז החרדי להכשרה מקצועית יש לימודי הנדסאי חשמל לנשים 4 פעמים בשבוע למשך 3 שנים בבקרים
בכל המקומות האחרים זה מעורב והם גם אמרו לי שבד"כ כולם גברים ויש כמה נשים בודדות כל שנה שרוצות ללמוד את המקצוע
למרות שעכשיו הנדסאי חשמל לנשים ממש נכנס

ביחד ננצח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בתואר ראשון בהנדסת חשמל - חשמל ואלקטרוניקה הם אותו מסלול וההבדל הוא רק בהתמחות
דהיינו הבדל של 20-30 נ"ז מתוך 155
בהנדסאי תוכנית הלימודים שונה לגמרי בין התחומים.

ביחד ננצח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני מבררת המון על הנושא כי מחפשת גם מקום כזה(אבל לשלב עם עבודה)
אז במרכז החרדי להכשרה מקצועית יש לימודי הנדסאי חשמל לנשים 4 פעמים בשבוע למשך 3 שנים בבקרים
בכל המקומות האחרים זה מעורב והם גם אמרו לי שבד"כ כולם גברים ויש כמה נשים בודדות כל שנה שרוצות ללמוד את המקצוע
למרות שעכשיו הנדסאי חשמל לנשים ממש נכנס
אני מכירה אישית מישהי שלומדת את זה וממש עכשיו מסיימת
זה שנה ושמונה חודשים עם השמה מלאה

wail

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
בהנדסאי תוכנית הלימודים שונה לגמרי בין התחומים.
תכניות הלימודים בוודאי שונות - אחרת זה היה אותו מסלול ובעיקר התמחות אחרת.
מה שכן נאמר, שמי שרוצה לרכוש ידע באלקטרוניקה (ולא חשוב לו דווקא תעודה של הנדסאי אלקטרוניקה), יכול למצוא את קורסי הבסיס גם במסלול של הנדסאי חשמל (הם לומדים את אותו חומר בכותרות אחרות - אני מלמד בשתי המגמות).
כמו"כ אצל מהט יש בנוסף כמה קורסי בחירה ששייכים באופן מובהק לאלקטרוניקה ולכן צריך לבדוק פר התכנית שהמוסד בחר , וכמובן בלי להיכנס אם זה מסתדר מבחינת שנתונים, תשלומים למוסד וכו'.
יש כאן למשל את מקצועות הגרעין בתכנית של משה"ח להנדסאי- חשמל. רוב קורסי הגרעין הם בהחלט הבסיס שהנדסאי אלקטרוניקה נדרש לדעת .

נערך לאחרונה ב:

ביחד ננצח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תכניות הלימודים בוודאי שונות - אחרת זה היה אותו מסלול ובעיקר התמחות אחרת.
מה שכן נאמר, שמי שרוצה לרכוש ידע באלקטרוניקה (ולא חשוב לו דווקא תעודה של הנדסאי אלקטרוניקה), יכול למצוא את קורסי הבסיס גם במסלול של הנדסאי חשמל (הם לומדים את אותו חומר בכותרות אחרות - אני מלמד בשתי המגמות).
כמו"כ אצל מהט יש בנוסף כמה קורסי בחירה ששייכים באופן מובהק לאלקטרוניקה ולכן צריך לבדוק פר התכנית שהמוסד בחר , וכמובן בלי להיכנס אם זה מסתדר מבחינת שנתונים, תשלומים למוסד וכו'.
יש כאן למשל את מקצועות הגרעין בתכנית של משה"ח להנדסאי- חשמל. רוב קורסי הגרעין הם בהחלט הבסיס שהנדסאי אלקטרוניקה נדרש לדעת .
יש לך תואר מהנדס?
איפה אתה מלמד?
אני מדברת על תוכנית של תעודה מטעם מרד החינוך ולא של מהט.
סתם מעניין אותי מה נחשב יותר טוב? מהט או משרד החינוך?

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אני מכירה אישית מישהי שלומדת את זה וממש עכשיו מסיימת
זה שנה ושמונה חודשים עם השמה מלאה
השנה ושמונה חודשים זה 5 ימים בשבוע
ולגבי השמה מלאה אני כבר עובדת ב"ה בתחום ומממנים לי מהעבודה לימודי הנדסאי חשמל -תעודה
אך אני כן צריכה לשלב לימודים עם עבודה כך שהלימודים הנ"ל לא רלוונטיים
אם מישו מכיר מקום ללימודי הנדסת/הנדסאי חשמל שאפשר לשלב עם עבודה יעזור לי מאוד
כי לא מצאתי וחבל לי לפספס את ההזדמנות

ביחד ננצח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
השנה ושמונה חודשים זה 5 ימים בשבוע
ולגבי השמה מלאה אני כבר עובדת ב"ה בתחום ומממנים לי מהעבודה לימודי הנדסאי חשמל -תעודה
אך אני כן צריכה לשלב לימודים עם עבודה כך שהלימודים הנ"ל לא רלוונטיים
אם מישו מכיר מקום ללימודי הנדסת/הנדסאי חשמל שאפשר לשלב עם עבודה יעזור לי מאוד
כי לא מצאתי וחבל לי לפספס את ההזדמנות
אני מכירה לימודי ערב
אבל במכללה לא חרדית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה