דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L

02

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אנחנו מבית שמש
אתמול היתה הודעה מהעיריה שפרטינו הועברו לעמותת אשל אברהם, ואם נמצא זכאים נקבל את התווי קניה בקרוב.
משהו כזה...

תקליט-אור

משתמשת מקצוענית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
גם אנחנו מבני ברק וקבלנו טלפון ממשרד הפנים לאשר את פרטי הכתובת
מס' הטלפון הוא: 02-3135081
קבלנו את השיחה לנייד ולא לטלפון הביתי
לא ראיתי שהתקשרו אליי מהמספר הזה, אז ניסיתי להתקשר בעצמי,
אני שומעת פתיח על חלוקת התלושים של משרד הפנים ואז המערכת מודיעה שהמספר ממנו התקשרתי לא רשום במערכת שלהם.
ניסיתי מכל הטלפונים האפשריים - אף אחד לא מוכר במערכת.

כמובן שיש לי הנחה מעל 70%, גם ב 2020.
אצל מי אני אמורה לברר למה הטלפון שלי לא רשום אצלם?

avim10

משתמש מקצוען
איזה מוזר
התקשרתי למוקד עירית מודיעין עילית
היה צריך להקיש ת.ז כדי לדעת אני אני זכאית
הקשתי ת.ז
ואומרים לי כי מספר הזהות לא מופיע במערכת
יש לבדוק בעיר שבה אנו גרים
ואני גרה במודיעין עילית
דירה שלי
כבר 15 שנה
תנסי להקיש מס' זהות ללא 0 בהתחלה (או ההפך - אם כך עשית לפני כן). מספר הזהות צריך להיות כפי שמופיע על חשבון הארנונה.
מנסיון דומה.

Nn

משתמש חדש
לא ראיתי שהתקשרו אליי מהמספר הזה, אז ניסיתי להתקשר בעצמי,
אני שומעת פתיח על חלוקת התלושים של משרד הפנים ואז המערכת מודיעה שהמספר ממנו התקשרתי לא רשום במערכת שלהם.
ניסיתי מכל הטלפונים האפשריים - אף אחד לא מוכר במערכת.

כמובן שיש לי הנחה מעל 70%, גם ב 2020.
אצל מי אני אמורה לברר למה הטלפון שלי לא רשום אצלם?
כנ"ל
מה עושים??

תקליט-אור

משתמשת מקצוענית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
כהמשך לזה,

התקשרתי הבוקר לעירייה (בני ברק), הנציגה בדקה וראתה שרשום אצלם רק הטלפון הנייח של הבית ולא הנייד (כך או כך, גם הטלפון הנייח לא היה מוכר במשרד הפנים), והיא ביקשה ממני את מספר הנייד ועדכנה אצלם.
שאלתי אותה אם היא לא צריכה במקביל לשלוח עדכון למשרד הפנים בשביל התלושים - היא בדקה וענתה שהדבר היחיד שהיא צריכה לעשות זה לעדכן בעירייה.

כמובן שגם לאחר כמה שעות כשהתקשרתי לטלפון של התלושים הנ"ל, עדיין מספר הנייד לא מוכר במערכת. :(

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
בירושלים
מה צריך לעשות תכל'ס כדי לקבל את התלושים?
זכאים להנחה הדרושה בארנונה, כבר סודר מול עיריית ירושלים
מה השלב הבא?

הדקל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
התקשרתי הבוקר לעירייה (בני ברק), הנציגה בדקה וראתה שרשום אצלם רק הטלפון הנייח של הבית ולא הנייד (כך או כך, גם הטלפון הנייח לא היה מוכר במשרד הפנים), והיא ביקשה ממני את מספר
לאיזה מספר טלפון בעיריה [בני ברק] מתקשרים כשיש תקלה בכתובת שמושמעת בתקליט האוטומטי ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה