המשך מיספור הערות שוליים

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לישראל
אני מנסה לפתוח עם לחצן ימני והוא מוציא הודעת שגיאה שלוינדוס אין אפשרות לפתוח קובץ זה. נסה דרך האינטרנט. דרך האינטרנט מפנה אותי לאתר של מיקרוסופט ששם נמסר שאפשרות פתיחה של קובץ זה אינה זמינה בשפה שלי. השפה של המחשב שלי היא עברית.
אשמח לקבל הדרכה.

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י נירוש;984058:
לישראל
אני מנסה לפתוח עם לחצן ימני והוא מוציא הודעת שגיאה שלוינדוס אין אפשרות לפתוח קובץ זה. נסה דרך האינטרנט. דרך האינטרנט מפנה אותי לאתר של מיקרוסופט ששם נמסר שאפשרות פתיחה של קובץ זה אינה זמינה בשפה שלי. השפה של המחשב שלי היא עברית.
אשמח לקבל הדרכה.

באיזה וורד אתה משתמש?

Yisrael

משתמש פעיל
נסה את הקובץ הזה

קבצים מצורפים

• פתרון לבעיית השצ'ב בהערות שוליים.rar
    KB 14.4 · צפיות: 14

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה ויישר כח!
אני אנסה להשתמש בזה. לע"ע ההערות שוליים אצלי הן אותיות, ונעצרות בשצ"ב ומתחילות שוב. האם עלי להפוך אותן תחילה למספרים? איך עושים את זה? והאם זה ניתן גם אם החלפתי את גופן ההערות למטה מאות עילי לאות רגילה?
תודה על העזרה.

Yisrael

משתמש פעיל
אין צורך להפוך למספרים.
ניתן.

אשמח לעדכון אם זה עובד.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אשב על זה מחר בל"נ. תודה!

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ישראל אשמח אם תועיל להוסיף עוד פונקציות למאקרו.

יעילות

משתמש פעיל
עימוד ספרים
נכתב ע"י Yisrael;984048:
מצורף בזה קובץ וורד המכיל פקודות מאקרו לפתרון "בעיית השצ"ב" בהערות שוליים בוורד.

המאקרו יהפוך את ההפניות להערות השוליים לאותיות. מצ"ב גם פקודה להחזרת המצב לברירת המחדל בוורד (הפניה ממוספרת).

אם למישהו יש צורך אפשר להוסיף פונקציות נוספות כמו אפשרות ליצירת ההערות מראש בסימון הפניה זה ועוד.

יש לחלץ את הקובץ מהארכיון ולפתוח אותו (רצוי) באמצעות קליק ימני ו-פתח.
הקובץ מכיל הוראות התקנה והפעלה שיש לפעול על פיהם.

מקווה שיהיה לעזר.
ניתן להשתמש לשימוש מסחרי גורף?
תודה רבה מראש.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לישראל
ניסיתי להכניס את הקובץ לספריה סטארטאפ, וזה לא הופעל. אח"כ נזכרתי שיש לי בתיקיה סטארטאפ סרגל ניקוד והוא לא מופיע בתיקיה זו, אז חיפשתי היכן הוא מונח, ואז מצאתי תיקיית סטארטאפ אחרת בנתיב הבא:
C:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\STARTUP
הפעלתי ועדיין זה לא עבד.
ואז ראיתי שהאאוטלוק עובד, כיביתי אותו וכן ניגשתי למנהל המשימות>תהליכים וחיפשתי את תכנית וורד ומצאתי שהיא עדיין עובדת ברקע [היא ניקראת WINWORD.EXE] והפסקתי את פעולתה, ואז הפעלתי את וורד שוב וכעת זה עובד. יגעת ומצאת...
ושוב יישר כח!

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י moishy;984142:
ישראל אשמח אם תועיל להוסיף עוד פונקציות למאקרו.
אם תפרט מה יכול להועיל אשמח לראות אם זה אפשרי.
נכתב ע"י יעילות;984353:
ניתן להשתמש לשימוש מסחרי גורף?
תודה רבה מראש.
בשמחה!

(בתנאי שהקוד נשאר חסוי ולשימוש מסחרי שלך ולא למכור כמובן).
נכתב ע"י נירוש;984558:
לישראל
ניסיתי להכניס את הקובץ לספריה סטארטאפ, וזה לא הופעל. אח"כ נזכרתי שיש לי בתיקיה סטארטאפ סרגל ניקוד והוא לא מופיע בתיקיה זו, אז חיפשתי היכן הוא מונח, ואז מצאתי תיקיית סטארטאפ אחרת בנתיב הבא:
C:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\STARTUP
הפעלתי ועדיין זה לא עבד.
ואז ראיתי שהאאוטלוק עובד, כיביתי אותו וכן ניגשתי למנהל המשימות>תהליכים וחיפשתי את תכנית וורד ומצאתי שהיא עדיין עובדת ברקע [היא ניקראת WINWORD.EXE] והפסקתי את פעולתה, ואז הפעלתי את וורד שוב וכעת זה עובד. יגעת ומצאת...
ושוב יישר כח!

הקיצ'ר, עזרתי לעוד יהודי?

יעילות

משתמש פעיל
עימוד ספרים
נכתב ע"י Yisrael;984577:
בשמחה!

(בתנאי שהקוד נשאר חסוי ולשימוש מסחרי שלך ולא למכור כמובן).
אולי לא התנסחתי מספיק ברור, התכוונתי לפרנסתי כקלדנית, מנקדת ומעמדת לעצמי וללקוחות.
האם אפשר? תודה רבה מראש על מענה ברור.

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י יעילות;984585:
אולי לא התנסחתי מספיק ברור, התכוונתי לפרנסתי כקלדנית, מנקדת ומעמדת לעצמי וללקוחות.
האם אפשר? תודה רבה מראש על מענה ברור.

בשמחה!

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בעיקר שההפניה בעת הוספתו יהיה במתכונת האותיות. וכן שיהיה אפשר להוסיף באמצע הפניות כמו כל הוספת הפניה.
ואם יש לך עוד רעיונות אדרבה תחכים אותנו.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י Yisrael;984577:
הקיצ'ר, עזרתי לעוד יהודי?
בהחלט! לעוד יהודים רבים! אני בטוח שעתה רבים ייעזרו בזה. לכן כדאי להשאיר את הקבצים הנ"ל מוכנים להורדה גם בעתיד.
מה שפרטתי את הקורות אותי היה כדי לעזור לאחרים שבודאי חלקם יעברו זאת בעצמם, כדי שלא 'יתקעו'.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י Yisrael;984577:
לישראל
עוד דבר שכדאי להוסיף - האפשרות לעצב את האות, או לכה"פ שתהיה האפשרות לשמר את עיצוב המקור. לאחר שהתוכנה תיקנה את כל האותיות עם המאקרו, היה צריך לעצב את האותיות מחדש, וחלקם נזקקו לעיצוב ידני.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י Yisrael;984577:
לישראל
כיצד אני פועל במצב בו אני רוצה להתחיל לשנות מסמך נוסף ולהתחיל אותו לדוגמא מהאות תר?
ניסיתי לשנות תחילה למספרים למס' 600 ואז לשנות בעזרת המאקרו, אך הוא התחיל לי את האותיות מהאות א'...
יש פתרון לזה?

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י moishy;984689:
בעיקר שההפניה בעת הוספתו יהיה במתכונת האותיות. וכן שיהיה אפשר להוסיף באמצע הפניות כמו כל הוספת הפניה.
ואם יש לך עוד רעיונות אדרבה תחכים אותנו.
אפשר ליצור מאקרו שייצור הערת שוליים עם ההפניה הזו ואני מקווה לעשות את זה כשיהיה לי פנאי.

לגבי סנכרון שאר ההפניות באופן אוטומטי זה בלתי אפשרי. מה שכן אפשר לעשות שהמאקרו שייצור את ההערה בתבנית הזו יעבור על שאר ההפניות וישנה אותם, אבל לדעתי זה פחות נוח כי זה יכול לקחת הרבה זמן, כך שיותר נוח אחרי שמוסיפים את ההערה וגומרים לערוך אותה פשוט להפעיל שוב את המאקרו והכל יסונכרן. אתה חושב אחרת?
נכתב ע"י נירוש;984704:
לישראל
עוד דבר שכדאי להוסיף - האפשרות לעצב את האות, או לכה"פ שתהיה האפשרות לשמר את עיצוב המקור. לאחר שהתוכנה תיקנה את כל האותיות עם המאקרו, היה צריך לעצב את האותיות מחדש, וחלקם נזקקו לעיצוב ידני.
מה הכוונה עיצוב? זה אמור להיות בעיצוב של הסגנון הרגיל של וורד רק בכתב עילי כמו כל הפניה, לא?
נכתב ע"י נירוש;984719:
לישראל
כיצד אני פועל במצב בו אני רוצה להתחיל לשנות מסמך נוסף ולהתחיל אותו לדוגמא מהאות תר?
ניסיתי לשנות תחילה למספרים למס' 600 ואז לשנות בעזרת המאקרו, אך הוא התחיל לי את האותיות מהאות א'...
יש פתרון לזה?

אפשר לפתור את הבעיה בקלות, מקווה בקרוב כשיהיה לי זמן.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י נירוש;984704:
לישראל

בדקתי את הנושא והעיצוב נשמר כאשר ההפניות עוצבו דרך הסגנון 'הפניה להערת שוליים'
אבל אם הן עוצבו ידנית אזי כאשר התוכנה של ישראל ממספרת את ההערות מחדש הן שוב מקבלות את הסגנון הנ''ל ולא את העיצוב הידני, והפתרון הוא שלפני שעושים מספור ללחוץ עם הימני של העכבר של הסגנון הנ''ל בחלונית הסגנונות ואז ללחוץ על עדכן סגנון שיתאים לקטע הנבחר. אם הסגנון הנ''ל לא גלוי בחלונית הסגנונות יש לעמוד עם הסמן על אות ההפניה וללחוץ CTRL+SHIFT+S ואח''כ ללחוץ על החל מחדש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה