המשך מיספור הערות שוליים

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שלום
אני מעונין להמשיך הערות שוליים במיספור הקודם. יש לי מסמך שבאמצעו ההערות מתחילות שוב מא', ואני מעונין שימשיכו מ - לדוגמא - שצג כו'
כיצד עושים זאת?

FullTime

משתמש מקצוען
נכתב ע"י נירוש;978696:
שלום
אני מעונין להמשיך הערות שוליים במיספור הקודם. יש לי מסמך שבאמצעו ההערות מתחילות שוב מא', ואני מעונין שימשיכו מ - לדוגמא - שצג כו'
כיצד עושים זאת?

וורד יודע לספור רק עד שצג
גם במספרי עמודים.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
האם מישהו מכיר איזושהי אפשרות עקיפה לבאג הזה?

FullTime

משתמש מקצוען
נכתב ע"י נירוש;978781:
האם מישהו מכיר איזושהי אפשרות עקיפה לבאג הזה?

זה לא באג. ככה החליט ביל גייטס.

אולי המשלים יש להם פיתרון לזה, אבל אני לא מאמין שהם יכולים לייצר יש מאין. זה פשוט לא מובנה.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשרות אחרת -
האם אפשר לפצל את הקובץ ולהתחיל קובץ חדש עם הערה שצג כו' ??

ואם כן - איך מפצלים קובץ וורד מבלי 'גזור הדבק' דבר שפוגע פעמים רבות בעיצוב ובתמונות?

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
להמשלים יש פתרון (נראה לי גם למספרי הערות)
וגם כאן הסתובבו פתרונות (למספרי עמודים, אפשר להשאיל משם את הנוסחא למספרי הערות)

פיצול לא יעזור. וורד פשוט לא סופר בעברית אחרי שצג, גם אם זה ההערה הראשונה.

Yisrael

משתמש פעיל
כבר דובר בבאג זה רבות בפורום זה, והפתרון היעיל ביותר נמצא כאן.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י Yisrael;981207:
כבר דובר בבאג זה רבות בפורום זה, והפתרון היעיל ביותר נמצא כאן.

תודה על העזרה, אבל אני משתמש ביתי, ומה שכתוב שם זה למקצוענים ובשבילי זה כמו אידיש...

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אמליץ לך אולי לשלוח הודעה פרטית לRחמים מתאים לו לדעת, הוא פיתח אפשרות שעובדת על מספרי עמודים

CHL357

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נירוש;982314:
איך מגיעים אליו?
יש פיתרון פשוט מאוד, להחליף בתבנית את המיספור למספרים ואז אינו מתחיל מיספור חדש אחרי 392.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כפי שציינת, זה פשוט מאד, אני מחפש להשאר עם סימוני הערות של אותיות ובכ"ז להתגבר על הבעיה. יישר כח בכל אופן.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
שלום לכולם,

אכן אחד מהתוכנות שאפשר להשיג אצלי הוא תוסף לוורד שיש בו את הכלים הבאים:

1. מספור מחדש של כל ההערות בתבנית של א ב ג וכו' עד א'תתקצט = [1998] כולל לשון נקיה כמקובל בספרי קודש. תוכל למספר את ההערות בכל שלב בעריכת המסמך.[וכל זה ללא שדות SEQ או אחרים שמגדילים את המסמך כיון שכל שדה כזה יש בו כמה עשרות מילים, כפול מספר ההערות, כפול 2.]

2. שחזור המספור, תוכל לשחזר את המסמך למספור הרגיל של וורד בכל שלב.

3. הגדרות עיצוב: תוכל להגדיר שעיצוב ההפניה של ההערות שנמצאת בגוף הטקסט יהיה אחר מאשר האות של ההערה שנמצאת למטה, וכן אפשר להוסיף סוגר עגול ')' או סוגר מרובע ']' או נקודה אחר האות של ההערה כמקובל בספרי קודש.

Yisrael

משתמש פעיל
אם עדיין יש מזה תועלת למאן-דהו אוכל להעלות כאן מאקרו שיכול לעשות את זה בלי שדות באופן קל להפעלה (לתועלת "משתמשים ביתיים"...).

נכתב ע"י Rרחמים;982585:
שלום לכולם,

אכן אחד מהתוכנות שאפשר להשיג אצלי הוא תוסף לוורד שיש בו את הכלים הבאים:

1. מספור מחדש של כל ההערות בתבנית של א ב ג וכו' עד א'תתקצט = [1998] כולל לשון נקיה כמקובל בספרי קודש. תוכל למספר את ההערות בכל שלב בעריכת המסמך.[וכל זה ללא שדות SEQ או אחרים שמגדילים את המסמך כיון שכל שדה כזה יש בו כמה עשרות מילים, כפול מספר ההערות, כפול 2.]

2. שחזור המספור, תוכל לשחזר את המסמך למספור הרגיל של וורד בכל שלב.

3. הגדרות עיצוב: תוכל להגדיר שעיצוב ההפניה של ההערות שנמצאת בגוף הטקסט יהיה אחר מאשר האות של ההערה שנמצאת למטה, וכן אפשר להוסיף סוגר עגול ')' או סוגר מרובע ']' או נקודה אחר האות של ההערה כמקובל בספרי קודש.

כמה שאלות:

א. האם האות המפנה להערה היא באמת ההפניה או שהיא תחליף להפניה וההפניה עצמה בלתי נראית?

ב. האם האופציה היא אחר כתיבת המסמך להפוך את כל ההפניות הממוספרות לאותיות או שכל הערה שמוסיפים מיד היא נוצרת בתבנית של א,ב,ג?

ג. האם אחרי שמשנים את ההפניות לתבנית שלך אפשר להוסיף הערה בין ההערות ושאר ההפניות יסונכרנו אוטומטית למספור המתאים להם באותיות?

ד. (לגבי 3) כנ"ל בשאלה א: האם הוספת הסוגריים ו/או הנקודה מהווים חלק מההפניה עצמה או שהם תוספת לפני ו/או אחרי תו ההפניה?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מאקרו להערות שוליים

נכתב ע"י Yisrael;983105:
אם עדיין יש מזה תועלת למאן-דהו אוכל להעלות כאן מאקרו שיכול לעשות את זה בלי שדות באופן קל להפעלה (לתועלת "משתמשים ביתיים"...).

לישראל
אכן אני עדיין זקוק לזה, אמנם אם הייתי משתמש קבוע - הייתי משקיע 50 ש"ח וקונה את התכנה של רחמים, אך היות ואני צריך לפתור בעיה חד פעמית במסמך, ואיני חושב שאצטרך עוד פעם להשתמש בזה - אשמח לקבל עזרה בהתנדבות.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י Yisrael;983105:

כמה שאלות:

א. האם האות המפנה להערה היא באמת ההפניה או שהיא תחליף להפניה וההפניה עצמה בלתי נראית?

ב. האם האופציה היא אחר כתיבת המסמך להפוך את כל ההפניות הממוספרות לאותיות או שכל הערה שמוסיפים מיד היא נוצרת בתבנית של א,ב,ג?

ג. האם אחרי שמשנים את ההפניות לתבנית שלך אפשר להוסיף הערה בין ההערות ושאר ההפניות יסונכרנו אוטומטית למספור המתאים להם באותיות?

ד. (לגבי 3) כנ"ל בשאלה א: האם הוספת הסוגריים ו/או הנקודה מהווים חלק מההפניה עצמה או שהם תוספת לפני ו/או אחרי תו ההפניה?

א. המספור החדש הוא תחליף להפניה וההפניה המקורית נסתרת התועלת בכך היא שאפשר לשחזר בקלות את המסמך לצורך הוספת הערות או מחיקת הערות.

ב. הערה חדשה שמוסיפים לא נוצרת מיד בתבנית החדשה אלא בתבנית הרגילה של וורד (אלא אם כן אחשוב על איזה פיתוח בנושא...).

ג. אפשר תמיד להוסיף הערות או למחוק הערות אבל צריך ללחוץ שוב על 'מספור' כדי למספר מחדש את הרצף הנכון.

ד. הסוגריים זה חלק מהפניה החדשה שהתוכנה מוסיפה ולא חלק מההפניה של וורד שהיא מוסתרת.

Yisrael

משתמש פעיל
מצורף בזה קובץ וורד המכיל פקודות מאקרו לפתרון "בעיית השצ"ב" בהערות שוליים בוורד.

המאקרו יהפוך את ההפניות להערות השוליים לאותיות. מצ"ב גם פקודה להחזרת המצב לברירת המחדל בוורד (הפניה ממוספרת).

אם למישהו יש צורך אפשר להוסיף פונקציות נוספות כמו אפשרות ליצירת ההערות מראש בסימון הפניה זה ועוד.

יש לחלץ את הקובץ מהארכיון ולפתוח אותו (רצוי) באמצעות קליק ימני ו-פתח.
הקובץ מכיל הוראות התקנה והפעלה שיש לפעול על פיהם.

מקווה שיהיה לעזר.

קבצים מצורפים

• פתרון לבעיית השצ'ב בהערות שוליים.rar
    KB 24.3 · צפיות: 22

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יישר כח! אנסה ללמוד כיצד להפעיל זאת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה