המשך מיספור הערות שוליים

מיקי7

משתמש חדש
אין מילים להודות לך על העזרה העצומה שזכיתי לה
ע"י המאקרו שלך
אני תקוע זמן רב עם ספר שיש לו הערות שולים מעל 500
ואין באפשרותי לפצל אותו לשני חלקים נפרדים
והתייעצתי עם אנשים רבים
ואין מה לומר שאתה גאון גדול
ואדם טוב מאד בזאת שאתה חולק מחכמתך לבשר ודם
אלפי תודות
מיקי7

Yisrael

משתמש פעיל
חשבתי להוסיף אופציה למאקרו שתהיה אפשרות לבחור טקסט שרק עליו המאקרו יעבור וישנה את ההפניות שהוא מכיל ואת שאר ההפניות במסמך ישאיר כמו שהן.

השאלה היא האם במקרה כזה עדיף שהמספור יתחיל מההתחלה (דהיינו מ-א) או שימשיך לפי המספר הסידורי של ההערה.
לדוגמה:
האם התוצאה תהיה כך: 1, 2, ג, ד
או כך: 1, 2, א, ב

כמו כן במקרה שאחרי הטקסט שנבחר לשינוי ההפניות יש עוד הערות שוליים שלא נבחרו ונשארו בתבנית המספרים הרגילה של וורד האם הם ימשיכו כסדר או יחשבו מספור חדש.
לדוגמה:
כך: 1, 2, (ג, ד / א, ב) (5, 6 / 3, 4)
או כך: 1, 2, (ג, ד / א, ב) 1, 2.

השאלה היא בעצם האם יש שימוש למאקרו לחלק מהמסמך רק באופן שההפניות שבאותיות נחשבות כמספור בפני עצמו [שאז התוצאה צריכה להיות: 1, 2, א, ב, 1, 2] או שיש לו שימוש גם כאשרר כל ההערות ממוספרות בסדר אחד רציף אלא שמעוניינים שחלק מההפניות ימוספרו באותיות [שאז התוצאה צצריכה להיות כך: 1, 2, ג, ד, 5, 6]

מקווה שלא סירבלתי יותר מידי ויצאתי מובן.

אודה לכם מאוד על ההתייחסות.

עריכה:

במחשבה שנייה נראה לי שהאופציות שיכולות להיות שימושיות הם:
1, 2, א, ב, 3, 4 - דהיינו שתי קבוצות הערות במסמך, אחת עם מספרים ואחת עם אותיות.
1, 2, ג, ד, 5, 6 - קבוצה אחת של הערות שחלקה ממוספרת באותיות. כנראה פחות שימושי, או אולי בכלל לא?

מה אומרים?
כן, גם אני קצת מבולבל...

נכתב ע"י מיקי7;985561:
אין מילים להודות לך על העזרה העצומה שזכיתי לה
ע"י המאקרו שלך
אני תקוע זמן רב עם ספר שיש לו הערות שולים מעל 500
ואין באפשרותי לפצל אותו לשני חלקים נפרדים
והתייעצתי עם אנשים רבים
ואין מה לומר שאתה גאון גדול
ואדם טוב מאד בזאת שאתה חולק מחכמתך לבשר ודם
אלפי תודות
מיקי7

אני שמח לשמוע שעזרתי לך מאוד. עדיין לא גאון גדול, הכל עניין של ניסיון וקצת תחכום.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עוד לא נתקלתי במקרה שהיה צורך בשינוי חלק מההפניות לאותיות, מה שכן יכול להיות שימושי לדעתי הוא 1, 2, 3, 3א, 3ב, 4, 5 וכן עזה"ד. או להיפך א, ב, ג, ג1, ג2, ג3, 4, 5.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י moishy;985990:
עוד לא נתקלתי במקרה שהיה צורך בשינוי חלק מההפניות לאותיות, מה שכן יכול להיות שימושי לדעתי הוא 1, 2, 3, 3א, 3ב, 4, 5 וכן עזה"ד. או להיפך א, ב, ג, ג1, ג2, ג3, 4, 5.

אני מסכים עם מוישי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה