דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
למישהו יש טלפון של אשל ירושלים
שעונים בו?
כי במס' הזה: 0777711174
ברגע שבוחרים להגיע לנציג זה פשוט מתנתק

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
סוף סוף אני מתחילה להרגיש נעים, אחרי האי נעימות שהיתה לי שדווקא זאת שגילתה לכולם על חלוקת סלי המזון של ההסתדרות - חיכתה וחיכתה וחיכתה וכולם עקפו אותה... :p
יואווו לפני כמה שנים זה היה:)
את גורמת לי לחשוב שבמשך החיים אנחנו עושים כל מיני מעשים (בתקווה שטובים) ותכלס שוכחים מזה לגמרי, איזה נס שיש מי שזוכר...

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אנחנו לא קיבלנו:(
שכנים בבנין קבלו...

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
וחוץ מפתח תקווה
אנחנו מפ"ת, כפר אברהם.
אתמול, יום ראשון אחהצ, קיבלנו טלפון, הודעה אלקטרונית, שאנחנו זכאים ושליח יצור קשר בימים הקרובים

שידרוגים

משתמש מקצוען
הנציגה מהעירייה אמרה שבאמת לא רשום לה את הכתובת שלנו על הילדים.
שאלתי אותה אז איך קיבלתי 90% הנחה - רלוונטי רק מ-7 נפשות ומעלה? אז היא ענתה שהמערכות שלהם לא מסונכרנות אחת עם השנייה. שוין.

בכל אופן דרשתי ממנה שתוך כדי השיחה אשלח לה מייל עם צילום ת"ז והיא תעדכן, והיא באמת עדכנה תוך כדי השיחה.
היא הוסיפה שהעירייה שולחת לפתחון לב קבצים מעודכנים אחת לכמה ימים, כך שיכול להיות שייקח כמה ימים עד שיתעדכן אצלם.
עיריית בני ברק?
לאיזה מס' התקשרת לעדכן את מס' הנפשות?
כל אחד זורק אותי לשני
בנתי חוץ מבזבוז זמן- אין התקדמות
(קבלתי פחות משמגיע לי)

zipi1000

משתמש מקצוען
במחילה מאלה שעדיין לא קיבלו ;)
גם אנחנו מנפגעי יש...
עשינו קניה ובגלל שהיה שם יין היה כתוב עסקה לא אושרה ובפועל הסכום ירד מהכרטיס
אמרו לנו בקופה הראשית שזה חוזר תוך יומיים שלושה
יש מישהו שאכן הסכום חזר לו?

tt8

משתמש רשום
תגידו, מישו יודע מה קורה בביתר?
אני יודעת על הרבה שלא קבלו. יש מי שאומר שהעירייה מעכבת בכוונה את החלוקה כדי שזה לא יעודד אנשים לבחור ש"ס...
מקווה שזה לא נכון!
מלשכת ראש העירייה נמסר היום שהחלוקה תחל מחרתיים ביום רביעי י"א ניסן תשפ"א 24.3.21.

אמא4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא הבנתי החלוקה של הכרטיסים קשורה לעירייה,
א"כ בבני ברק מי אחראי על זה?
למי אפשר לפנות,
שכנים דלת לידנו קיבלו, ואנחנו לא,

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
האם המידע שנמצא בידי עמתות פיתחון לב ב-03 לגבי זכאות לפי מספר ת.ז נכונה ואפשר לסמוך עליה שאם אומרים למישהו שהוא לא זכאי אז באמת הוא לא מופיע, וצריך כבר לבדוק את העניין?

sim

משתמש פעיל
במחילה מאלה שעדיין לא קיבלו ;)
גם אנחנו מנפגעי יש...
עשינו קניה ובגלל שהיה שם יין היה כתוב עסקה לא אושרה ובפועל הסכום ירד מהכרטיס
אמרו לנו בקופה הראשית שזה חוזר תוך יומיים שלושה
יש מישהו שאכן הסכום חזר לו?
תדברו עם חברת האשראי
תתקשרו לבירור יתרה(מה שכתוב מאחורי הכרטיס)
אחרי כמה ניסיונות כושלים (תעשו טעות בכוונה)
זה יפנה אתכם לנציג, ותבררו מולם.

אחרי מרדפים חזרה אלי מנהלת מהחברה
וזיכתה אותי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה