דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אשל ירושלים-
איך אפשר לשלוח לכם פרטים איפה מתעכבים הכרטיסים שלנו? כבר לפני שבועיים שמענו על הזכאות וזה עדיין לא בחברת שליחויות.
אנחנו מעבירים להדפסה את כל הזכאים שנשארו אצלנו במערכת ולא הודפסו (ונמצאו תקינים) מקווים שתוך 10 ימים נתחיל להפיץ אותם.
מי שמופיע כזכאי ונמצא שגוי נמצא אצל הרשות וממתין לתיקון.
מי שלא מופיע אצלנו במערכת כזכאי, ייקלט אצלנו במערכת תוך מספר ימים מרגע קבלתו מהרשות.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
@אשל ירושלים לגבי הפעימה השניה, זה גם מי שקיבל את הכרטיס לפני שבוע, או שצריך שיעבור איזה זמן?

L1234

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
משפחה שיש להם 2 עם קצבת נכות. מלאה.
ואין עוד הכנסות.
יש להם הנחה קבועה - בגלל הנכות.
האם גם הם זכאים?

RMV

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דבר ראשון תודה רבה לארגון אשל ירושלים שלקחו על עצמם את הפרויקט העצום הזה.
שבוע וחצי לפני פסח קיבלתי הודעה שנמצאתי זכאי ושליח יצור איתי קשר לגבי מועד החלוקה,
עברו כמה ימים ולא קיבלתי את הכרטיס, אז התקשרתי לאשל ירושלים ואמרו לי שהכרטיס אצל השליח ולכן אני צריך ליצור קשר עם חברת השליחויות.
יצרתי קשר עם חברת השליחויות שטענה שזה לא אצלם, וחוזר חלילה. מאז ניסיתי כמה פעמים ליצור קשר עם אשל ירושלים וכל פעם התשובה הייתה הכרטיס אצלך בימים הקרובים.
לפני שבוע קיבלתי הודעה עם מס' הזמנה ומס' כרטיס ושהשליח אמור להגיע בשעות הקרובות וכמובן הוא לא הגיע, יצרתי קשר עם חברת השליחויות והם הביאו לי את המספר של השליח שטען שהוא לא שליח אלא מארגן מוקדי חלוקה...
בקיצור זה רק התמצית למסעו של הכרטיס שעדיין לא הסתיים..
@אשל ירושלים
איך בכל אופן אני יכולה לקבל תשובה מתי אני כן יראה את הכרטיס והאם כשאקבל אותו [אולי בעוד מס' חודשים] אני יפסיד חלק מהמענקים שיעבור זמנם תודה רבה.

אנונימית חדשה

משתמש פעיל
זה לא קשור לחברת האשראי, ולא לעמותה, זה אך ורק רשת המזון, עלייך לפנות לשרות הלקוחות של רשת המזון.
שלחי בפרטי את מספר הכרטיס ופרטי התקשרות ונבדוק
תודה על ההתייחסות, חסומה לי האופציה לשלוח בפרטי אנא אם תוכל לשלוח לי למייל simcha7788 בג'ימל כדי שאוכל לתת לך את הפרטים, תודה תודה רבה

RMV

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@אשל ירושלים
איך בכל אופן אני יכולה לקבל תשובה מתי אני כן יראה את הכרטיס והאם כשאקבל אותו [אולי בעוד מס' חודשים] אני יפסיד חלק מהמענקים שיעבור זמנם תודה רבה.

RMV

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכנסתי עכשיו לבירור משלוחים לפי מספר ההזמנה וזה מה שהוא מראה
התקבל בממשק
11/03/2021 14:24

התקבל ע"י שליח
20/04/2021 09:37
הקפאה - שליחות לא בוצעה
20/04/2021 16:51
תיאום מחדש
20/04/2021 21:00
איך יכול להיות שזה כבר יותר מחודש אצל החברה?

הכי הכי טוב

משתמש פעיל
תינוק שנולד בתחילת 2021 לפני חלוקת הכרטיסים ולא מעודכן בעיריה
איפה מעדכנים אותו בעירית י-ם או באשל ירושלים לקבלת התשלום עבור ילד נוסף?

RMV

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מתי יתחילו חלוקה בבית שמש?

מימונית

משתמש פעיל
אשל ירושלים
אנו זכאים ב 2020 גרנו בצפון והיתה זכאות ל2021 אשרו לנו ג"כ אני חושבת 75% בעיר שונה עקב מעבר דירה
כרגע טוענים אצלכם שאנו לא ברשימות העיריה טוענת שהעבירה אצלכם אין מענה מה יהיהאין עם מי לדבר????????????
איך אפשר להשיג טלפון זמין שיענו לי בו ולא השארת פרטים שלא חוזרים אף פעם

A052

משתמש סופר מקצוען
אשל ירושלים
אנו זכאים ב 2020 גרנו בצפון והיתה זכאות ל2021 אשרו לנו ג"כ אני חושבת 75% בעיר שונה עקב מעבר דירה
כרגע טוענים אצלכם שאנו לא ברשימות העיריה טוענת שהעבירה אצלכם אין מענה מה יהיהאין עם מי לדבר????????????
איך אפשר להשיג טלפון זמין שיענו לי בו ולא השארת פרטים שלא חוזרים אף פעם
אשל ירושלים לא פועלת בצפון.

העמותה בצפון (ובגוש דן), זו פתחון לב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה